Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

:blush: a sm bla spet važna? drgač pa dober je bil :P

ja puzdraulat nis utegnla, k si mela polna usta :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes SharpNinja v Logatcu? :

Važna pajkica na omw-ju v postojni popoldne:)

Kaya okrog pol osmih na vrhniki speljevala s petrola proti ridam? :)

Same ženske na motorjih :D

Enkrat proti večeru sm pa res ropotala tm čez :ninja: .

En rejser z neko japonsko plastično zadevo se drajsa že cel dopoldne tlele pod oknom pisarne (Trebnje) :bum: .....je treba dražit a ne, no ja, jz mam pa klimo haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pred Karunom v Kranju lepa modra R1, 2007/2008 letnik z Akrapoviči...sem ti pohala da pojdi naprej, ker me je kar razganjalo k sm zaslišou zvok :kva2::music4:

glede na priznanje upam da si bil sopotnik ... drgač pa :OK: za dunajca ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na priznanje upam da si bil sopotnik ... drgač pa :OK: za dunajca ...

u, madona, šele zdej vidm kva sm sklobasou :slap: ...mišljen je blo "pomahou"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keiko danes okoli 18:00 na Petrolu na Litijski prizadevno... odstranjevala mušice z mopeda...? :OK:

Hehe res je :D Ti nisi bil z motorjem ne?

No glavni namen je bil sprat dol tisti fini bel prah, od katerega je bil umazan cel motor še od nedelje (delo na cesti - makadam zalit v vodo - sva bla umazana in jaz in motor :huh: ). No pa mušice so tudi šle dol seveda - mora biti lep za prvi poletni odklop :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal pred 18.00 na obvoznici/avtocesti videna mariborčanka na beli "kravi". Fajn je videt žensko na takem motorju, sam drugič namesto kratke majčke obleči zaščitno opremo za po avtocesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videna ena dečva na belem motorju mislim da je bila yamaha xj6n...videla sva se na šmartinski cesti pri Summit avtu.

Mogoče katera od tu?

LP

Tolele pa možno da sm bla glih js :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včer okol 4ih v najhujši vročini v koloni pred gradbiščem pri Trimu Trebnje sta se kuhala en + ena na črnem monsterčku......sta se mi kr smilla enmal .

Popravljeno . Popravil SharpNinja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je blo pa delavno, no, včeraj. Najprej avto k mehaniku, pa uredit moto zavarovanje, seveda takoj moto tehnični, sedaj bo vsako leto. Ja, polnih osem let ima. Ker ni bilo drugega, sem jo ob 9.30-10.00 kresnu do Mosta na radler, tam pa sem srečal štiri motoriste, eden ima enako Shoei kot jaz, glej slikco, pa kanadski par na R65. Gor pa dol po Soški je bilo kar nekaj motorjev, solo ali pa z oboževalko. Tudi tujcev je bilo polno, kateri redno pozdravljajo. Tega so se pa pri nas naučili! Tisti štirje, kdo s tle? Brez skrbi, tudi po avto šou. Če vam v teh cajtih po hrbtu teče, vam povem, pozimi vam bo malce mraz. Lp

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno Thundercatko sem srečal v pišecah, kdo od tu ?

mmmmmmm . . . . . jst sigurno nism bil!!! :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opažena rdeča multistrada (SG tablica) danes okoli 16:00 na avtocesti (pri Blagovici zavil dol z avtoceste).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opažena rdeča multistrada (SG tablica) danes okoli 16:00 na avtocesti (pri Blagovici zavil dol z avtoceste).

..priznam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vcer popoldne v LJ v BTC - ju pri Big Bangu motoristka na roza gsxr - ju, roza zgornji del kombinezona, hude hlace, z ruzakom - opico, KK registerska .. zanimiv izgled... V druzbi se en motorist na rdeci fz6 n....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zvečer okrog 20.00 nekdo na yamahi (mislim da xtr 660) KP registracija od zavrtač proti velikim vrhem...kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zjutraj 6:55 Irencko, k je šibala proti Hotejam :yea1:

res je, šla iz nočne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!