Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Včeraj zvečer, malo čez sedmo sredi Domžal Nejcgs na "šekici" prav elegantno zavijal s stranske na glavno cesto v običajnem stilu a la nčnevidmnčneslišm :bum: tststs, al me nisi poznal z mojo brand new raketo :ninja:

pa ne da sem te spregledal? kaj pa imaš za eno čist novo raketo?

bom drugič mal pomirkal če bo kaka dolenjka mahala ;-))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus v TC-ju :smoke: .Se mi je zadnč na otvoritvi sezone zdel, da si ti k smo se pogovarjal.

Sm bil šu na delavnico varne vožnje, pa sm šu u TC-ja probat dežkota ... kwa se nis oglasu ... aja .. bi mi moru za kavo dat, pa si cviknu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne da sem te spregledal? kaj pa imaš za eno čist novo raketo?

bom drugič mal pomirkal če bo kaka dolenjka mahala ;-))

raketko na 4 kolesih, kok lohk kj tako hudga spregledaš tsssssss......aja ne dolenjk iskat, je tablca z vašga konca, d se lohk bl zlijem z okoljem :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

raketko na 4 kolesih, kok lohk kj tako hudga spregledaš tsssssss......aja ne dolenjk iskat, je tablca z vašga konca, d se lohk bl zlijem z okoljem :grim

Kaj pa se je s tistim jajcem od Ducatija zgodilo?

.

.

.

.

.

.

.

.

.

če se kdo čuti užaljenega klik :krneki:

Popravljeno . Popravil TBoxer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm bil šu na delavnico varne vožnje, pa sm šu u TC-ja probat dežkota ... kwa se nis oglasu ... aja .. bi mi moru za kavo dat, pa si cviknu :P

sej sem zraven stal ko je una iz Elise na tvoj motor lezla.Sam pol sem pa šel. sem bil z avtom. Naslednjič ko te srečam, te nafilam s kufetom da 3 dni ne boš spal :P

Popravljeno . Popravil jozexj6
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo! Zanima me katero budalo je to!? http://24ur.com/novice/crna-kronika/motorist-bo-moral-placati-5100-evrov-kazni.html

Verjetno si malo zaostal amak vseeno si boš mogoče prišel gol, da ne ogrožaš samo sebe ( za tebe me boli k...) z svojimi nezrelimi potezami ampak ogrožaš tudi druge! Prestavlaj si ta bi ti na prehod za pešče ali v ozki ulici stopil otrok in bi ga zbil! Vso življenje bi čutil posledite tvojega idiotskega obnašanja na cesti, verjetno tudi drugje! Da si bil že obravnavan že 40 in povzročil z avtomobilom hudo prometno nesrečo, bi ti mogli dat doživljensko mater! Upam, da boš to prebral in se zamislil, ostalim pa se opravičujem amak nemorem ne da bi se zadržal!

majku ti!!!

Zdravo! Zanima me katero budalo je to!? http://24ur.com/novice/crna-kronika/motorist-bo-moral-placati-5100-evrov-kazni.html

Verjetno si malo zaostal amak vseeno si boš mogoče prišel gol, da ne ogrožaš samo sebe ( za tebe me boli k...) z svojimi nezrelimi potezami ampak ogrožaš tudi druge! Prestavlaj si ta bi ti na prehod za pešče ali v ozki ulici stopil otrok in bi ga zbil! Vso življenje bi čutil posledite tvojega idiotskega obnašanja na cesti, verjetno tudi drugje! Da si bil že obravnavan že 40 in povzročil z avtomobilom hudo prometno nesrečo, bi ti mogli dat doživljensko mater! Upam, da boš to prebral in se zamislil, ostalim pa se opravičujem amak nemorem ne da bi se zadržal!

majku ti!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dancy ob cca 16,30 b ćrnućah --- pa en ducati mogoče ...ne spomnem se kje sam pred postojno ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Debilno vse skupej. Tudi to, da policisti letijo za njim.... :slap:

Se strinjam
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo! Zanima me katero budalo je to!? http://24ur.com/novi...vrov-kazni.html

Verjetno si malo zaostal amak vseeno si boš mogoče prišel gol, da ne ogrožaš samo sebe ( za tebe me boli k.. .) z svojimi nezrelimi potezami ampak ogrožaš tudi druge! Prestavlaj si ta bi ti na prehod za pešče ali v ozki ulici stopil otrok in bi ga zbil! Vso življenje bi čutil posledite tvojega idiotskega obnašanja na cesti, verjetno tudi drugje! Da si bil že obravnavan že 40 in povzročil z avtomobilom hudo prometno nesrečo, bi ti mogli dat doživljensko mater! Upam, da boš to prebral in se zamislil, ostalim pa se opravičujem amak nemorem ne da bi se zadržal!

majku ti!!!

