Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

mateja (k se z mausom ponavad fura) na posti v siski pr stari cerkvi, okol 17.30? v opremi je folk cist drugacen :ninja:

Popravljeno . Popravil BinaBana
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thundercatka od osa rider v domžalah 17,10 ...v dvoje pa nisem videl skoz čelade

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristka na Zx-RR na poti z LJ v KR okol 4h... kokr sm ti že z avta reku: srečo imaš večjo kot pamet. Jest sm te že vidu na tleh.

SREČNO!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thundercatka od osa rider v domžalah 17,10 ...v dvoje pa nisem videl skoz čelade

:grim

psssssst . . . . . ne okol govort, da moja ne zve! :blush:

sm mel eno hudo bjondo sabo . . . . . :OK: :grim :inlove:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na OMW Postojna videna Bayker77,Cartman,Suzuki,sledenji se je pridružil vožnji proti domu z mano,Zivimnorcem in Kaldu-jem....in VFR 1200

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoraj vsak dan vidim zjutraj malo pred sedmo in potem še popoldan, ko se čez vrhpolje pelje črn er5, kdo s foruma?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes opažena skupina približno 10h motoristov z kar dobrimi makinami v Mirni Peči, stali so sredi ceste in v rokah imeli telefone, zdelo se je kot da ne veje točno kam, zelo sm si želel ustaviti in pomagati a kaj ko nimam pojma s kje so bili anglescine pa ravno tako ne obvladam :D upam da so zrihtal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns, opažena črna kwakica na ridah. Ali si bil ti? JAAAAAAAAAA jz sm bil :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj v Vižmarjih okorog pol devetih prikolica z dvema CBRjkama, kam ste šibali? Malo kasneje pa še nekdo v KTMjevi oranžni jakni na Adventure-ju na severni obvoznici.

Ena črna pa ena repsolka :)

Hehe se nisva ustavila do Grobnika :) Fajn je blo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na ridah nekdo z rdečo r1, vozu si za neko črno ninđo parkrat gor pa dol, kdo od tukaj ? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

eni vražji rožički pred pol ure v Kalcah, ane da si bla (spet) ti :P

PS pa en na ridah, s Fazerko, v čist belem usnju, z dvema prjatloma, parkrat gor pa dol... mojster, če boš še naprej tkole sekal nepregledne ovinke ne bo več dolgo bel :slap:

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes vas je bilo full znanih . . . . Suzuki, Irenčko, Maus, Dami34 (nekje v češnjah), Škofko . . . .še in še . . .

Najbolj se je bleščalo v Postojni Maus z druščino . . . . :OK:

Potem pa zopeti Maus z druščini z rid . . . . jst pa proti ridam . . . .

Dons vidim, da nisem edini k je mel probleme z motoristi . . . . :BUA:

Jebemti . . . .ena mona z belo TDM-ko . . . . .prehitevu napolno v nepreglednem ovinku . . . . . sm se skor usrou . . . . . skor bi me čelno snel . . . :headbang::headbang::headbang:

UAPAM DA TE NIKOL VEČ NE SREČAM NA CESTI . . . . :headbang:

Popravljeno . Popravil osa rider
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes vas je bilo full znanih . . . . Suzuki, Irenčko, Maus, Dami34 (nekje v češnjah), Škofko . . . .še in še . . .

Najbolj se je bleščalo v Postojni Maus z druščino . . . . :OK:

Potem pa zopeti Maus z druščini z rid . . . . jst pa proti ridam . . . .

Dons vidim, da nisem edini k je mel probleme z motoristi . . . . :BUA:

Jebemti . . . .ena mona z belo TDM-ko . . . . .prehitevu napolno v nepreglednem ovinku . . . . . sm se skor usrou . . . . . skor bi me čelno snel . . . :headbang::headbang::headbang:

UAPAM DA TE NIKOL VEČ NE SREČAM NA CESTI . . . . :headbang:

Smo se srečal v Postojni ata, samo me nis opazu, k je bil "bleščeči" spredej... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ridan, suzuki, osa..... osa hvala za cesne, no dami hvala za cesne :).. se celo pot do doma sem jih premlevov :)...

Skratka lustno vas je blo vidt, jutr pa po cesne :)

Tud jest se zahvaljujem motoristu in sopotnici ki me je na cesti dvor kocevje prehiteval v ovinku, naslednjic bos imel ti vec adrenalina, ne jaz :) !!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo se srečal v Postojni ata, samo me nis opazu, k je bil "bleščeči" spredej... :grrr

sej praum . . . .ne smete se vozit z njim . . . . .ker vas enostavno nism mogu vidit . . . . k sm bil zaslepljen!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

greeny in tati z druščino pred štormanom ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ridan, suzuki, osa..... osa hvala za cesne, no dami hvala za cesne :).. se celo pot do doma sem jih premlevov :)...

Skratka lustno vas je blo vidt, jutr pa po cesne :)

Tud jest se zahvaljujem motoristu in sopotnici ki me je na cesti dvor kocevje prehiteval v ovinku, naslednjic bos imel ti vec adrenalina, ne jaz :) !!

ti . . . . povej gdaj boš na ridah . . . .da probamo tvoje narobutane češnje!!! :OK:

ja . . .pa še drugič . . . . prnesem še . . . .ko bom kej narobutu!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thumpi...sm te vidu na kalcah...si se pelal en 49,7 km/h..jst sm piu pa pir pr žaklu..0.33 na uro :P

danes ne ... :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okrog 11 ure malo pred Passau-om, videna dva z MB tablama: ena je bla Vara, drug pa, men se zdi, Bandit. Kdo od tukaj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto Kec po nasprotnem voznem pasu čez trojane,po kolenu mim mene... :OK: :OK: :OK: Ti ti Kec...paci paci si... :yea2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!