Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

en frajer na nekem old motorju s tablco TH1 najprej dol po Postojni, pa čez 20 minut gor prot ridam. pa en črn težk motor za njim. tak črn pa zlat. Kdo od tuki?

ti bom dal na old motorju :D 45 let je mlajš od mene ... :010

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova Yamaha Tenere bjele boje in cbr1000? belo rdeča na Kočevskem petrelu...

kdo mi je lušte delal?

Res je! Le da je bila cbr600. Bo pa fasttrack zadovoljen, da je nekdo zamenjal njegovo cbr za tisočko :D

Predvidevam, da si se mimo peljal, ker na petrolu nisem ugledal nobenega Zja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je! Le da je bila cbr600. Bo pa fasttrack zadovoljen, da je nekdo zamenjal njegovo cbr za tisočko :D

Predvidevam, da si se mimo peljal, ker na petrolu nisem ugledal nobenega Zja...

Če bi bil na Z.ju bi me slišal :D, sem bil pa na 4kolesih :ninja: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil na Z.ju bi me slišal :D, sem bil pa na 4kolesih :ninja: ...

Kruto, ko se motorist prevaža v avtu in opazuje druge soborce, kako uživajo...

Sem pa imel filing, da je cesta bolj peskasta, kot prejšnji vikend. Sicer pa par ovinkov vožnje za šleperjem...in vse ti je jasno :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kruto, ko se motorist prevaža v avtu in opazuje druge soborce, kako uživajo...

Sem pa imel filing, da je cesta bolj peskasta, kot prejšnji vikend. Sicer pa par ovinkov vožnje za šleperjem...in vse ti je jasno :angry:

Ja dolenjski konec je kar fajn za peskat izpušne cevi in plastiko okoil motorja. Se pozna da smo imeli orng zimo, sneg se je šele dobro stopil in ni hudič, da so mislim da začeli šele pred 2dnevi z čiščenjem cest, tako da jaz čakam samo še naliv, da spere vso nesnago, ker dežja na tem koncu še nismo videli :).

Lepo vas je blo vidt, naslednjič kakšna kawa v big starju.

lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dolenjski konec je kar fajn za peskat izpušne cevi in plastiko okoil motorja. Se pozna da smo imeli orng zimo, sneg se je šele dobro stopil in ni hudič, da so mislim da začeli šele pred 2dnevi z čiščenjem cest, tako da jaz čakam samo še naliv, da spere vso nesnago, ker dežja na tem koncu še nismo videli :).

Lepo vas je blo vidt, naslednjič kakšna kawa v big starju.

lp

It`s a deal :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2x ista rumena Yamaha FZ6N (1.nekje pri Črnem kalu, 2.nekje v Dekanih)

Popravljeno . Popravil GKeko
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dopoldne videne Bela in Črna Strela v kafiču v centru Ljubljane. Plačal sem jima zajtrk (povečana masa, pa to.. .)), da bo moj sintesajzer hitrejši od njunih debeloritnih skuterjev :yea1: .

Hvala za družbo :yes: :004 .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2x ista rumena Yamaha FZ6N (1.nekje pri Črnem kalu, 2.nekje v Dekanih)

Ni bla FZ6, je bla kr moja armena FZ1 :P A to si bil ti, no lepo da smo se videli! Pa ahtaj ob prehitevanjih (tovornjakov) na križiščih, tam v Dekanih bi te ena Corsa lahko lepo snedla. Sicer je bla pa lepa 400km danes :)

Ajd

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en rumen čist rumen, vse kar se da rumen GS okol 11:10 na cestnini na Logu. Sm misla, da je Rumenicestak vzhajal, pa vidim, da mu nekaj sumljivo med nogami štrli. Res, cel je bil rumen. A ga kdo pozna?

P.S.: Trebči, man, se bova oddolžile.

