Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

danes, okrog 16h sem vidla BS kot sopotnico na AC proti dolenjski, za 2. tunelom.. kake 200m za vama pa še en siv GS (mislim da)

pššššššštttt!

Na hitr na vikend u Belo krajino - je klicu majstr d je zrihtu pumpo od hidroforja - je blo treba bajto dons odprt, če hočmo met čez praznike vodo. Če bi šla z 2 bi predolg trajal. Ja je biu tut siu in rumen GS taljanska. Sta pozdravla.

Ti v avtu??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je imel danes proti večeru parkiranega črnega Suzukija SV pred carino na Letališki?

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..tr... nisem bil jest... je bla pa mašina topla v garaži k sem domu iz službe pršu.... :hmm:

..hec ;)

Včeraj bil proti večeru na Rakitni... gor ene par modelov..rdeč HYOSUNG, štirikolesnik....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri nekdo iz aškrčeve proti cesti dveh cesarjev, samo si nato zavil proti trnovski cerkvi z yamaho BT1100 Bulldog okol 12h al pa še mal kasnej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes si se mi pripeljal nasproti na relaciji ravne- kotlje in me opozoril na policiste z pištolo , mislim da si vozil hondo cbr (nisem siguren ker sem mel črn vizir in zunaj se je že začelo mračit), zraven si mel sopotnico oz. sopotnika. Za policiste sem pa vedel, ker sem se že prej peljal mimo njih :)) ampak se ti vseeno lepo zahvaljujem .... policist ni mogel mimo tega da me ne bi ustrelil, ko sem se drugič mimo peljal :)

Pa še en z plavo fazerko se vozi tule v naši okolici ...sma se danes 2x srečala... mogoče kdo iz tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gavrin danes pri TC-ju, no, za vogalom nasproti bifeja :hmm: ? Vsaj po rumeno belo črni Yamahi R1 sodeč :yes: . Moped je bil tam med 16h in 17:30, ko sem se vozil tam mimo.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gavrin danes pri TC-ju, no, za vogalom nasproti bifeja :hmm: ? Vsaj po rumeno belo črni Yamahi R1 sodeč :yes: . Moped je bil tam med 16h in 17:30, ko sem se vozil tam mimo.

LP Robert

A si bil ti danes v centru Lj z trolo okrog 18h...?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus vceraj okrog 17:00 skoz Vrhniko, po zadnjem.

Pa se tisoc drugih in miljon avtov na relaciji Postojna-Lublada-Postojna

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus vceraj okrog 17:00 skoz Vrhniko, po zadnjem.

Pa se tisoc drugih in miljon avtov na relaciji Postojna-Lublada-Postojna

en prehlajen včerej... ali si biu ti?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thump, mord sm tud tebe srečal? v dvoje na boniju? med vrhniko in logatcom?

vem, de sm narobe napisal. Lublada, ne, najlepše mesto na svetu, ne.

bo zdej prow?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej danes videnih dosti motoristov, v spominu ena skupina Sairach (vozo za njimi od Senožeč do Črnega Kala. Zdaj pa če je kdo vido bordo rdečo VFRko obstaja velika vrjetnost da sem to bil jaz :D Hahah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...včeri prestrašu Belo strelo pa njenga, ko sta pokala v kufer na dolenjki pred trgovino... sem užgal 2x z auspuhom... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mladi mož, sva se skupaj peljala iz vižmarij proti centru, js sem potem zavila desno. vozil si... hmmm, nisem dobr pogledala, ampak po lučeh sodeč, mogoče cbf.. mogoče kdo od tle?

na relaciji lj- slovenska bistrica je bilo veliko plastike, kroma in železa :D :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No od današnjega dne mi je najbolj ostala v spominu modra Yamaha Fazer 1000 al 600 na enem ostrem ovinku na cesti jaz v ti pa iz Litije tam okol 10:15 - 10:30 zjutraj. Kdo od tu??? :grrr Najmanj za pivo si mi dolžan! :)

Popravljeno . Popravil BIZKIT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okol 17:00 - 18:00 čez Kočevje (mimo Petrola)...je nekdo nažigal z GS1200. Ahem Kmet2 ahem...??? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thump, mord sm tud tebe srečal? v dvoje na boniju? med vrhniko in logatcom?

vem, de sm narobe napisal. Lublada, ne, najlepše mesto na svetu, ne.

bo zdej prow?

danes popoldan ..včeraj sem bil pa v celju prot večeru ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okol 17:00 - 18:00 čez Kočevje (mimo Petrola)...je nekdo nažigal z GS1200. Ahem Kmet2 ahem...??? :P

Ej to je BMW,to gre počas,sam zgleda pa, ko da ga nažigaš :Dzakaj nis poklical ,bi te peljal na ride....

Danes okol 17:00 - 18:00 čez Kočevje (mimo Petrola)...je nekdo nažigal z GS1200. Ahem Kmet2 ahem...??? :P

Ej to je BMW,to gre počas,sam zgleda pa, ko da ga nažigaš :Dzakaj nis poklical ,bi te peljal na ride....
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj na petkov praznik smo dobli lep pozdrav bivšega učitelja in učiteljice... scarabeo na mislinjskem klancu.... lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gavrin danes pri TC-ju, no, za vogalom nasproti bifeja :hmm: ? Vsaj po rumeno belo črni Yamahi R1 sodeč :yes: . Moped je bil tam med 16h in 17:30, ko sem se vozil tam mimo.

LP Robert

jp. Delam v tisti stavbi. Bo parkiran kar vedno zunaj ker so se naprdili da ce ga dam na hodnik je požarna ogroženost prevelika. :glare:

Popravljeno . Popravil gavrin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na relaciji Litija-Kr. Gora-Trbiž-Villach (Lojz) in nazaj polno motoristov. Sm bil s sopotnico na srebrni CBF 600 SA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okoli 16:00 (okoli Gomilskega) sem srečal mislim da @Dr_Jakoba, pa še pozdravil me je :grim (neglede na komentarje v "drugi" temi).

Popravljeno . Popravil skuterist
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob cca. 9.00 mimo Zapuž trije motoristi. Prvi je bil Diavel, potem enduro in zadnja (zdi se mi) Yamaha R6 ali 1. Jaz pa v tekaski opremi na petnajstem kilometru od danasnjih petintridesetih ter :music4: na glavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes viden Kmet na petrolu u Podpeči, brez sopotnice, čakal kompanjona, potem pa sta pičila na rakitno, videnih še tudi par drugih.

Popravljeno . Popravil jure22
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!