Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

... da vam kar v naprej povem....

:grrr ..nisem bil jest... pa tut ne bom ta vikend... so mi spet lepo poskrbel za spisek opravil.....

Copata.... :grim

:grim

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na štart je bilo potrebno pomisliti, ob 16.20 min. sem na koncu Osilnice srečel nekaj povsem črnega. Nisem utegnil pogledat v feltne in motor, če je bil Hyper Jack, je pa bila na zadnjem sedežu oboževalka. Črnooka.

Zadnji del mojega motorja krasi lep pokrov namesto sedeža :D... nisem bil ja :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnji del mojega motorja krasi lep pokrov namesto sedeža :D... nisem bil ja :grrr

Bom vedel za prihodnjič, sem pa na polno temo žgrešil, ma kej češ ob dvjh zjutro?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za en moto zbor nas je bilo dons na ridah

kje so tocen te ride, med kerima 2 mestoma, vasema ?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje so tocen te ride, med kerima 2 mestoma, vasema ?

ti se sam pel po stari cesti proti Postojni . . . . . ne moreš faliti . . . . se boš pelu mim znamenitega parkinga . . . . :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons kr nek stare garde . . . . . videnih na ridah . . . . .

pa na OMV-ju kofetkanje . . . . :OK: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Tampič . . . . .hvala za kofi . . . .

a se gdo prepozna????? :eek::kava: :evilgrin:

post-15855-0-74275700-1337962621_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil osa rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons kr nek stare garde . . . . . videnih na ridah . . . . .

pa na OMV-ju kofetkanje . . . . :OK: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Tampič . . . . .hvala za kofi . . . .

a se gdo prepozna????? :eek::kava: :evilgrin:

Un ta plešast je Kala...aja pa js tut. Drugi so pa sam stari strici, k so se kr zraun prlepli. Sir Thumpy huwala za kofi. Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje so tocen te ride, med kerima 2 mestoma, vasema ?

med planino in postojno, ko boš šel iz vasi planina proti postojni boš čez ca 1km videl na levi parking s klopcami in vsaj 5 motorjev, tam se ustaviš in gledaš, kako se iskri pod koleni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bela strela na avto cesti proti Ljubljani (pred cestninsko postajo Log) okrog 19ih ?

Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dns j biu kr zanimiu dan zame :P....kukr ste zj rekli na omv postojna...ene 2 aprilie sz akrapovici in se ena aprilia sz neakrapovici (beri si nesm zapunu znamke auspuhu)...pa una augusta je bla tui zanimiva...pa se punu drugh "nepomembnh" motorju zame :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To si zdej glih tako napisal kot da vsi ostali motorji razen aprilije za kurac, tvoja biblijska mille je pa bog i batina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristka na Zx-RR na poti z LJ v KR okol 4h... kokr sm ti že z avta reku: srečo imaš večjo kot pamet. Jest sm te že vidu na tleh.

SREČNO!

:blush: zmatrana pa živčna :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo, 20. maja, N.G.-Postojna, sem potrobu in pomahu, na koncu Rawberkomande na desno, srečal Rihemberčane, je pa avtobus lomu baline, sem se odpeljal na Rakitno po dobrih petih letih in to prvič po asphaltu, kofetk pa čvek, nazaj proti Cerknici pa sem zavil desno proti Velikim Blokam. Ker sem se "malce" izgubil, sem šjorco z lepimi... rožami okrog hiše povprašal za pravo pot. Se ji iz vsega srca prav lepo zahvaljujem in sem prepričan, da ne bere naših strani. Saj pravim da ima lepe rože. Po pavzi s fruktozo sem žgal proti Sodražici in desno proti L. Potok-Travnik-Draga-Travain navzdol proti Čabarju. Smer Osilnica. Po tej cesti na Hrvaški strani sem se pred prbl. 15. leti vozil v času izgradnje, po McAdamu, s Y-Tenere 660, med delavci, lopatami in kopači, seveda da so me gledali čudno. No, v Zamostu sem plačal 3 kune (oz.0,5€, odlična menjava) za enkraten turistični prehod državne meje na maloobmejnem meddržavnem prehodu. Pa pršu v Osilnico, ter sem se pozanimal, kako je s prehodnostjo medvedjih rid. Pri Kovaču mi je natakar dejal, da raje ne, ker kopljejo po dolg in počez. Pa ravno to je bil namen izleta. Za protiutež sem se pa okrepčal. Na štart je bilo potrebno pomisliti, ob 16.20 min. sem na koncu Osilnice srečel nekaj povsem črnega. Nisem utegnil pogledat v feltne in motor, če je bil Hyper Jack, je pa bila na zadnjem sedežu oboževalka. Črnooka. Eeee..., pejmo naprej, očaran vseh naravnih lepot, sem se tik pred spustom proti Petrinjam ustavil in malo poslikal. In kaj slišim, grmenje dveh dvocilindrašev, pozdravim, onadva tudi. pa še ni bilo miru, 15 sec. za njima pa noro žvižganje. Ne, to ni rohnenje štiri cilindraša, to je Brenk na Goldwingu, seveda v polnem nagibu. Onemim, seveda mi on bolj avtomatsko odzdravi. Sem mu po SMS-ju obrazložil, kako je s bojnimi tovariši. Spodaj natankam, par klape se je hladilo v senci. Sproščeno proti Kočevju, pa po sveti poti proti Dvoru, vmes se priključim NM MACA in NM BMW, malo sodelujemo, pozdravim in prehitim. Pošiljam pozdrave. Na Dvoru pa stavkajoči varuh reda in miru. Dober dan in dokumente prosim, takrat pa mimo 2x NM, se pozdravimo, BMW in stavkajoči pa sta prjatla. Seveda sva s stavkajočim takoj vrgla hiter čvek. Srečno, pa naprej. Ivančna Gorica- Logatec- Ride(čvek z norimi Koprčani, vmes par klape gor pa dol)-Razdrto-AC-Nova Gorica. Domov sem prikolovratil ob 20,30, po prevoženih lepih 450km. Moram priznati, kakšnih 100 sem jih kot pussy naredil po AC. Regionalke so včasih pa res zoprne. Tako je to bilo, tokrat sem se tudi jaz pohvalil kod sem vandral. Vsem želim 1000 oči za previdnost. Ciao.

