Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

cika z enim šminkerjem zadej tik na izhodu iz postojne ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej to je BMW,to gre počas,sam zgleda pa, ko da ga nažigaš :Dzakaj nis poklical ,bi te peljal na ride....

Ej to je BMW,to gre počas,sam zgleda pa, ko da ga nažigaš :Dzakaj nis poklical ,bi te peljal na ride....

Nisem klical, k sm se čist slučajno znašel na Kočevju in ni blo nobenga pravga cajta. Te pa naslednič zvrcnem.

Sicer pa sem bil prepričan, da je zate konec moto sezone, zdaj ko se je sneg stopil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okoli 16:00 (okoli Gomilskega) sem srečal mislim da @Dr_Jakoba, pa še pozdravil me je :grim (neglede na komentarje v "drugi" temi).

Ne priznam, pa če me tepeš!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldne mi v Solkanu (Gorica) padla v oči ena TDM-ka GO PN-12

V dveh se peljala

Kdo od tole?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj blizu osilnice srečal jožetaxj6, drugače sm tud jst iskal medvedje ride pa jih nism našel.

te pa velikrat vidm ko se peleš mimo mene v dragomlju, iz kje si pa ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cika z enim šminkerjem zadej tik na izhodu iz postojne ...

Ej a veš da sm prou študirala a si ti! samo je blo premalo časa za si ogledovat kej vozi nasproti :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj blizu osilnice srečal jožetaxj6, drugače sm tud jst iskal medvedje ride pa jih nism našel.

te pa velikrat vidm ko se peleš mimo mene v dragomlju, iz kje si pa ti?

Iz Pšate :). Skor sosed pol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldne iz smeri Dvora proti Soteski so se peljali trije Goldwingi (verjetno modeli kot moj), srednji je pozdravil z čudovito barvno paleto lučk. Če je kdo motosvetovc se mi prosim oglasi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dopoldne veliko bikerjev v Zasavju...verjetno so se razkropili po budnici....

v oči mi je padel črni Diavel v Izlakah pri pumpi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se kdo prepozna? Danes na OMV Postojna...

Prepoznal sem najine mopede! :OK: (prvi na levi sliki - črna cbr-ka in četrti na levi sliki - prav tako črna cbr-ka sta najina - vmes pa sta dva druga motorja) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dopoldne veliko bikerjev v Zasavju...verjetno so se razkropili po budnici....

v oči mi je padel črni Diavel v Izlakah pri pumpi....

hehe, moja malenkost. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejcgs a si bil mogoče včeraj okrog 17h v Vrhniki (in si bil brez stranskih kovčov)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejcgs a si bil mogoče včeraj okrog 17h v Vrhniki (in si bil brez stranskih kovčov)?

ja, sem šel do postojne in nazaj - brez kufrov, da se je motor kam zmigal ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes srečal ogromno ljudi na poti na grobnik in nazaj. Skoraj prepričan sem, da sem v Dvoru dohitel skupino 3 motoristov in med njimi tudi Rosse20?, ki me je kulturno spustila mimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nejcgs bil tud pri Vikiju brez stranskih kufrov... :D

ja, sem opazil da se brez kufrov motor hitreje lepše vozi, tako da nisem več prvi v koloni :xx:

a je bila pol tista trdeča vfr-ka tvoja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar viden na Aškerčevi brumčo s čelado, v kateri ni bilo Svobodne ptice :D

Lp Robert

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, sem opazil da se brez kufrov motor hitreje lepše vozi, tako da nisem več prvi v koloni :xx:

a je bila pol tista trdeča vfr-ka tvoja?

Ja je bla, samo se nisem jaz gor pa dol peljal z njo :D Tisto je bil Stevie :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes popoldan ..včeraj sem bil pa v celju prot večeru ...

Thump, dvojnika maš. Učer al predvčerajnjem sm se prepričal. Cca 3 minute pred tabo se je skoz Postojno pelal Bonie z motoristom v odsevni jakni, in nisi bil ti.

drgač pa milijara motorjev. Zdi se mi da na vsaki furi srečam Gandija (v petek pred Pivko, včeraj na semaforjih v Postojni)

pa nekoga na cb1300 sem si zapomnil na Črnem Vrhu, in zeleno TDM 850 z ugasnjenimi lućmi pred Colom

Pa seveda Mausa po zadnjem skoz Postojno, Mr Maus, ZX10 ti paše u nulo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes srečal ogromno ljudi na poti na grobnik in nazaj. Skoraj prepričan sem, da sem v Dvoru dohitel skupino 3 motoristov in med njimi tudi Rosse20?, ki me je kulturno spustila mimo.

ja, res smo bili mi. jaz vedno vozim zadnja in to s precejšnjo razdaljo - malokdaj se približam na par metrov, ker me zalo moti, če se nekomu vozim "direktno za ritjo" ali kdo meni. in potem raje spustim naprej ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!