Zdravo! Zanima me katero budalo je to!? http://24ur.com/novi...vrov-kazni.html

Verjetno si malo zaostal amak vseeno si boš mogoče prišel gol, da ne ogrožaš samo sebe ( za tebe me boli k.. .) z svojimi nezrelimi potezami ampak ogrožaš tudi druge! Prestavlaj si ta bi ti na prehod za pešče ali v ozki ulici stopil otrok in bi ga zbil! Vso življenje bi čutil posledite tvojega idiotskega obnašanja na cesti, verjetno tudi drugje! Da si bil že obravnavan že 40 in povzročil z avtomobilom hudo prometno nesrečo, bi ti mogli dat doživljensko mater! Upam, da boš to prebral in se zamislil, ostalim pa se opravičujem amak nemorem ne da bi se zadržal!

majku ti!!!

Tema za nabijanje je nekje drugje edino, če ga nisi srečal osebno, v kar pa dvomim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa se je s tistim jajcem od Ducatija zgodilo?

.

.

.

.

.

.

.

.

.

če se kdo čuti užaljenega klik :krneki:

Se še vali :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo! Zanima me katero budalo je to!? http://24ur.com/novi...vrov-kazni.html

uuuuuu, to pa je u busanicama vidm ... če tale ni taspodn, je pa vsaj ĆëH blokovsk ... :lol1:

aja, ontopic; as ti, un na enmu zelenmu športaku (predvidevam da znamke kawl) k si učer po Kajakaški pržgal, mislm da vsaj 100, če ne več, od Tacna prot Mihovcu? no, če si, nej ti pojasnim da je mal pred Mihovcem en križišče, kjer maš sicer prednost TI, pod pogojem da te kdo registrira sploh pr tvoji potovalni hitrosti; maš precejšnjo srečo da ti ni en avto vn zapelu; ker če bi ti, bi ti tole lahko napisal na spomenik al pa na železno krsto k bi ostanke not pobral ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res, da je naredil nekaj nevarnih manevrov, vendar označiti to kot divjanje?

Poleg tega sem prepričan, da če ga ne bi zasledovali ne bi tako vozil...

najbol bi se smejal takim ki ga zagovarjajo da bi se v vas avto zabil al pa vas motor. ker bi si mogli sami povrnat skodo ker se je nek pankert furo brez registriranga motorja ki je tudi brez zavarovanja. ce pa mislite da bo pankert tolk posten da vam bo povrno skodo . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, če je že ta ki je vozil motor debilen, bi pričakoval več pameti od policajev, da ga ne bodo preganjali in s tem ogrožali po nepotrebnem tudi druge. Ampak očitno je pamet tudi pri policiji zelo redka dobrina..... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, če je že ta ki je vozil motor debilen, bi pričakoval več pameti od policajev, da ga ne bodo preganjali in s tem ogrožali po nepotrebnem tudi druge. Ampak očitno je pamet tudi pri policiji zelo redka dobrina..... :)

Po tvojem mnenju naj bi potem policaji vse bežeče izpustili, tiste vestne, ki pa ustavimo, pa ocurili za visoke kazni??? Dj mal razmisl, no...

Popravljeno . Popravil wanesska
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo z ER6/N se skoraj usak dan pelje iz Straže, čez Prečno v Novo mesto?

Večkrat viden tudi v mestu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ona ma BMWja brez kardana, ki ni bokser. Ne pozabt!

Sicer pa sem včeraj okrog 7h zvečer videla junaka na chopperju, ki je suvereno, kljub temu, da je ravno začelo fajn deževat, potegnil na AC z Dolenjske ceste. Čestitam, tis taprau dec! Js iz cukra seveda v avtu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!