Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Haaa???....to pa sploh ni res...ker se nisem dotikal asvalta in to ne šteje :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haaa???....to pa sploh ni res...ker se nisem dotikal asvalta in to ne šteje :beer2:

tok si letu, da se sploh nisi dotikal asfalta :O

KeC se lepo pelje, samo ko se jaz pred njim peljem in ga oviram :P

petek, soboto in nedeljo srečal veliko motoristov ... verjetn je bil kakšn motosvetouc tudi umes :P

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tok si letu, da se sploh nisi dotikal asfalta :O

KeC se lepo pelje, samo ko se jaz pred njim peljem in ga oviram :P

petek, soboto in nedeljo srečal veliko motoristov ... verjetn je bil kakšn motosvetouc tudi umes :P

Ja Maus, v soboto na OMV Postojna (smo skupaj poslušali govejo muzko, ki jo je tako radostno nažigal en lajbelčar na svojem mopedu. Vse dokler ni drug stric harmonike začel raztegovat v živo hehe). Je bil NejcGS zravn al se motim?

Kasnej pa še pr Vikiju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Maus, v soboto na OMV Postojna (smo skupaj poslušali govejo muzko, ki jo je tako radostno nažigal en lajbelčar na svojem mopedu. Vse dokler ni drug stric harmonike začel raztegovat v živo hehe). Je bil NejcGS zravn al se motim?

Kasnej pa še pr Vikiju?

JP :yes: ... nejc, KeC in js .... :yes: ... kje si pa biu :? ... kavo plaču nisi :glare:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JP :yes: ... nejc, KeC in js .... :yes: ... kje si pa biu :? ... kavo plaču nisi :glare:

S fasttrackom sva sedela na robu terase, uho sem imel čist pri zvočniku, ki je bil namontiran na čoperju veselega strica.

Zato sva se pa hitro spokala naprej do Vikija.

Naslednjič 100% dam za kavo...al pa še kej druzga :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tok si letu, da se sploh nisi dotikal asfalta :O

KeC se lepo pelje, samo ko se jaz pred njim peljem in ga oviram :P

petek, soboto in nedeljo srečal veliko motoristov ... verjetn je bil kakšn motosvetouc tudi umes :P

Pa seveda...Js pa Kec se normalno pelema...Mal heca pa mori bit Maus,a ne?? Pejt 1x z nama na furco...boš vidu kak to zgleda.

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa seveda...Js pa Kec se normalno pelema...Mal heca pa mori bit Maus,a ne?? Pejt 1x z nama na furco...boš vidu kak to zgleda.

.)

Sej je maus pravilno povedal, da se jst čist lepo peljem :D Zlo lepo zgleda :D

A pa je lepo tudi normalno pa jst nč ne vem :D Itak vozim po predpisih. :ninja:

Kar pa se unga nabijanja narodnjakov na omv-ju tiče. Je bilo pa nagravžno na kubik.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Kar pa se unga nabijanja narodnjakov na omv-ju tiče. Je bilo pa nagravžno na kubik."

Nagravžno predvsem zato, ker nisem dobr slišal hrumenja agregatov. Pokvarjeno kofetkanje.

Upam, da se mu je nekje kasneje akumulator spraznil :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ne ... :smoke:

eee, ma učer pa ja. TH1. Sam. K potepuški pes. . . užival svobodo skoz Postojno. . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eee, ma učer pa ja. TH1. Sam. K potepuški pes. . . užival svobodo skoz Postojno. . . .

ja včeraj pa sem bil ... no v logatcu sem pa moral prav pogledat če mam še motor med nogami ...najprej sem pomislil da je to zato ker sem čist trezn...pol sm pomislu de je to zarad premal km-jev.... no pol sm se pa za njim zapeljal in je bil on - joža iz logatca z bonijem 2005 ...od mojega ga loči samo sedež in šipca ..pa ko sta skupaj stala ima moj tisti dve črti na tanku malce širši...

no tako da si mogoče zadnjič jože-ta videl ..lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haaaaaa mene ni pa noben videl :ninja:

premal te je skupaj da bi bila opazna, pa še vsaka telegraf štanga te zakrije :xx:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE, nisem bil jaz. Dejte mi že mir!!!

