Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Ja kje si se pa ti skrival? ^_^

Ja - Nejca sem tudi jaz vidla malo kasneje - okrog 18.30h je šibal od Postojne proti Razdrtemu. Mavrico je res težko zgrešit .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne pišem rad o drugih, a za tega mojstra moram nekaj napisat... Včeraj okoli 1530 na ac LJ-KR se je vozil s kranjskimi tablicami model z nekim cestakom, ki je bil ves čas na prehitevalnem pasu, vozil 110 - 130, delal kolono (desni pas ni bil poln), spotoma pa nevede pritiskal zadnjo zavoro z nogo (ko se je nagibal naprej in nazaj) in je stalno bolj ali manj blendal s štoplampo... No, ni pa bil "objesten" :OK:. Žal ne vem kateri motor je bil, pomojem pa ducati - bil pa je rdeče barve, na kardan in z dvema izpuhoma (vsak na eni strani) s po dvema odprtinama.

slava mu :BUA: . upam, da ga ne srečam nikoli več.

Jaz nisem bil to - zares! :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2, Živnorc in ostala company, fajn vas je blo spoznat :):OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons med okoli dveh nas je bilo pa kr neki na relaciji Logatec -Postojna, pa tudi policija je bila kr številčna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons med okoli dveh nas je bilo pa kr neki na relaciji Logatec -Postojna, pa tudi policija je bila kr številčna

ja sm mislu d sm sam jst tok ukrojen d se u tem mrazu vozm...pa sm vidu da nas je dost :)...ja so meli radar gor na ridah...sm se pelal 60 k nism bil zih kok je omejitev :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da smo bili na ridah samo neverniki in policaji, vsi ostali so bili v Trebnjem

ne teži ..eni smo bli dol pod krinko ... edin nejc , trebor pa joža so mel sij nad glavo ..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trebor, desim, nejcgs, igorkr, samosamo.....videni danes v dolini tihi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti si bil s snežno belim zzzzzzzzzzzzzjckom, it was me, yes .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne teži ..eni smo bli dol pod krinko ... edin nejc , trebor pa joža so mel sij nad glavo ..

Thumper, Nejc ima preveč las, da bi se svetil okoli glave :P , midva z Jožetom sva bila pa danes svetnika O:-) .

LP Robert

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Triumph mogoče Bonneville na semaforju stal, zavijal pa levo na celovško proti kino šiška... Who was that??? lep motor da samo stojiš in gledaš no js sm šel čez prehod za pešce tako da sm hodil in občudoval :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne teži ..eni smo bli dol pod krinko ... edin nejc , trebor pa joža so mel sij nad glavo ..

če bi mene župnk v roke dobu bi še zdele pr spovedi bil :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videna nxyz (nyxz,.. .) in njen v Grosupljem na krožnem križišču okoli 12.00.

A si končno motor zrihtal? Drugače ti tudi viden par dni nazaj s tvojo v qlandiji, še pozdravljala sem pa sta bila važna :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo pred medvodam okoli 15.00 srecal motorista na stradi 650 z oranzno celado, za mano je pa pelal motorist na harliju :)..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala motoristu, ki me je danes okrog 14h malo pred Kalcami opozoril na radar v Grčarevcu :OK: (sem bila v avtu).

Jest sem jih dons okoli 14h, kr neki opozoril na radar v Grčarevcu ( enih in drugih) - kofi dolguješ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena kolona s "KK"...zraven tudi tale dva

post-13666-0-41396500-1334007305_thumb.jpg

Tale je ravno nekaj "zakvačkal":

post-13666-0-02273700-1334007230_thumb.jpg ...je samo župce zmanjkal, al kej druzga? Upam, da sta zrihtala - ostali vaju očitno niso pogrešili, ker so jo šibali kar naprej proti NM!

Popravljeno . Popravil kaca1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ti od tu?

post-13666-0-20067400-1334007773_thumb.jpg - iz Mrzle Peči...aja sory - Mirne Peči :P , skozi Trebnje in naprej proti Žuženberku. Radolška tablca, če se ne motim. Takle zgledaš od odzad. Se poznaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še vi trije...

post-13666-0-72643400-1334008333_thumb.jpgpost-13666-0-09269800-1334008501_thumb.jpg

post-13666-0-45787400-1334008511_thumb.jpg

...skup vozili po Kočevki iz Ribnice, pa po Dolenjski c., do šiške Kdo od tu? Al ste vsi trije iz šiške :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trebor, desim, nejcgs, igorkr, samosamo.....videni danes v dolini tihi .)

ja pa sharpninja je šminkirala na dvovaljni italjanski mrcini :D

Popravljeno . Popravil nejcgs
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!