Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Nekdo iz smeri Vikrc pred kriziscem s tacenskim mostom kaksnih 20 minut nazaj, na sivem cestaku(aprilia) v kratkih rokavih in druzbi se enega zelenega ss-a? Si toliko mahal da te je bilo cez cel tvoj pas? :yea1: :yea1: Radar, ali pa ti je roka zaspala pa si jo moral konkretno premigat? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe ja kje si se pa ti skrival? Jaz te nisem vidla :kva1:

Res je, sem šla počasi ker sem bila fajn obtežena :blush: na tanku ena težka torba - ni blo prav fajn v ovikih, pa še na hrbtu en težak ruzak - se mi je zdelo da kar plešem...

Ene par sem jih pa res srečala (in vidla .) ) na cesti.

Popravljeno . Popravil Keiko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lavrica... Suzuki GSX stari model, bele bočne plastike z kitajskimi znaki... nekam znana na videz iz forum..?

Si ti bil v Metliki s sopotnikom/co?

In pa tudi včeraj ob neki bolj normalni uri, nekje med 19 in 21 uro 2 motorista, verjetno člana MK Rak, eno je bila verjetno Honda, NM registracija, tadrug pa ne vem, kaj je bil, KK registracija. Na semaforu gas jst pa v avtu za vama. 100 čez naselje? :D Večjo verjetnost imaš v metliki, da na lotu zadeneš, kot da te NE vstreli rada pri prekoračitvi hitrosti. Svetujem sebi in vama nakup Loto listkov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par minut nazaj večja skupina motoristov obračala na začetku Kranja (Labore)...

Mogoče ducatijeva otvoritvena vožnja, čeprav sem videl samo tri Ducatije. (obračanja pa ne bom komentiral he he he)

post-15567-0-20362600-1338626126_thumb.jpg post-15567-0-26998700-1338626171_thumb.jpg

post-15567-0-18628200-1338625863_thumb.jpg post-15567-0-96991700-1338625909_thumb.jpg

post-15567-0-78421800-1338625921_thumb.jpg post-15567-0-95676000-1338625944_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par minut nazaj večja skupina motoristov obračala na začetku Kranja (Labore)...

Mogoče ducatijeva otvoritvena vožnja, čeprav sem videl samo tri Ducatije. (obračanja pa ne bom komentiral he he he)

post-15567-0-20362600-1338626126_thumb.jpg post-15567-0-26998700-1338626171_thumb.jpg

post-15567-0-18628200-1338625863_thumb.jpg post-15567-0-96991700-1338625909_thumb.jpg

post-15567-0-78421800-1338625921_thumb.jpg post-15567-0-95676000-1338625944_thumb.jpg

VErjetno se ne bo noben javil, ker vsi razen reševalnega vozila so bili vozniki naši sosedi-Italjani...Sem jih srečal v ljubljani pred hotelom na viču...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ti bil v Metliki s sopotnikom/co?

Ahh kje, nimam zadnjega sedeža, moja lepša polovica ma pa itak svoj motor, tko da nisem bil jaz... res pa je, da sem več v Metliki kot duma ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahh kje, nimam zadnjega sedeža, moja lepša polovica ma pa itak svoj motor, tko da nisem bil jaz... res pa je, da sem več v Metliki kot duma ;)

Sej ne vem, če je bla sopotonica gor al ne, ker je tega že en teden mimo. Sobota ali petek zvečer mimo Pilda proti Liberu. (pri prodajnem salonu Kolpa)??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej pa brz usta oz. roke umit k pises take grde stvar :-P

sorry care, ču bi vidu sliko, bi se strinjal. Taljanski superbike prve kategorije, lep, rdeč, za njim u senci pa deutche pantzer s štrlečimi cilindri. Ko de bi vola na razstavo dobermanov prpelal. . . . Sej vol je močna koristna in na ražnju okusna žival. . . ampak lep res ni.

