Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Kdo se vozi po Kranju s črnim nakedom in Lorenzotovo čelado? Viden že 2x v zadnjem tednu. Pa ženska/dekle na cbrki v pajkicah?! :) vsa čast! :)

Popravljeno . Popravil erciona
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala adminu za uslišano prošnjo in nov peskovnik Slovenska nevoščljivost, nej se igrajo po mili volji :P , ampak ta del pa lepim nazaj, kamor paše).

Dobro jutro mi je zaželel prelep zvok enga Dučeta skozi Medvode. Mmmmm, čeprav ga nisem videla, bi ga zmogla poslušat tudi večkrat na dan. Kdo od tuki?

Proti Ljubelju in Bohinju danes tu pa tam kaka motoduša, ampak k sem zadnje čase bolj malokrat z motorčkom na cesti, sem se sfokusirala na vse mogoče in nemogoče nevarnosti in si nisem nič pametnega zapomnila. Se upa kdo sam javit :D ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala adminu za uslišano prošnjo in nov peskovnik Slovenska nevoščljivost, nej se igrajo po mili volji :P , ampak ta del pa lepim nazaj, kamor paše).

Dobro jutro mi je zaželel prelep zvok enga Dučeta skozi Medvode. Mmmmm, čeprav ga nisem videla, bi ga zmogla poslušat tudi večkrat na dan. Kdo od tuki?

Proti Ljubelju in Bohinju danes tu pa tam kaka motoduša, ampak k sem zadnje čase bolj malokrat z motorčkom na cesti, sem se sfokusirala na vse mogoče in nemogoče nevarnosti in si nisem nič pametnega zapomnila. Se upa kdo sam javit :D ?

Javljam se :yea1: Dons popoldan sem bil v Bohinjskem koncu...pa nas je blo kar nekaj na cesti, še več pa v bifeju pri jezeru .)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne viden na Tržaški najprej Kmet in nato še Ciciban. Ne smem pa pozabit še nekaj uživačev po celi Ljubljani in nato malo pred deveto zvečer še Svobodna ptica na Celovški eno križišče pred AC. @svobodna ptica, nisem te prej opazil, sem ravno sudoku reševal :grim .

LP Robert

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maiden cez kranj, prot gorenjski, motorist na diavelu tudi cez kranj.. in se nekaj ostalih :).. pa se motoristov pri vaskih zvecer :) !! Lepo vas je obcudovati, medtem ko jz makito pa 1m dolg sveder gonim :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Trebor: Naslednjič zamenjava, pa bom jaz peljal šestkolesnik. Bi imel kar nekaj ljubljančanov pol "dan brez avtomobila", pa avtoličarji bi mi počitnice na Havaje plačal, ko bi jim naredu tok prometa :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj v Vižmarjih okorog pol devetih prikolica z dvema CBRjkama, kam ste šibali? Malo kasneje pa še nekdo v KTMjevi oranžni jakni na Adventure-ju na severni obvoznici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne viden na Tržaški najprej Kmet in nato še Ciciban. Ne smem pa pozabit še nekaj uživačev po celi Ljubljani in nato malo pred deveto zvečer še Svobodna ptica na Celovški eno križišče pred AC. @svobodna ptica, nisem te prej opazil, sem ravno sudoku reševal :grim .

LP Robert

pa si ga rešil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minute do 18. ure sva stala na semaforju na Dolenjki pred obvoznico. Js z Vespo, gospod pa na srebrnem Bulldogu. Hvala, si mi polepšal popoldan, ker mojga biušiga, ki zadnje čase bolj malo laufa, kar pogrešam.

In točn vem, kolk gre, tko, da drugič jo prosm mal manj odkur, da bom lahko dlje poslušala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učeri okoli 14 ure ena barbika na roza-belem čoperju z roza čelado po ljubljanskem BTC.

???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učeri okoli 14 ure ena barbika na roza-belem čoperju z roza čelado po ljubljanskem BTC.

???

to teto sem tud že js vidla... včer v BTCju ;) in zadnjič enkrat... zgleda v centru doma, nasprot Konzorcija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... Js z Vespo, gospod pa na srebrnem Bulldogu.......

........drugič jo prosm mal manj odkur,.......

gospod je zbežal pred ropotajočim sesalcem....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidu Mausa 2x...se je kr iskrilo k sta se dva Kwakija :P mimopeljala...pa vidu Krucija, pa vidu Tici...nema šta nema, da nism vidu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidu Mausa 2x...se je kr iskrilo k sta se dva Kwakija :P mimopeljala...pa vidu Krucija, pa vidu Tici...nema šta nema, da nism vidu :D

A mene pa nisi vidu :P

Bayki med Ročinjem in Ušnikom okoli 14.30?

Pa še en kup drugih, z nekaterimi šeli še na pijačo Thumper, Krucimuci, Dami 34, TICI

Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

Blacky in Tarumen pri Grčarevcu, očitno na poti domov z rid ;) na parkirišču na ridah sem spazil Mausa (itak :P ) in Jureta, z njegovim nenormalno lepim glasbenim instrumentom :OK: ko sem se vrnil s črpalke v PO je bla pa samo še Juretova jata, ostali ste že spokali domov...

PS pa še ena jata motorčkov mal minutk nazaj pred Mantovo, ste kar vztrajali, kljub temu da se je tema že spustila do nižin ;)

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mene pa nisi vidu :P

če je maus v bližini se vse tako blešči da drugega ne moreš videti

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mene pa nisi vidu :P

Bayki med Ročinjem in Ušnikom okoli 14.30?

Pa še en kup drugih, z nekaterimi šeli še na pijačo Thumper, Krucimuci, Dami 34, TICI

Igor

Vidu, vidu, sam sm čakal, da me boš na to opomnil :P

p.s. ja tut inglišmana sm vidu...pa še koga...pa jebemti sej sm reku, da sm vse vidu, sam zapomnu si nism :smoke:

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komu je danes R6 na Vrhniki odrekla poslušnost? da ne bo govora da motoristi nismo prpravlen pomagat pa tut če nismo na motorju..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v sredo in cetrtek med 11.to in 12.to uro pred sputnikom parkirana crna oz. zlo temno modra yamahca (zdej nism vec zihr al je bla R1 al R6- sm vedla da bi mogla takoj povprasat :P;) ).. kdo od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, pa vceraj, na poti od snovika proti kamniku, pri odcepu za podhrusko, okoli 11.te ure- motorist na rdecem motorju (ne me vprasat kerem ker nimam pojma) pozdravil oz. se zahvalil crni mazdi.. anyone?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj na vrhpolju okoli 11,15 en na črni mazdi ...ali si bil ti???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje ob 12 v Kopru (pri Kroštoli) bordo rdeča VFRka KR-območja..

Popravljeno . Popravil GKeko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!