Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

dons pred stadionom u Novi Gorici? meu je pa rdeco-crno jakno, pa cez brezrokavnik na katerem je pisalo RIHENBERK SLOVENIJA al nekej tacga :>

To je bil verjetno en moj prjatu iz Branika - MK RIhemberk z imenom Zoki - Zoran.....

Prejšnji dan bil na "pantonu" in tisti dan smo bili skupaj na poroki od enega motorista.......... ma je blo fajn....on je pa mal bolj živahen, pa se mora še pol k kakšnega spije kam odpeljat, kaj češ... ga še ni dovolj izučilo ko je letev v drevo.... :slap: :slap: :slap:

ostali raje parkiramo in žuramo..... :unsure: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda sam blo vs pa je ej hehe :OK: ,sam pejte kdaj raj u lepmu vremenu gor,pa ke naprej po makedamu od jezera prot cerknci mate hude ovinke za zalagat.) ajde pa ne prehitr :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes na Hotizi na avtobusni postaji stal en enduro, KR tablica, motorist s sopotnico, kdo od tu :hmm:

Popravljeno . Popravil jose
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na končni te nisem videl ker sem pač mel mal preveč dela z treningom vožnje, na vrhniškem pa itaq :yea2: :OK:

Sem še razmišljal če bi obrnil in šel za tabo, samo se mi je malo mudilo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okol pol petih popoldne, mirnska dolina, gruča motociklov :D NM registrske, ena plava FZ6 LJ...kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jax, vceraj dopoldne okoli 10h na trzaski..? Sm ravno obrnu v kriziscu  :whistle:

Jap :grim

Obrnu? :huh: Si šel potem nazaj proti centru? Jaz sem se pa prou ustavil na postaji da mal počakam če boš obrnu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motoristek, podmeja vceraj?

Kje je to???

Včeraj Črna, mežica, Dravograd, Golica solo do Alke in pol z njo direkt na Marijo................ :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skupina menda 3 motoristov v okolici Ilirske Bistrice, enduro motorji, menda V-Strom taprvi, nism pa sigurn-jest sm NSRo-rdečo spredaj, pa s sopotnico :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap  :grim 

Obrnu?  :huh:  Si šel potem nazaj proti centru? Jaz sem se pa prou ustavil na postaji da mal počakam če boš obrnu  :)

Obrnu nazaj proti brezovici, ket zvim na "napacni" strani trzaske .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prebold - trbovlje, ampak ocitno pol nisi bil.

Bil bil :yea1: jaz sem mislil, da je podmeja tudi v vašem koncu! :slap: kaj ste bili pri križu??? Tisti ovinek sem šel malo bol na :whistle: pa sem z okecom videl, da jih je bilo veliko. Drugič pa rufn :fight2: jaz sem tako prišel iz Golice :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim sem danes videl eno hordo KTM-ov, ko sem šel proti Bovcu. Jazbec kaj si bil tudi ti med njimi .) Upam, da ni bilo včeraj :hmm: :slap: Skleroza!

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil bil :yea1: jaz sem mislil, da je podmeja tudi v vašem koncu! :slap: kaj ste bili pri križu??? Tisti ovinek sem šel malo bol na  :whistle: pa sem z okecom videl, da jih je bilo veliko. Drugič pa rufn  :fight2: jaz sem tako prišel iz Golice :worship:

na vrhu sem videl samo eno znano podobo in ko sem bil ze mimo mi je usekalo koga sem videl. sem bil sam in se mi je zelo mudilo, drugace bi sigurno obrnil in te povabil na :beer1: .

ne vem pa zakaj stajerci molcite in skrivate to odlicno cesto pred ostalimi narodi slovenije??? :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim sem danes videl eno hordo KTM-ov, ko sem šel proti Bovcu. Jazbec kaj si bil tudi ti med njimi .) Upam, da ni bilo včeraj :hmm:  :slap: Skleroza!

Pozdrav od Roberta

Dvomim da je bil Jazbec, bili so avstrijci ki so se prej se v Kobaridu ustavli...mam vse pod nadzorom ko pred Cinco Marinco z berglami dezuram :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na vrhu sem videl samo eno znano podobo in ko sem bil ze mimo mi je usekalo koga sem videl. sem bil sam in se mi je zelo mudilo, drugace bi sigurno obrnil in te povabil na :beer1: .

ne vem pa zakaj stajerci molcite in skrivate to odlicno cesto pred ostalimi narodi slovenije???  :angry:

Saj smo še mladi :worship: bomo še iskoristili prilike, da se kam zapeljemo in veselimo! :beer2:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem pa zakaj stajerci molcite in skrivate to odlicno cesto pred ostalimi narodi slovenije???  :angry:

Danes opazil tudi da imajo na Štajerskem koncu zelo slabo kulturo pozdravljanja, vsa čast redkim izjemam.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem pa zakaj stajerci molcite in skrivate to odlicno cesto pred ostalimi narodi slovenije???  :angry:

zato, da ni toliko motoristov gor.. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!