Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

jose bil ti zdaj ob 20.30 z avtom skozi Ložič Hotiza? :D

:grrr

danes ob pol dveh na Kapci črn huso z oklepi MB reg. z bijondiko na zadnjem zicu :) prehiteval celo kolono avtov :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danči,pa verjetno ElBarto & Dašenka ter še nekdo z črnim Fazerjem, danes med Ptujem in MB okoli 19/20 ure....Hvala za spremstvo oz. da ste bili predvozači;upam,da vas nismo zmotli.

lp vuk

Da, da... To smo bili mi - s črnim Fazerjem pa je bil Gody01. Saj bi šli malce hitreje, pa smo bili rahlo utrujeni... :lol1:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da, da... To smo bili mi - s črnim Fazerjem pa je bil Gody01. Saj bi šli malce hitreje, pa smo bili rahlo utrujeni... :lol1:

D.

Verjamem. Koliko vas poznam ste tudi lahko bili utrujeni. Marof, če se ne motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj v Šentjurju dva izgubljena čoperista z MB registracijo.

osoba A: Ali si bil ti?

osoba B: Ali si bil ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si bil ti z rdečim BMW-jem danes okrog 15.30h na Tivolski ulici - smer proti kinu Vič ? ... saj ne bi bil ziher, da si ti, če ne bi imel na kufru Motosvet nalepko ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Maus : Ali si bil ti? Danes ob osmih si šel iz BTC-ja proti centru. Bil je en tak ku ti na taki mašini ku maš ti :P

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špilferderber....danes malo po 15 uri, blizu Frama v smeri proti Sl. Bistrici???

lp vuk

:grim ti in dr-big? malce prepozno sem vaju videl, da bi spodobno pozdravil..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... v četrtek okoli 18.30 ...

... v Brežicah, gostinski lokal Splavar ...

... dve mični motoristki jedli sladoled ... :OK: :004

... šele pri odhodu ugotovil, da sta imeli motorine (Afrika in en čoper) parkirane nekoliko stran od lokala ... :slap: :slap:

... :? :? :? ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Maus : Ali si bil ti? Danes ob osmih si šel iz BTC-ja proti centru. Bil je en tak ku ti na taki mašini ku maš ti :P

Lp Burnout

:grim

biu biu... od BTC pa do Bežigrada sem na vsakem križišču gumo kuru :kva2:

Škoda ker te nism vidu.. bi lohka šla na enega

:drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...danes 0930...mimo Brniškega letališča...roberrt na GS-u...sem ravno prehiteval (srebrn kwak 636)...upam, da nism bil na pot... :P

lp flox

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons pred stadionom u Novi Gorici? meu je pa rdeco-crno jakno, pa cez brezrokavnik na katerem je pisalo RIHENBERK SLOVENIJA al nekej tacga :>

se slikca

post-3531-1126983251_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem naredil okroglih dvesto (deževnih) kilometrov, pa nisem nikogar srečal.

Ali ste bili to Vi? :?

:yea2: :yea2: :yea2: bili smo MI: Volk&Helenca pa Ižanci in Bojlerji pa še kakšen Firestarter bi se najdu pa Solorider...Obdelali smo Rakitno s kozo :naughty: in pujsom :naughty: vred pa borovničkami in lepimi količinami piva in dežja :kva2: . Kako je prišlo do tega ne bi razlagal, ker je predolga zgodba :xx: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo prej srečal enga na štirki v Spodnji Rečici :OK:

Kdo od tulele :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2:  :yea2:  :yea2:  bili smo MI: Volk&Helenca pa Ižanci in Bojlerji pa še kakšen Firestarter bi se najdu pa Solorider...Obdelali smo Rakitno s kozo :naughty:  in pujsom :naughty:  vred pa borovničkami in lepimi količinami piva in dežja :kva2: . Kako je prišlo do tega ne bi razlagal, ker je predolga zgodba :xx: .

Ejga!

Najbolj mi je pa všeč to, da ima še vedno kdo smisel za humor!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fifty a ste vi pol učer šli u rakitno u džju? večja drušna motoristou,en je biu s kroslo,ostali mensezdi cestaki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fifty a ste vi pol učer šli u rakitno u džju? večja drušna motoristou,en je biu s kroslo,ostali mensezdi cestaki?

Dvomim, da bi lahko bilo več druščin v tistem popoldnevu tam gori. Res je bila tudi "krosla" (to vem zagotovo, ker mi je iz svoje riti pihala direkt u čelado) pa cestaki. Pozabil si opaziti 2 skoraj enaka XJR-ja. :yea2:

PS: Za vsak slučaj, če bi bila v istem času tam še kakšna druga druščina: mi smo nekje pri vrhu na prvi motor pripeli prikolico z odojkom, zadnje vozeče plovilo, pa je na špagci vodilo simpatično rjavo-črno kozo. :whistle: Oboje je bilo darilo za r.d. enega od Bojlerjev. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim :grim :grim

Na čelu kolone je bil prašiček v prikolci :D , tazadnja pa koza na špagi :?

Sicer moje usnje je še zdaj mokro, vendar dogajal, dogajal pa se je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz gornjih poročil lahko konstatiramo: če na cesti ugledate prasce in koze, bodite pozorni - v bližini sta verjetno tudi fifty in volk.

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz gornjih poročil lahko konstatiramo: če na cesti ugledate prasce in koze, bodite pozorni - v bližini sta verjetno tudi fifty in volk.

B)

Torej! Če prav razumem:

Volk sit in koza cela?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!