Včeraj me je pred Šembijamoi prehitu Krokar na V Stromu s tremi kufri in enim auspuhom (650)

Danes zjutraj so naju v Logatcu prehiteli dve skupini motorjev, večinoma GO registracij. Leader druge grupe je po moje vozu gpz50s. Kam hudiča ste pletli po dežju tako zgodaj?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes dopoldan iz Kranjske gore proti Tržiču veliko skupin motoristov..

okrog 17.30 na ljubljanski obvoznici (pri Brdu proti vrhniki ali Barju) moder bmw, voznik z belo čelado, KK registrska..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja..kdor šari po OMV Postojna bankomatu ne ostane skrit...sigurno je bi kdo od tukaj..Gladiac mislim :glare:

Hehe ja ja :) sm bil jest in res na žalost brez časa za kavo in brez motorja :(

Vendar vedno vesel družbe :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lavrica... Suzuki GSX stari model, bele bočne plastike z kitajskimi znaki... nekam znana na videz iz forum..?

haha šele zdej opazu...na prejšni strani...ja sm biu jst ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mausič prehitro mim rid pa preslabe bremze, ni mogu ustavt. Se je pa oddolžil s kavo. Tenks ;)

Popravljeno . Popravil BelaStrela
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na LJ obvoznci okoli 17.00 -ena Shiverca z enim :devil: z rožički (dobr glas ma tale mala sestrca od Tuonota), še mal prej pa ena bela fazerka z enim modelom v belo-črnem usnju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejle na driftu na rudniku sreču enga modrega suzuki gsxf...registracija mi je bla zanimiva GO-by-you :D

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na ridah Zivnorc,Miliy,Jure,Maus,Ruf in Ninč na OMW.....zanimiva druščina vseh generacij :P

DSC02185.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj po 18:30 sva vozila skupaj proti Ribnici, jaz sem v Ortneku obrnila. Super tempo, hvala za vožnjo. Motor ne morem določit, tablca LJ R*-30

Danes 10:22 Sodražica, skupina endurašev. Rumen GS (Adventure?) hud kot pes. žio fantje :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na LJ obvoznci okoli 17.00 -ena Shiverca z enim :devil: z rožički (dobr glas ma tale mala sestrca od Tuonota), še mal prej pa ena bela fazerka z enim modelom v belo-črnem usnju.

Tist z belo fazerko sem bil js na poti z rid :yea1:

Un z rožički je pa zavil za Domžale, res so dobr zgledali ti rdeči rožički.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala tistemu ki naju je opozoriv na policijo na mariji reki... srecali smo se v preboldu, mislim da na r1? in ne hvala tistim 20-tim ki ste prisli iz marije reke in vam je blo tezko pokazat da je kje kaksna patrulja. ura okol 16:00

hvala tistemu ki naju je opozoriv na policijo na mariji reki... srecali smo se v preboldu, mislim da na r1? in ne hvala tistim 20-tim ki ste prisli iz marije reke in vam je blo tezko pokazat da je kje kaksna patrulja. ura okol 16:00

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na ridah Zivnorc,Miliy,Jure,Maus,Ruf in Ninč na OMW.....zanimiva druščina vseh generacij :P

DSC02185.JPG

He he a moje sledi so ble še u zraku?? :lol1:

Maus je bil tolk zadet s TTXom k je šu za mano de tud Bele strele ni opazu na klopci :P Drgač pa Maus tko idealno obiira fogle prke Planin..... k de se je že kdaj peljal tja :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he a moje sledi so ble še u zraku?? :lol1:

Maus je bil tolk zadet s TTXom k je šu za mano de tud Bele strele ni opazu na klopci :P Drgač pa Maus tko idealno obiira fogle prke Planin..... k de se je že kdaj peljal tja :hooray:

itak se umaknem, če kakšn za mano diuja :P ... js se vozm po predpisih ;)

bela strela ... sm te vidu .. sm se skor ustavu ... pa sm morau na WC, ker jih na ridah ni več .. sm potegnu pol do gor ... pol ste me itak oluple :glare:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na vreme, se mi je zdelo da sm na relaciji POstojna-Kozina srečal kar precej motoristov. Med drugim sm pred Kamnolomom Razdrto mahal Bizixxxu ki je vozil v solidno veliki grupi, Pa RumeniCestakinji na rdečem ZZR in JValantu na Duku pred Divaškim rondojem. Pa še sto drugiom. Odzdavla sta dva. En bel Goldwing, in en Rdeč GS1200. osedlan z dvema v odsevnih jopičih. Kar mal zaskrbljujoče.

Motoristi res prezirate skuteriste hehe. Ko sm na motorju odzdravi neprimerno več motoristov.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!