Popravljeno . Popravil BelaStrela
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..jebenti... jest sem jih pa dans preveč vidu, da bi jih lahka naštel.... jest pa imel ene 50 fur s karjolo polne zemlje...hahhahahaha

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 15 ure NejcGS (mavricenefališ) in kompanija od Postojne proti Primorski. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 15 ure NejcGS (mavricenefališ) in kompanija od Postojne proti Primorski. :D

Mhm, pet do treh mimo pumpe v Kozini :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni bla FZ6, je bla kr moja armena FZ1 :P A to si bil ti, no lepo da smo se videli! Pa ahtaj ob prehitevanjih (tovornjakov) na križiščih, tam v Dekanih bi te ena Corsa lahko lepo snedla. Sicer je bla pa lepa 400km danes :)

Ajd

V dekanih ni blo panike, pazim in poznam ono cesto zelo zelo dobro (vsaki dan na njej) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mavrični nejcgs pri vikiju prehiteval v nepreglednem ovinku :) Kompanija pa itak čez polno črto k vikiju zavila :D

Tudi maus pri vikiju. :)

btw. kapo dol mausu (in dvem iz njegove kompanije)... edini ki je pozdravil med tem ko ste drugi mimo švigali brez da bi kdo pozdravil. maus maš kafe v dobrem

Popravljeno . Popravil GKeko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En par na BMWju (mislim da K serija?) s kufri danes na relaciji Planina - Sentjur (mene in mojo najdrazjo prehitel na vznozju Jezerc)... Lep pozdrav - hvala za opozorilo da mi luc ne dela, za kaj je slo sem ugotovil sele nekaj kilometrov kasneje, vzrok pa sele doma (razklopljen konektor). :) se mi ze susi cink sprej na nosilcu za D2S G3 projektorski zaromet. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V postojni sva z belo strelo stala en ob drugem in telefonirala. Potem sem jo pa jaz ucvrl po krasu in proti Bovcu, ostali pa ste imeli izgleda bolj morsko smer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dopoldne videne Bela in Črna Strela v kafiču v centru Ljubljane. Plačal sem jima zajtrk (povečana masa, pa to.. .)), da bo moj sintesajzer hitrejši od njunih debeloritnih skuterjev :yea1: .

Hvala za družbo :yes: :004 .

LP Robert

da ju ne boš preveč razvajal - punce se tega presneto hitro navadijo :grim

Danes okrog 15 ure NejcGS (mavricenefališ) in kompanija od Postojne proti Primorski. :D

ja smo letel mal pomalcat k vikiju, pa baje je bil maus dol - smo upal na kofe. a ti si se pa na ride odpravljal?

mavrični nejcgs pri vikiju prehiteval v nepreglednem ovinku :) Kompanija pa itak čez polno črto k vikiju zavila :D

Tudi maus pri vikiju. :)

no ja, sem ter tja se mi 1x na sezono zgodi da mogoče zaidem čez črto. drugače pa vse po PS-u :grim

mausa, ki bi dal z kofe pa od nikoder :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ju ne boš preveč razvajal - punce se tega presneto hitro navadijo :grim

ja smo letel mal pomalcat k vikiju, pa baje je bil maus dol - smo upal na kofe. a ti si se pa na ride odpravljal?

no ja, sem ter tja se mi 1x na sezono zgodi da mogoče zaidem čez črto. drugače pa vse po PS-u :grim

mausa, ki bi dal z kofe pa od nikoder :grrr

Se strinjam, ja! Sva lepo po pe esu vozila od Senožeč naprej :OK: ...

A je skoz Grčarevec fest grdo zgedal, k mi je odneslo zadnji konec? (roadsmart II ni za tisto cesto dobra, ko je mokro)

Popravljeno . Popravil gandi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V postojni sva z belo strelo stala en ob drugem in telefonirala. Potem sem jo pa jaz ucvrl po krasu in proti Bovcu, ostali pa ste imeli izgleda bolj morsko smer.

A to si bil ti? :) Si bil videt tako strašen, da sem se rajši koncentrirala na monitorček od telefona :grim Js sm jo tudi ucvrla stran od morja (no, ne za dolgo).

Moram pa rečt, da je nejc lepo presenetil - me celo Vrhniko ni prehitel "ker je bla polna črta". Hvala nejc. :004

Popravljeno . Popravil BelaStrela
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam, ja! Sva lepo po pe esu vozila od Senožeč naprej :OK: ...

A je skoz Grčarevec fest grdo zgedal, k mi je odneslo zadnji konec? (roadsmart II ni za tisto cesto dobra, ko je mokro)

ja kr lepo se je dalo vozit, pa še razpoložen sem bil, pa muska v čeladi :grim

lepo in kar konkretno sta zaplesala in zelo dobro si ujel motor - vsaka čast.

si ga miril s sklopko?

je pa ta del ceste men najbolj zoprn, poflikan asfalt, polno cestnih zalivk, pa pol

še mastne črte ,........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!