Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

ona ma BMWja brez kardana, ki ni bokser. Ne pozabt!

Sicer pa sem včeraj okrog 7h zvečer videla junaka na chopperju, ki je suvereno, kljub temu, da je ravno začelo fajn deževat, potegnil na AC z Dolenjske ceste. Čestitam, tis taprau dec! Js iz cukra seveda v avtu.

jaz sem pa slišal, da ima gs kardan :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tvojem mnenju naj bi potem policaji vse bežeče izpustili, tiste vestne, ki pa ustavimo, pa ocurili za visoke kazni??? Dj mal razmisl, no...

Čuj punca ne mislim polemizirat s tabo ker ta tema res ni primerno mesto za to, vseeno pa bi ti rad povedal da sem za razliko od tebe pošteno premislil o tem kar sem napisal. In nisem pisal o da bi naj policaji bežeče izpustili kar trdiš ti, ampak da jih ne bi preganjali za vsako ceno in v stilu Hollywoodskih filmov in s tem posredno ogrožali druge udeležence v prometu. Tega tipa so že itak kot so povedali obravnavali 40x in so ga torej morali že zelo dobro poznati in bi ga lahko dobili kako drugače. Tako da ti priporočam da mogoče ti razmisliš kaj pišeš, pa ne malo, kar dobro se zamisli....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se je danes kdo od tu okol 18:00 iz sg-a proti dravogradu peljal z crnim sm ktm-om pa se 2 ali 3je so bli zadaj :) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem pa slišal, da ima gs kardan :004

F650GS,F800GS,G650GS SERTAO.......spljoh nima kardan :P

Pa da ne bo čist off topic......nisem bil jaz..... :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

F650GS,F800GS,G650GS SERTAO.......spljoh nima kardan :P

Pa da ne bo čist off topic......nisem bil jaz..... :D

hvala, tudi jaz nisem bil... :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se je danes kdo od tu okol 18:00 iz sg-a proti dravogradu peljal z crnim sm ktm-om pa se 2 ali 3je so bli zadaj :) ?

je... do yb pa smo obrnali, ni biu ktm, sm črn husqvarna, pa dva odzadi ja...

Zakaj, si biu ti spredi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je... do yb pa smo obrnali, ni biu ktm, sm črn husqvarna, pa dva odzadi ja...

Zakaj, si biu ti spredi?

jap :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog petih popoldne vas je kar dobro napralo na AC - enega od Vrhnike v smeri proti Postojni, dva pa sta šibala mimo proti Vrhniki. Prav nič nisem bla fouš :huh: upam, da ste vsi trije varno prišli domov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takrat sem ravno sedel pri been-u in sem videl tele motoriste mimo...mislim da so jo dobro odnesli, ker je šele čez nekaj minut potem začelo ornk padat. na AC je bilo pa polno vode.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj punca ne mislim polemizirat s tabo ker ta tema res ni primerno mesto za to, vseeno pa bi ti rad povedal da sem za razliko od tebe pošteno premislil o tem kar sem napisal. In nisem pisal o da bi naj policaji bežeče izpustili kar trdiš ti, ampak da jih ne bi preganjali za vsako ceno in v stilu Hollywoodskih filmov in s tem posredno ogrožali druge udeležence v prometu. Tega tipa so že itak kot so povedali obravnavali 40x in so ga torej morali že zelo dobro poznati in bi ga lahko dobili kako drugače. Tako da ti priporočam da mogoče ti razmisliš kaj pišeš, pa ne malo, kar dobro se zamisli....

a veš. tiste lučke na modrobelem avtomobilu, pa tista glasna sirena... to policaji nimajo za okras... za opozarjanje ostalih udeležencev v prometu, veš.. že majhne otroke se uči, da sirena in lučke pomenijo nujno vožnjo, torej umik... pa sj ti si tko pameten dečko, da veš te stvari, a ne.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a veš. tiste lučke na modrobelem avtomobilu, pa tista glasna sirena... to policaji nimajo za okras... za opozarjanje ostalih udeležencev v prometu, veš.. že majhne otroke se uči, da sirena in lučke pomenijo nujno vožnjo, torej umik... pa sj ti si tko pameten dečko, da veš te stvari, a ne.. ;)

Eh, sj si ista ko moja bivša. Na vsak način hočeš met zadnjo. Ja pol pa bodi kot se zdi tebi, vzamem besede nazaj, se posipljem s pepelom in ugriznem v jezik. Srečna in zadovoljna? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a veš. tiste lučke na modrobelem avtomobilu, pa tista glasna sirena... to policaji nimajo za okras... za opozarjanje ostalih udeležencev v prometu, veš.. že majhne otroke se uči, da sirena in lučke pomenijo nujno vožnjo, torej umik... pa sj ti si tko pameten dečko, da veš te stvari, a ne.. ;)

Lučke kdo jih pa upošteva sploh?

Prejšnjo sredo zjutraj, v Zadobravskem vozlišču proti Štajerski me dohiti audi z modri in rdečo lučjo. Ko ga zagledam v ogledalu se hitro prestavim na desni pas, da me prehiti.

Potem pa za njem.

Sledil sem mu do Krtine na varni razdalji, pa nisva šla preko 140 km/h.

Ko sem delal izpite so v primeru te kombinacije luči vozil na nujni vožnji nas učili, da se moraš takoj odmakniti ali celo ustaviti.

Pred njem so pa mirno prehitevali tovornjakarje, zapleljali pred njega, prav počasi se odmikali na desno,.........

Saj mi je bilo jasno, da politikov v takih avtomobilih ne maramo, ampak spoštovanje CPP......

Se opravičujem za off topic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejcgs viden v Macu v Domžalah. Jaz sicer z avtom (tistim za svinčnike šilit), ker je padal DEŠ :) Sem si reku, vidš to je taprav motorist! Na cesti ne glede na vreme, k poštarji na motorjih :D Tvoj motorčič se mi pa dopade. Zelo! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V cetrtek grem z mopedom na siht. Vreme gor ali dol. Temu se rece Renaultov sindrom. :lol1:

seopravicujemlastnikomrenojevkiznjiminimajoproblemov :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam pa Svedski sindrom ze en tedn....Ktm gre pa tud u penzijo, do jutr naj se zdrzi....ni vec zivcev za ta skret popravlat. :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam pa Svedski sindrom ze en tedn....

ce imas 1.9 dijzla, sva na istem. :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.9 dizel oftopic.. tud jest sem med njimi :)

Danes v Vinici srecal kar nekaj motoristov, najbolj mi je padel motorist, v najvecjem nalivu na gs1200 rumene barve z ljubljansko tablico ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aaam ja :) Kje si bil pa ti? Spomnim se edino, da je nekdo pustil motor tam... si bil to ti?

Jap, sem pustil od punce motor na menjavi verige. (xtx)... pa se mi je zdelo da si ti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi mogu kej rečt ne .) Ker jaz sem itak zmeda - ponavadi nič ne vidim, al pa vidim in potem pozabim koga in s kakšnim motorjem sem vse vidla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes, okrog 16h sem vidla BS kot sopotnico na AC proti dolenjski, za 2. tunelom.. kake 200m za vama pa še en siv GS (mislim da)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!