Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Jap mene so ustavili. Namerjenih samo 127 na uro. Zaželjen sem imel lep dan. Policaja zelo korektna.

No, če smo natančni, bi rekel, da sta bila prijazna. Če bi bila korektna, bi ti, če si šel čez omejitev, morala napisati kazen.

Pa ne da imam kaj proti gledanju čez prste, just sayin'...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah Maus, sej vas je blo dost za mizo. Če pa ne bi bila taka gužva, bi pa prisedla z mojo, da bi iz prve roke povedal kako se obnese FZ1, ki jo sedaj gledava in razmišljama o nakupu. Drugič pade kavica...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pred Sokol-Vič Fitnes siva Varaderka z gajstno blondinko za sopotnico.......mogoče kaka blondinka z MS :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gandi a sm biu jest ?? čeprov nevem glih kolk je bla ura sm bil pa na kavi v cukru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gandi a sm biu jest ?? čeprov nevem glih kolk je bla ura sm bil pa na kavi v cukru

Sm pomislu nate, ja. Jst sm se vračal iz košarke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm pomislu nate, ja. Jst sm se vračal iz košarke...

Uprašanje če je biu gasperX...on se baje ful rajš po offroadu vozi :P:chase:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 14.50 skozi Vir proti Domžalam mogoče Keiko???

Ne, ne :grrr ga mam sicer res že doma, ma že od nedelje počiva v garaži :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne :grrr ga mam sicer res že doma, ma že od nedelje počiva v garaži :closedeyes:

Hmmm,potem sva se pa z treborjem zmotila... :(

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1) za nabijanje o tem kdo je koga (skoraj/kao/žal ni) sklatil je na voljo tema Sivo-črno-vijolično cestno nabijanje.

2) Gledam vas!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1) za nabijanje o tem kdo je koga (skoraj/kao/žal ni) sklatil je na voljo tema Sivo-črno-vijolično cestno nabijanje.

2) Gledam vas!

Velik užitkov ob gledanju... :grrr

post-15567-0-47874400-1333621430_thumb.jpg

Prejle en črn GS Advenčr skozi Labore proti Ljubljani. Eni uživajo v mokrih razmerah, ni kej.

Kdo od tuki?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšnjo soboto videna črna strela pri Avtotehni, ko je zavijala na levo iz Celovške.

ho ho ho! a ti si ta špijun!? :lol:

pa sm bla res ja :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega črnega advenčrja sm pomoje tud js vidla. So kr posebni te črni GSarji ...

Popravljeno . Popravil BelaStrela
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega črnega advenčrja sm pomoje tud js vidla. So kr posebni te črni GSarji ...

...tut jest sem srebrn motor zamenjal za črnega.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne pišem rad o drugih, a za tega mojstra moram nekaj napisat... Včeraj okoli 1530 na ac LJ-KR se je vozil s kranjskimi tablicami model z nekim cestakom, ki je bil ves čas na prehitevalnem pasu, vozil 110 - 130, delal kolono (desni pas ni bil poln), spotoma pa nevede pritiskal zadnjo zavoro z nogo (ko se je nagibal naprej in nazaj) in je stalno bolj ali manj blendal s štoplampo... No, ni pa bil "objesten" :OK:. Žal ne vem kateri motor je bil, pomojem pa ducati - bil pa je rdeče barve, na kardan in z dvema izpuhoma (vsak na eni strani) s po dvema odprtinama.

slava mu :BUA: . upam, da ga ne srečam nikoli več.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne pišem rad o drugih, a za tega mojstra moram nekaj napisat... Včeraj okoli 1530 na ac LJ-KR se je vozil s kranjskimi tablicami model z nekim cestakom, ki je bil ves čas na prehitevalnem pasu, vozil 110 - 130, delal kolono (desni pas ni bil poln), spotoma pa nevede pritiskal zadnjo zavoro z nogo (ko se je nagibal naprej in nazaj) in je stalno bolj ali manj blendal s štoplampo... No, ni pa bil "objesten" :OK:. Žal ne vem kateri motor je bil, pomojem pa ducati - bil pa je rdeče barve, na kardan in z dvema izpuhoma (vsak na eni strani) s po dvema odprtinama.

slava mu :BUA: . upam, da ga ne srečam nikoli več.

Ta je mal močna he he he!!! Ducati cestak na kardan, mogoče tanov Panigale?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je mal močna he he he!!! Ducati cestak na kardan, mogoče tanov Panigale?

... pač priznam, da vseh ne poznam... vem pa kaj je kardan... :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 17:56 Keiko z Kwakcom čez Logatec proti Kalcam, 5 minut za njo mavrični Nejc z GS-om.

Sem obema mahal, da se ustavita, sem lih tunine fileje na žaru obračal :D pa drugič .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!