Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

aaaaaaaa . . . . . .jst pa dons Mausa čaku :ninja: . . . . da bi za kofe dal :whistle: . . . . . .k tok praute da tala kofete :blink: . . . . . .pa nč od njega!!!! :kva2::kva2::kva2:

aja . . . . .a mene pa dons ni noben vidu???? :whistle::whistle::whistle::whistle::P:P:P:P

Ne bi vedu, je pa en ror tulil tm okrog Osilnice? A si bil ti? :P

Hola,

ata osa na ridah (pa še cel kup drugih ;) ) pa bayjerca, Keiko, Bizi (In še cel kup drugih na OMVju v PO ;) ), pa (skor) na vrh enga hriba jih je blo tud pouhn, ne vem kaj so tam delal :P

Kar jst vem so lukne iskal, sicer pa ista klapa mi še v miru scat ni pustila na rebrnicah :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da sm včeraj videl EX Damijev sintič, in kot da bi videl Jureta, na gsxu, z rumenim brezrokavnikom?!?!?! Pred sabo je gnal dve modri zadevi, eno je bla IMHO R6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorist na zelenemu Z1000SX z LJ tablico, ki si okoli 16.50 vozil 5 cm od odbijača z južne ljubljanske obvoznice preko razcepa Kozarje na primorsko avtocesto...bil sem v srebrnem karavanu.

Če si mislil, da se ti bom na razcepu, kjer se udeleženci vključujejo z najine desne, umaknil na vozni pas in tako njim in sebi zaprl pot, si se krepko zmotil, vrni vozniško dovoljenje in pojdi še enkrat opravljat vsaj CPP.

Če si mislil, da se ti bom v ovinku, kjer avti(in motorji) radi poskočijo zaradi dilatacij, umaknil tako, da me boš prehitel med ograjo in mojim bokom avta, še enkrat ponovi zgornjo stvar.

Sunce ti žarko...in potem si upa še nekaj kazat. Zaradi mene bi lahko šel po desni v ovinku mimo že prej, tam pa nimam nič proti. Ampak tam bi bilo treba pa nagnit motor ane.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorist na zelenemu Z1000SX z LJ tablico, ki si okoli 16.50 vozil 5 cm od odbijača z južne ljubljanske obvoznice preko razcepa Kozarje na primorsko avtocesto...bil sem v srebrnem karavanu.

Če si mislil, da se ti bom na razcepu, kjer se udeleženci vključujejo z najine desne, umaknil na vozni pas in tako njim in sebi zaprl pot, si se krepko zmotil, vrni vozniško dovoljenje in pojdi še enkrat opravljat vsaj CPP.

Če si mislil, da se ti bom v ovinku, kjer avti(in motorji) radi poskočijo zaradi dilatacij, umaknil tako, da me boš prehitel med ograjo in mojim bokom avta, še enkrat ponovi zgornjo stvar.

Sunce ti žarko...in potem si upa še nekaj kazat. Zaradi mene bi lahko šel po desni v ovinku mimo že prej, tam pa nimam nič proti. Ampak tam bi bilo treba pa nagnit motor ane.

Pa še ti mu bi kej nazaj pokazu :grim ....aja nism bil jaz :P
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorist na zelenemu Z1000SX z LJ tablico, ki si okoli 16.50 vozil 5 cm od odbijača z južne ljubljanske obvoznice preko razcepa Kozarje na primorsko avtocesto...bil sem v srebrnem karavanu.

Če si mislil, da se ti bom na razcepu, kjer se udeleženci vključujejo z najine desne, umaknil na vozni pas in tako njim in sebi zaprl pot, si se krepko zmotil, vrni vozniško dovoljenje in pojdi še enkrat opravljat vsaj CPP.

Če si mislil, da se ti bom v ovinku, kjer avti(in motorji) radi poskočijo zaradi dilatacij, umaknil tako, da me boš prehitel med ograjo in mojim bokom avta, še enkrat ponovi zgornjo stvar.

Sunce ti žarko...in potem si upa še nekaj kazat. Zaradi mene bi lahko šel po desni v ovinku mimo že prej, tam pa nimam nič proti. Ampak tam bi bilo treba pa nagnit motor ane.

SXom se umika..a te niso nič v avto šoli naučili? :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SXom se ne umika..a te niso nič v avto šoli naučili, da kavasakiji kwakajo . . . . in da nimajo kwake kaj iskati na cesti!!!??? :P

hihihihihihi . . . . . .starina, z to izjavo se pa strinjam!!!! :OK::OK::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keiko je šla pa danes v službo z motorjem, a ne da?

Se pravi lahko zvečer že sledimo novim reportažam iz njene popoldanske furce :D

Čez kočevje ob 11.00 en na pinki suzukiju...grem stavit, da se ne upaš javit :D..haha

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsako jutro malo pred sedmo zjutraj srečam v tuhinjski dolini črnega er5 in večkrat tudi modro yamaho 125ccm-bivša od maje91, kdo s foruma?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes na AC iz Ljubljane nekdo v belo oranžnem dainese kombinezonu in na cestaku zgledno vozil v koloni po avtocesti in ni vozil slaloma. potrpežljivo ni kaj, dol zavil pri lukovici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hyperjack in Glavic danes okrog 17h skozi Podnanos?

za une 2 neb vedu, js pa sm letu takrat skozi :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hyperjack in Glavic danes okrog 17h skozi Podnanos?

Jaz in Slyder :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za une 2 neb vedu, js pa sm letu takrat skozi :P

Smo te zalotili na Ridah!

Še dobro, da sem mausa srečal v senci, kjer se je bolj slabo bleščalo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo te zalotili na Ridah!

Še dobro, da sem mausa srečal v senci, kjer se je bolj slabo bleščalo :D

Js sm se skoraj uspešno skrival, za Mausa pa to ne mormo rečt : :ninja:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz in Slyder :D

Jpjp jst sm biu zravn, glih prsu nazaj dam :D

Popravljeno . Popravil Slyder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Tržaški danes po 16:00 videna pajkica in 5 minut za njo še Keiko. Kasneje pa še scorpions v rdečem avtomobilu (tanou Doblo mogoče???), ko se je peljal mimo Tivolija. Pa danes v Podhruški okoli 8:30 nxyz parkirana pred enim skladiščem???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ne da skrit .) Res je - zjutraj v službo, takoj po službi na jugozahod, vmes pa malca pred Divačo :P

Danes vas/nas je bilo spet ogromno na cesti, zapomnila sem si Tboxerja - zvečer, malo pred deveto pri Kozini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Tržaški danes po 16:00 videna pajkica in 5 minut za njo še Keiko. Kasneje pa še scorpions v rdečem avtomobilu (tanou Doblo mogoče???), ko se je peljal mimo Tivolija. Pa danes v Podhruški okoli 8:30 nxyz parkirana pred enim skladiščem???

jaz nč ne vidm :blush: sam pozdravlam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yeti v trzinu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans na konc trzinske obvoznice- k se zavije na semaforju za menges- hecal mojga psa v pegeot-u 206 okol 10.40.. reg. CE-PJ-76..

skor naju je kap, k je zacel lajat!! :P ha ha ha

drugac pa- jakna probiker modro crna kombinacija z grbo, pol pa neke "vojaske" hlace spodi.. svaka cast :P ha a ha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!