a si u mal napacno temo pisal? :eek:

med planino in postojno, ko boš šel iz vasi planina proti postojni boš čez ca 1km videl na levi parking s klopcami in vsaj 5 motorjev, tam se ustaviš in gledaš, kako se iskri pod koleni

jah zadnje cajte nism NOBENGA motorja tm srecala.. :blink: :wacko: :krneki: pa se kr pogosto furam tm mim ;) he he he

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na AC mimo Kranja proti Jesenicam BMW 800 GS in Suzuki V-Strom okoli 10h dopoldne, nato na cesti na Vršič kar nekaj motorjev, nisem videl vseh, ker sem čakal v busu pri kekčevi deželi :smoke: . Popoldne ob 17:30 viden zlati Maus pri zavijanju z Letališke na Kajuhovo, ki navkljub blendanju nič ne vidi :grrr .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To si zdej glih tako napisal kot da vsi ostali motorji razen aprilije za kurac, tvoja biblijska mille je pa bog i batina.

meni so pac usec aprilie in tu je moje OSEBNU mnenje...nevem koj kurac te tu moti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bela strela na avto cesti proti Ljubljani (pred cestninsko postajo Log) okrog 19ih ?

Igor

Guilty as charged :blush: bežala pred dežjem.

... si peljal nasproti?

P.S.: Še na :alko: morva za majčko :rolleyes:

Popravljeno . Popravil BelaStrela
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes si se vozil pred mano iz prevalj do raven z rdečo hondo vtr 1000 sp mogoče kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guilty as charged :blush: bežala pred dežjem.

... si peljal nasproti?

P.S.: Še na :alko: morva za majčko :rolleyes:

Aha, pa dej tistim par kaplam pa se res ne more rečt dež he he

Ju ju, nisem pozabil, da mi dolžiš pijaču :)

Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda tisto ni bil dež... če sm pa uspešno ubežala!

Danes okrog 4h izpred Semenarne proti mestu zavil gospodič z belo cestno 125 (nisem videla kaj točno) in belo irokezo na glavi... Model :) Smo se že enkrat v Kobaridu na pumpi srečal in poklepetal... Srečno pot, mali!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes zopet ceu kup znanih na ridah . . . . . . :OK:

Dex . . . . . . hvala . . . k sm ti tablco najdu . . . . :whistle::yea1: hvala bogu . . . ne boš mel padala sabo! :yea1:

Dami 34 . . . . viden v Godoviču . . . . . hvala za :kava:

Mico viden na ridah . . . . . črna raketa . . . . . čist not padu :OK: a sam še po kolenu voziš!??? :OK:

Gandi z tabolš polovico, tud na ridah viden . . . . :OK: pa na OMV-ju za :kava: dal! :notworthy:

Rumeni pred postojno viden . . . . RUMENA RAKETA!

danes v Postojni spoznal Pajk-a . . . . . me veseli, naslednič gremo na pijačo!

čak mal da se spomnim, ma kje sva se srečala?? :?

post-15855-0-10601300-1338051269_thumb.jpg

A me gdo prepozna??? en ridaški pozdrav (Maus-ov pozdrav) :P

post-15855-0-05918000-1338051244_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil osa rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kut vidm so vsi neki kafe plačval...zdej vem, kdo časti naslednjič :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kut vidm so vsi neki kafe plačval...zdej vem, kdo časti naslednjič :P

Starina . . . . .če ti kwaki pravočasno užge . . . . . evo častim!!!!

sej veš . . . . .pijača ni nikol problem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na dolenjki na lavrici na avtobusni postaji, eden s tempo ravno oblačil dežkota.

Danes okrog 5h pred mercator centrom v šiški gs, siv, pa na križišču en kle, črn in nekej rumenega zraven.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!