Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Haha, ga ni dnarja da pridm na FE z motorjem :D..škoda motorja za po ljubljani se furat..

Slyder pa itak skoz opažen, prej z Ninjo, zdaj pa z Erom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, ga ni dnarja da pridm na FE z motorjem :D..škoda motorja za po ljubljani se furat..

Slyder pa itak skoz opažen, prej z Ninjo, zdaj pa z Erom :)

Sj to, očitno sm še preveč na faksu, bo treba mal zreducerat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da si bil ti Kmet na kavici v cerknici :D, smo pili mi tud kafe pri debeluhu.., al mas nobel motor ej!

Jaz sem mahal iz avta :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rdeci Vrahec Vceraj ob 18:00 v tunelu pred Miljami (s trzaske strani proti SLO) ?

Dans pa res ful motorjev. V spominu ostali monster med logaskima rondojema. ZZR 1200 pod kostabjem, kar nekak motorjev v Planini, en res inteligenten na multistradi v ridah.....

identificirani thump in nejcgs u ridah, pol pa se Maus in Gandi ko sm jez ze cooliral na terasci.

Obstaja pa tudi sum na Treborja v Kranju.

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da si bil ti Kmet na kavici v cerknici :D, smo pili mi tud kafe pri debeluhu.., al mas nobel motor ej!

Jaz sem mahal iz avta :D

Ja res je,jaz sem pa ko bik v maline gledu,kdo bi to bil... :D

Ja drugič prised pa kako rečemo po Kočevsko.... :P

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja pa tudi sum na Treborja v Kranju.

Prav sumiš :grim .

LP Robert

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes mal čez 13h Bavarski dvor, smer Bežigrad... mogoče Živnorc na SV- ju z odprto preklopno čelado?

Norc z preklopno čelado :lol1: :lol1: :lol1::grupni::lol1: Raje :wallbash::headbang:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ninč.... NORC ima priče in alibi... Kmet, Maus, Gandi... Črni Kal, OMV, Cerknica....

...sicer pa lepo, da pomisliš name... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, v petek, 30.3.2012, ob 5.40 (zjutraj) videna na v Šempetru. Eden proti Ljubljani, eden proti Celju.

Kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, v petek, 30.3.2012, ob 5.40 (zjutraj) videna na v Šempetru. Eden proti Ljubljani, eden proti Celju.

Kdo od tu?

Kaj peŠ al z motorjem? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maus in kompanija pri vikiju. Iz vrhinke do razdrtega sem vozo za dvema Yamahama teneree (mislim da sta bli to yamahi) ena tablica je bla LJ druga MB in neko ime. Kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- rdeča Yamaha FZ1 na poti do Rakitne

- nekdo, ki se je na Harleyu trudil kurit zadnjo gumo na parkirišču McDrive-a v BTC-ju (jaz sem se skoraj zadavil z dabl čizom od groze, da ne bo usekalo po mojem motorju)

- (mislim da črn) spimpan BMW 1200GS v Litiji, zraven se je peljal še rumen 650GS

- črna Aprilia Tuono (z natovorjeno žensko) nekaj vasi naprej od Boštanja

Ziher kak motosvetovc...

Sicer sem srečal danes zvrhan pehar motoristov, ampak sem jaz bolj pozabljive sorte :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm, da so kokoške ostale neopažene. Hudo!

Sicer bi pa prav lepo pozdravla kolega od Rumenicestak (?), ki je danes nekaj pred četrto popoldan egoistično prehiteval srebrno octavio na relaciji Godovič-Kalce. Pri tem si, dragi kolega, prav grdo onemogočil in po nepotrebnem v nevarnost spravil mojo prjaltco Ciko. Vidla sem te od zadaj (mimogrede sem BMWjev menjalnik 2x zastonj prešaltala in mu za dan in pol skrajšala življenjsko dobo) in nakopal si si mojo jezo.

Lepo se tukaj javi pa se s pepelom potresi, da vidmo, da si vreden kaj več od počenega groša!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nep bs, niso ostale neopazene... vidu sm vas.. jih v logatcu tm pr unmu bifeju :)... Ce bi mu cas bi se ustavil, sam k so me u lj preganjal :)

Drgac pa igor, trebor, hvala za kofe, monika......... pa se nekaj ostalih !!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa jst ne vem. A so spremenil mogoče spremenili "pravilo" prehitevanja? Se pravi, če prehitevam moram bit pozoren, če se še kdo odloči že od prehitevanih in skoči ven, moram jst bremzat, ko že prehitevam?

