Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

V Harijah nad Ilirsko bistrico smo se srečali js na Sm610 ter kolega na Zx6r ter podobna kombinacija z druge strani...smr510 ter r6, obe v rdeče beli kombinaciji. A je kdo od tukej? Bi z veseljem za par kilometrov zamenjal svojo za 510ko ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Starina . . . . .če ti kwaki pravočasno užge . . . . . evo častim!!!!

sej veš . . . . .pijača ni nikol problem!

bom štartal dns, da boš ju3 lahko častil :D
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na dolenjki na lavrici na avtobusni postaji, eden s tempo ravno oblačil dežkota.

... pa dejte, jebenti.....vsi se neki čez Lavrco vozte, pa nbenga ne poznam.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes mal pred poldne tik pred vrhom dohiteu črno fazer-ko.na njej pa deklica v črnobelem kombinezonu z svetlo čelado........mb-pd...izpod čelade pa viseu rošast(rdečkast)čopek.....kdo od tuki? odlično se je peljala... :notworthy: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom štartal dns, da boš ju3 lahko častil :D

zmenen . . . . . :kva2:

Aja . . . . pa Dami 34 viden . . . . .nek v Ajdowšni . . . . . k je češnje robutu!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se kdo prepozna...

.post-13666-0-47073800-1338144368_thumb.jpg ?

No, v špeglu se res bolj slabo vidi. Mogoče bo to bolš....

post-13666-0-00352400-1338144525_thumb.jpg,

al pa od odzad....post-13666-0-15649000-1338144579_thumb.jpg !?

Neka "elita" z MB tablcami :hmm:

Se kdo prepozna...

.post-13666-0-47073800-1338144368_thumb.jpg ?

No, v špeglu se res bolj slabo vidi. Mogoče bo to bolš....

post-13666-0-00352400-1338144525_thumb.jpg,

al pa od odzad....post-13666-0-15649000-1338144579_thumb.jpg !?

Neka "elita" z MB tablcami :hmm:

Aja, v Logarski je blo tole!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sva s kolegom za teboj (črna "tastara" fazer mislim da?) vozila od Šentjakoba do Litije. Ne vem, a maš slab kontakt na štop lampi ali skoz z nogo sloniš na bremzi. V glavnem čudno je blo vozit zadaj ker nisem vedu kaj se bo zgodil naslednji trenutek (a boš kam zavijal, al se umikaš, al je kej na cesti)...

Popravljeno . Popravil sergini
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja . . . . pa Dami 34 viden . . . . .nek v Ajdowšni . . . . . k je češnje robutu!!!! :OK:

nepanism :ninja: KWAK!!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nepanism :ninja: KWAK!!

japasismtevidumamdokazepriznajčenetivodozaprembokwakizakuhu!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si u mal napacno temo pisal? :eek:

Ja, točno tako, če zavrtiš malo nazaj, boš videla, da sem se nekako potuhnjeno opravičil :closedeyes:.

jah zadnje cajte nism NOBENGA motorja tm srecala.. :blink: :wacko: :krneki: pa se kr pogosto furam tm mim ;) he he he

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 10:20 videna pri zavijanju z Litijske na Kajuhovo Črna strela na Mojitu. Tako je založila skozi križišče, da je skoraj pol spodnjega dela svoje "prduljice" pustila na križišču :OK: . Seveda ni videla nič, saj je imela pogled usmerjen naprej po cesti, da bo stresla mečkače v konzervah pred njo :jezen :evilgrin: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na dolenjki na lavrici na avtobusni postaji, eden s tempo ravno oblačil dežkota.

Danes okrog 5h pred mercator centrom v šiški gs, siv, pa na križišču en kle, črn in nekej rumenega zraven.. :)

s TDMko sem hotla napisat.. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Livoldu na semaforju, kjer neki cesto rihtajo, ena punca na plavem er6f - rocka za plin nagaja?

Ročka od sklopke - se mi je spet zlosal vijak pa je nagajala sklopka :huh: seveda sem pozabla kako je treba naštimat pa sem malo probavala :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dostkrat vidim Hondo cbr rjavkaste barve parkirano na Eipprovi v Trnovem blizu cerkve. Kdo od kle ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rdeče bel 916/748 na OMV v Postojni, bi skor reku, de je bil Gandi. Sliko je kazil en GS, pa še ena zadeva je bla zraven. . . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rdeče bel 916/748 na OMV v Postojni, bi skor reku, de je bil Gandi. Sliko je kazil en GS, pa še ena zadeva je bla zraven. . . . .

Včeraj ja, priznam. Nismo bli skupej! :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.........Sliko je kazil en GS, . . . . .

zdej pa brz usta oz. roke umit k pises take grde stvar :-P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja..kdor šari po OMV Postojna bankomatu ne ostane skrit...sigurno je bi kdo od tukaj..Gladiac mislim :glare:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okoli 13.30 nekdo na eni večji enduri (nisem uspela identificirat motorja), pripeljal nasproti po cesti mimo Podbrezij, smer Tržič. Prehiteval si en bel kombi in se mi skoraj nalepil na havbo od avta (zelene barve). Sem morala kar fajn bremzat pa desno zapeljat, da ti je uspelo priti mimo! Prosim te, ne izvajaj takih zadev, ker mi je srčni utrip nabilo do zgornje meje in še malo čez.

Lp Tajč

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!