Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

no .. vidiš, da odsevni jopiči nč ne pomagajo :lol: .. js te nism vidu ... zihr bi ti pozdravu ( s sredincem ) ... :D ... BIZI je glih šou iz OMV-ja, ko sm jaz prišel tja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videna ena dečva na belem motorju mislim da je bila yamaha xj6n...videla sva se na šmartinski cesti pri Summit avtu.

Mogoče katera od tu?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans po dolgem času opažen KUK, za kazen je plačal še kavo. Sem bil pa razočaran, ker me dva motorista iz smeri sl.bistrice proti ptuju nista opozorila na plave, v križišču pred šikolami :BUA: :jezen

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 6h na obvoznci pri izvozu za rudnik en suzuki, gsx (verjetno), modro bel kombinezon.. Anyone? ;)

Pa okrog 7h na rokovniku nekje siv gs, voznik in sopotnica z rdeče belima celadama.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okoli 15:30 v Ljubljani videna bejba na beli vespi - sm 100%, da je tukaj... a te je kej namočil?

Jst ja, bo držal. Sm ušla za mišjega (dala na štendr u garažo in je usul - me je namočil od garaže do vhodnih vrat, če to šteje??)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... mislim, da nisi prišla do garaže... je debelo belorita kar pod nadstrešnico vedrila....:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se gdo prepozna????

Mislim da ste to bili . . . . MRDRAGONRIDER,IGORKR,BREMBO IN DAMI34 (KWAKI) :kva2:

Priznajte da ste bili vi! :OK:

post-15855-0-69441100-1338998735_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebenti, parada ponosa..nism biu :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekdo na srebrnem kawasakiju (i think so :whistle: ) mi je delu družbo danes na letališki mal preh 18h... KK registracija... z oranžno probiker na hrbtu... dobr zgleda tale kwak :OK:

pa še en črn GS na isti lokaciji (brez bmwjašev seveda ne gre) :xx:

in še ena legenda na črnem mohitotu :grim pri ministrstvu za obrambo :OK:

kdo od tuki? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bmw r50 Litiji?

Bejba na HDj Šendvid pri stični?

rddeč BMW r850 južna obvoznica?

Rumen GW Radeče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okoli pol sestih popoldne nekdo na pegaso strada srebrne barve pri spustu iz črnivca... zdaj sem te/ ga ze tolkokrat srecu da dam za kavo !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons Nejcgs viden . . . . . iz postojne si šibal proti ridam! :OK:

Ves vidmo . . . . . sam dokaza nimam! :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... dobr zgleda tale kwak :OK:

eh, tole se pa hecaš, saj ne misliš resno; da kwak dobro zgleda? to je čista ZF :grim

pa še en črn GS na isti lokaciji (brez bmwjašev seveda ne gre) :xx:

bilo kuda GS svuda .... :grim :grim :grim

dons Nejcgs viden . . . . . iz postojne si šibal proti ridam! :OK:

se pa res ne morem skrit; ja, sem šel v postojno na kofe in tankat :grim :grim :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, tole se pa hecaš, saj ne misliš resno; da kwak dobro zgleda? to je čista ZF :grim

bilo kuda GS svuda .... :grim :grim :grim

ne, ne, ne . . . . . . bilo kuda Nejc svuda . . . . :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak nej najdem enga ko se z Yamaho yz450f fura kle mim mene ... jst bom zele popravu svojo yz426f pa bi lahka skup kako našo nivo preštihala :P

Obrežje, Čelovnik pri Radečah ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Irencko ene 10 čez 2 v Logatcu?

bo držalu :yea1: videnih še kr neki poznanih, pa pr vaških u bruni, in nekej prjaznih nč kej sopihajočih kolesarjev na črnivcu :P mene bi kap predn bi prgonila gor, se bom kr motorčka držala :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol ure nazaj, Kmet na pločniku, križišča Cigaletove in Pražakove ob tamalmu bemfelnu, prlepljen na mobi...ga nism hotu motit...hehehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol ure nazaj, Kmet na pločniku, križišča Cigaletove in Pražakove ob tamalmu bemfelnu, prlepljen na mobi...ga nism hotu motit...hehehe...

pomoje je servis klicu :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vceri videnih par motoristov na poti, morm pa rect, da zgleda odzdravljanje ni vec taka vrlina.. al pa sam nism zanimiva za odzdravt (nism vedla da sm na skuterju :eek: )

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ko sem bil v avtošoli ni noben pozdravil - niti en! Pozdravil sem ene tri, brez odzdrava in sem potem raje več na cesto gledal. :) Bomo videli če se bo to kaj spremenilo sedaj ko imam pravi čin brez "L" rumenega brezrokavnika. :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol ure nazaj, Kmet na pločniku, križišča Cigaletove in Pražakove ob tamalmu bemfelnu, prlepljen na mobi...ga nism hotu motit...hehehe...

pomoje je servis klicu :lol:

:bum: ni klical servisa ker se bemfl ne pokvari (no mogoče se kdaj zgodi da ne more nadaljevati vožnje - pokvari se pa ne :grrr )

aja, danes videni trije nadebudneži (dve+en) na motorju in v rumenih brezrokavnikih ter markirani s črko "L" - mladina na pohodu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!