Preden prehitevaš, poglej v levo ogledalo in, če je kdo že na prehitevalnem pasu, ne rini ven, pa če ima smernik al pa ne! Ali to samo jaz prakticiram?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej res, da ne bom offtopic. Včeraj nas je blo kar nekaj na cesti. V spominu so mi ostali gospod z lepo črno 10ko (pri Vikiju), nekdo s super lepo belo tanovo VFRko (pri Vikiju), osmoljenci (ki so jih ustavili malo naprej od odcepa za Divačo in Lipico) in pa partija treh, ki smo se skup peljal do Postojne. Ali si bil ti?

post-20162-0-41571000-1333285605_thumb.jpg

post-20162-0-53310100-1333285617_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto ob koncu dneva družba treh čez ride in do ljubljane - mladenka na Z1000 v modri kombineži, dinamik z akrapoti na ninji in še naked s sopotnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej res, da ne bom offtopic. Včeraj nas je blo kar nekaj na cesti. V spominu so mi ostali gospod z lepo črno 10ko (pri Vikiju), nekdo s super lepo belo tanovo VFRko (pri Vikiju), osmoljenci (ki so jih ustavili malo naprej od odcepa za Divačo in Lipico) in pa partija treh, ki smo se skup peljal do Postojne. Ali si bil ti?

Jap mene so ustavili. Namerjenih samo 127 na uro. Zaželjen sem imel lep dan. Policaja zelo korektna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej res, da ne bom offtopic. Včeraj nas je blo kar nekaj na cesti. V spominu so mi ostali gospod z lepo črno 10ko (pri Vikiju), nekdo s super lepo belo tanovo VFRko (pri Vikiju), osmoljenci (ki so jih ustavili malo naprej od odcepa za Divačo in Lipico) in pa partija treh, ki smo se skup peljal do Postojne. Ali si bil ti?

Uni trije premraženi smo bli mi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap mene so ustavili. Namerjenih samo 127 na uro. Zaželjen sem imel lep dan. Policaja zelo korektna.

Spustil so te? :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa jst ne vem. A so spremenil mogoče spremenili "pravilo" prehitevanja? Se pravi, če prehitevam moram bit pozoren, če se še kdo odloči že od prehitevanih in skoči ven, moram jst bremzat, ko že prehitevam?....

:yes: ja tudi ti moraš paziti na ostale udeležence v prometu ko prehitevaš. sorry ampak naj ti ne bo kar samoumevno

da imaš prednost (če rad prihajaš domov s celimi kostmi)

En primer od danes:

sem vozil za bmw-jem LT (tablica LJ-....), ti povem da je tip vozil tako čudno, da ga nisem upal prehiteti. Ni in ni se mogel odločiti

kdaj in kako bi prehitel avto pred seboj. Pa je 1x sredi desnega ovinka začel prehitevati samo manevra ni speljal do konca

in se je vrnil na svoj pas ne da bi prehitel avto (nasproti ni bilo nikogar). Nato je skoz nihal levo-desno in vozil avtu tik za ritjo (z motorjem

je vozil tik ob črti)

Ko smo prišli na ravni pregledni del ceste je nekaj časa vozil za avtom in ga začel prehitevati v trenutku ko je nasproti

pripeljal motorist. Čisto brez potrebe je bilo treba izzivati srečo (v času prehitevanja so bili vsi trije vštric) :slap:

Seveda, ko je bil tisti motorist mimo je bila cesta zopet prazna .

pa še od včeraj:

Včeraj pred ridami pridem enemu jodlarju z SS motorjem za ritjo dam žmigovc in ga začnem prehitevat.

In ko sva bila vštric je on hitro dol vrgel 2 prestavi in navila gas da ga je odneslo naprej kot raketo.

tole prehitevanje motoristov je kar delikatna zadeva

pa da ne bom preveč brcal mimo teme:

kljub ugodni temp. je bilo samo ene par motorjev na cesti - v glavnem tavelki potovalni motorji

(seveda, visoke šipe in vgrajeni grelci :grim )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!