Kaj da ne, v uni skupini maxiskuterjev si se skrival :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ni bilo videti prav veliko motoristov. razen enega premočenega policista okoli 7.30 na avtocesti vransko - ljubljana, avstrijca in enega na maxiju, sem srečala še svobodnoptico ob 15.09 na severni ljubljanski obvoznici.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

eni vražji rožički pred pol ure v Kalcah, ane da si bla (spet) ti :P

res spet jst :P se bo treba kej zment k se vreme nrdi, ne d se kr naprej sm u špegu u ritko gledamo :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne malo pred pol drugo skozi Krško na zeleni Kawi z belim kombinezonom... kdo s foruma ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo, 20. maja, N.G.-Postojna, sem potrobu in pomahu, na koncu Rawberkomande na desno, srečal Rihemberčane, je pa avtobus lomu baline, sem se odpeljal na Rakitno po dobrih petih letih in to prvič po asphaltu, kofetk pa čvek, nazaj proti Cerknici pa sem zavil desno proti Velikim Blokam. Ker sem se "malce" izgubil, sem šjorco z lepimi... rožami okrog hiše povprašal za pravo pot. Se ji iz vsega srca prav lepo zahvaljujem in sem prepričan, da ne bere naših strani. Saj pravim da ima lepe rože. Po pavzi s fruktozo sem žgal proti Sodražici in desno proti L. Potok-Travnik-Draga-Travain navzdol proti Čabarju. Smer Osilnica. Po tej cesti na Hrvaški strani sem se pred prbl. 15. leti vozil v času izgradnje, po McAdamu, s Y-Tenere 660, med delavci, lopatami in kopači, seveda da so me gledali čudno. No, v Zamostu sem plačal 3 kune (oz.0,5€, odlična menjava) za enkraten turistični prehod državne meje na maloobmejnem meddržavnem prehodu. Pa pršu v Osilnico, ter sem se pozanimal, kako je s prehodnostjo medvedjih rid. Pri Kovaču mi je natakar dejal, da raje ne, ker kopljejo po dolg in počez. Pa ravno to je bil namen izleta. Za protiutež sem se pa okrepčal. Na štart je bilo potrebno pomisliti, ob 16.20 min. sem na koncu Osilnice srečel nekaj povsem črnega. Nisem utegnil pogledat v feltne in motor, če je bil Hyper Jack, je pa bila na zadnjem sedežu oboževalka. Črnooka. Eeee..., pejmo naprej, očaran vseh naravnih lepot, sem se tik pred spustom proti Petrinjam ustavil in malo poslikal. In kaj slišim, grmenje dveh dvocilindrašev, pozdravim, onadva tudi. pa še ni bilo miru, 15 sec. za njima pa noro žvižganje. Ne, to ni rohnenje štiri cilindraša, to je Brenk na Goldwingu, seveda v polnem nagibu. Onemim, seveda mi on bolj avtomatsko odzdravi. Sem mu po SMS-ju obrazložil, kako je s bojnimi tovariši. Spodaj natankam, par klape se je hladilo v senci. Sproščeno proti Kočevju, pa po sveti poti proti Dvoru, vmes se priključim NM MACA in NM BMW, malo sodelujemo, pozdravim in prehitim. Pošiljam pozdrave. Na Dvoru pa stavkajoči varuh reda in miru. Dober dan in dokumente prosim, takrat pa mimo 2x NM, se pozdravimo, BMW in stavkajoči pa sta prjatla. Seveda sva s stavkajočim takoj vrgla hiter čvek. Srečno, pa naprej. Ivančna Gorica- Logatec- Ride(čvek z norimi Koprčani, vmes par klape gor pa dol)-Razdrto-AC-Nova Gorica. Domov sem prikolovratil ob 20,30, po prevoženih lepih 450km. Moram priznati, kakšnih 100 sem jih kot pussy naredil po AC. Regionalke so včasih pa res zoprne. Tako je to bilo, tokrat sem se tudi jaz pohvalil kod sem vandral. Vsem želim 1000 oči za previdnost. Ciao.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na Regentovi v Lj Trebor rinu enga maxiscooterista z ceste,pol sem pa še jaz čez njega zapelu :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na Regentovi v Lj Trebor rinu enga maxiscooterista z ceste,pol sem pa še jaz čez njega zapelu :P

Tudi jaz sem takoj pomislil, da si ti, ko sem videl tisto čudno belo zadevo s celim kupom koles na na vrhu klanca v križišču.

Še malo :topic: : Nekaj me zanima, čez koga si potem zapeljal, čez skuterista ali mene :eek: ? Nekam dvoneumno se mi zdi tole tvoje pisanje :P .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem takoj pomislil, da si ti, ko sem videl tisto čudno belo zadevo s celim kupom koles na na vrhu klanca v križišču.

Še malo :topic: : Nekaj me zanima, čez koga si potem zapeljal, čez skuterista ali mene :eek: ? Nekam dvoneumno se mi zdi tole tvoje pisanje :P .

LP Robert

:lol1: Trebor ja valda čez scooterista.......če bi čez tebe bi na karter nasedu :P
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... da vam kar v naprej povem....

:grrr ..nisem bil jest... pa tut ne bom ta vikend... so mi spet lepo poskrbel za spisek opravil.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!