Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

dons viden nekdo z modro Yamaho R1 skozi Prebačevo :) okrog 15h...kdo od tu? :)

Popravljeno . Popravil prebacevka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes thumper okrog pol štirih v kamniku mimo omw-ja? :)

na žalost sm moral delat ... a je bil tolk plešast kot jst?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ti od tu?

post-13666-0-20067400-1334007773_thumb.jpg - iz Mrzle Peči...aja sory - Mirne Peči :P , skozi Trebnje in naprej proti Žuženberku. Radolška tablca, če se ne motim. Takle zgledaš od odzad. Se poznaš?

Da ni to mogoče naš Moto_GP member :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ti od tu?

post-13666-0-20067400-1334007773_thumb.jpg - iz Mrzle Peči...aja sory - Mirne Peči :P , skozi Trebnje in naprej proti Žuženberku. Radolška tablca, če se ne motim. Takle zgledaš od odzad. Se poznaš?

Jaaaaaa...Ti si tist k mi je slediu ane? Meu si flourescentno rumeno čelado? Fajn slikca...Kam si jo pa pol pičiu, jst sm jo prot ivančni gorici :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na žalost sm moral delat ... a je bil tolk plešast kot jst?

Čist sigurno? Motor je bil čist tak pa jakna črna z mal rumene flurescentne :O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons neki čez peto popoldan je šla po dunajski (nasproti gospodarca/slovenijales) ena repsolka, pilot je potrobil in pomahal. Kdo si bil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm mislu d sm sam jst tok ukrojen d se u tem mrazu vozm...pa sm vidu da nas je dost :)

se mene je tamala posadila na moped in sva sla.. tankat.. 60 km dalec. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaaaaaa...Ti si tist k mi je slediu ane? Meu si flourescentno rumeno čelado? Fajn slikca...Kam si jo pa pol pičiu, jst sm jo prot ivančni gorici :D

Take čelade pa js nimam! Moja je taka: :krneki: Je pa blo nekaj fluorescentnega, ja.

Sem vidu, da si zavilproti severu, ja, js sem pa mogu v Kočevje tankat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha aha...Neki je blo ja nism biu zih al je bla čelada haha...Ja sm tud jst prvo mislu jo čez kočevje pa domov, sam sm se premislu pa sm potlej še kolege sreču na srečo, k so štartal pred mano iz mrzle/mirne peči haha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še vi trije...

post-13666-0-72643400-1334008333_thumb.jpgpost-13666-0-09269800-1334008501_thumb.jpg

post-13666-0-45787400-1334008511_thumb.jpg

...skup vozili po Kočevki iz Ribnice, pa po Dolenjski c., do šiške Kdo od tu? Al ste vsi trije iz šiške :D

Evo mene v modrem Kawasakiju :OK: pa še dva prjatlja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist sigurno? Motor je bil čist tak pa jakna črna z mal rumene flurescentne :O

ne res ne ... sm dons na šihtu še nekrat vprašal pa sovsi rekli da sem delal .. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene v modrem Kawasakiju :OK: pa še dva prjatlja :)

Evo mene bela tdm-ka 850 bil iz šiške 25 let zdej pa nič več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne Slyder zadaj za Cornerjem?

Jpjp u langusu, a smo se kje vidl? A si bla z motorjem al sm biu jst edini mojstr k me je dž ujeu? :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jpjp u langusu, a smo se kje vidl? A si bla z motorjem al sm biu jst edini mojstr k me je dž ujeu? :slap:

Ne, ne, nismo se vidli. Sem bla z avtom in med čakanjem na zeleno občudovala ta novo izvedbo ER-6f kwaka ^_^ Je lep! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keiko, zdajle skozi Logatec mimo kozolčka ;)

Vidim te, tudi če ti mene ne, ko pogledaš na parkeđo :D

Popravljeno . Popravil rumenicestak
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe tebi pa res nič ne uide :D Sem še gledala če bo kdo na dvorišču, sem hotla že potrobit, pa potem raje nisem - ker verjetno bi malo čudno zgledalo - da trobim sama sebi :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zvečer, malo čez sedmo sredi Domžal Nejcgs na "šekici" prav elegantno zavijal s stranske na glavno cesto v običajnem stilu a la nčnevidmnčneslišm :bum: tststs, al me nisi poznal z mojo brand new raketo :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!