Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

:bum: ni klical servisa ker se bemfl ne pokvari (no mogoče se kdaj zgodi da ne more nadaljevati vožnje - pokvari se pa ne :grrr )

:OK: :OK:

TOOOO NEJC!

Drgač pa ja, žiunorc, pol jo je moj odpeljal... še dobro, ker je ugotovil, da mi je "shodil" prednji amortizer... js se pa tolažim s tem, da se Vespa pač tolk slabše pelje v primerjavi z nepokvarljivcem. :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena mična gospodična z modrim motorjem in belo čelado - v postojni na omv pumpi :grim

Popravljeno . Popravil nejcgs
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK:

TOOOO NEJC!

Drgač pa ja, žiunorc, pol jo je moj odpeljal... še dobro, ker je ugotovil, da mi je "shodil" prednji amortizer... js se pa tolažim s tem, da se Vespa pač tolk slabše pelje v primerjavi z nepokvarljivcem. :blush:

...ni čudnga... če je pa tale neki ukol hodu...

01062012779.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

?!?!??!?!!?!?!?!?!?!?!?!?!??!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!???!?!?!?!?!?

Tole je pa že za informacijsko pooblaščenko!? :O :xx:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem na poti proti domu celo vidla mavrico - ma to verjetno samo zato ker je v Postojni počival, sicer je prehiter :P

Še enkrat hvala za družbo in pijačo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kupu ... sladoled....ti ga naslednjič prnesem .... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, zgleda da bo dež, se nekaj grupirajo Vmax-i v Ljubljani. Danes ob 16. uri sem videl dva v BTC-ju. Kdo upa priznat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rdeča Thundercatka 1000, KR registracije, danes sva se kar nekaj časa vozila eden za drugim (pri Radljah v smeri Dravograd). Kdo od tu?

Tole pozdravljanje/ odzravljanje je pa nekaterim že res v napoto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole pozdravljanje/ odzravljanje je pa nekaterim že res v napoto...

Če greš kak pomladni ZELO sončen dan proti morju jo lahko kr celo primorko gor držiš, kar rata že tud moteče vskaih 50m roko vzdigvt... :P

Da ne bom preveč offtopic: Stuhec dans na Rakitni, če se ne motm?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žiu, upam, da si vsaj kej kupu :sleep2:

Tebe sem pa okrog druge ure vidu, ko si zavila v Postojni na bencinsko, v družbi enga čoperja... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj dopoldne me je prehitel možak na repsolki s sopotnico takoj od križišča na Gornjem jelenju v smeri morja (HR), nato sta se ustavila na avtobusnem postajališču v Hreljinu, ter bila nekako do Novega vinodolskega nekajkrat opažena v vzvratnem ogledalu. Si bil ti?

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebe sem pa okrog druge ure vidu, ko si zavila v Postojni na bencinsko, v družbi enga čoperja... :grrr

Pravzaprav nisva bla skupi. Pa oglušela bi kmal. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj med 17:00 in 17:30 od Logatca do Paviljona (Brezovica) sva sla skupaj z eno XJ6 ... kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje je servis klicu :lol:

Ja,ja majo tako gužvo,da sem se že zdej rezerviral za november..... :D
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem na poti proti domu celo vidla mavrico - ma to verjetno samo zato ker je v Postojni počival, sicer je prehiter :P

Še enkrat hvala za družbo in pijačo :OK:

Keiko si bla ti morde morde učer na OMWju u postojni popoldne ? zelen er6f ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če greš kak pomladni ZELO sončen dan proti morju jo lahko kr celo primorko gor držiš, kar rata že tud moteče vskaih 50m roko vzdigvt... :P

Da ne bom preveč offtopic: Stuhec dans na Rakitni, če se ne motm?

tako je

potem ste vsi šli ko vam je bil napovedan obisk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceri na omv v postojni maus za kavo talu! :)

aaaaaaaa . . . . . .jst pa dons Mausa čaku :ninja: . . . . da bi za kofe dal :whistle: . . . . . .k tok praute da tala kofete :blink: . . . . . .pa nč od njega!!!! :kva2::kva2::kva2:

aja . . . . .a mene pa dons ni noben vidu???? :whistle::whistle::whistle::whistle::P:P:P:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

ata osa na ridah (pa še cel kup drugih ;) ) pa bayjerca, Keiko, Bizi (In še cel kup drugih na OMVju v PO ;) ), pa (skor) na vrh enga hriba jih je blo tud pouhn, ne vem kaj so tam delal :P

post-163-0-54145800-1339363572_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okrog 15 je 5 čmrljev kalilo popoldanski spanec vsem obcestnim prebivalcem med Godovičem in Črnim vrhom (pa dalje tudi)...Na čelu roja,pa je bil en ves v zlatem okinčan!!!.. :P :P

A je bil to Mišek????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okol 19, rumenicestak, suzuki, v družbi še treh, v ovinkih nad Črnim Vrhom nad Idrijo? =)

Popravljeno . Popravil Yunksi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!