Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

sta se 2 pelala, no vsak z svojim ?

Skratka danes sem srecu nejca, strelo, gladiaka in njegovo sopotnico, thumperja v trzinu, pa krucymucy-a :) in se nekaj lokalnih na rakitni :) Za konec pa se motoristko z hondo na avtobusni postaji v dobu... In se ene pa veder dezja me je srecalo :)

S Strelo, ne belo, ne črno, sva bila danes na Črnivcu na kufetku, potem pa rahlo bežala pred dežjem. Črna TDM in moder SV, smo se morda s kom srečali med 12.00 in 14.00?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En mavrični GS se danes ni dal prehitet do morja in nazaj. Mero sem mu vzela na odseku Vrhnika - Ljubljana AC, ko so se mu tisti gojzarji KONČNO pregreli.

Hvala za tiramisu. :blush: In Yoni-ju s hitro številko za kofe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 19.30 viden Cene-r in Frank v Calviju ( Korzika ), sem mislu, da bosta ustavila pa za špricar dala, potem sem se spomnil, da morata še na drugo stran otoka do doma in vama je oproščeno

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 16h v Kamniku videna srebrna futura z lj registrsko, kdo s foruma? Pa dopoldan sta si dva motorista na Črnivcu ogledovala tablo z zemljevidom, ko sem se peljala mimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 21h je nekdo s črnim motorjem in okroglo predno lučjo z KR registracijo vedril na počivališču malce izven Vinice, več ni bilo razpoznati, ker je bila že preveč tema. Mogoče se v opisu najde kdo od tukaj. :P Revčka je pomoje zeblo, ker ga je frišno napralo. Se mi je kar smilil, ko sem se za njim peljal z avtom in klimo na prijetnih 24, on pa je bil zunaj na 17°C in si čez naselja grel levo roko ob nogi. :)

Je imel pa zelo lepo odsevno obutev, res povečajo vidnost!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 16h v Kamniku videna srebrna futura z lj registrsko, kdo s foruma? Pa dopoldan sta si dva motorista na Črnivcu ogledovala tablo z zemljevidom, ko sem se peljala mimo.

tole mislim da je Dr.Jakob razvažal bencin , ma po novem asistenco :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, včeraj, ko sem iz Wajdušne proti Colu v hrib grizu, sem srečal dva motorista in svežepečeno črnolaso motoristko na čoperju. Oba sta jo pazila kot na punčico v očesu, pravilno in lepo. Sem vsem nežno potrobil v pozdrav in odbrzel naprej, morda pa prebirajo te strani? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En mavrični GS se danes ni dal prehitet do morja in nazaj. Mero sem mu vzela na odseku Vrhnika - Ljubljana AC, ko so se mu tisti gojzarji KONČNO pregreli.

Hvala za tiramisu. :blush: In Yoni-ju s hitro številko za kofe.

ja na AC te res ni za ujet - reveza gones da se mi kar smili ;-)

joni46 se je res odrezal - prišel extra v postojna da je dal za kufe :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Waneska dones zjutri videna v Šmartnem...neki si krožla okol lokala

nis vedla kam bi šla, sem bil prepozen da ti pomaham in za eno kavo pritisnem....

pa drugič ko boš na mojem koncu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred sodiščem v mb ,parkirana thundercatka, baje od zapolenega tam. v prostem času tud tu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mene pa noben ni vidu v romuniji????

a se gdo prepozna???

26.06.2012 rasnov . . . . romunija

post-15855-0-99707700-1340827403_thumb.jpg

potem še BRAN . . . .

post-15855-0-03015100-1340827525_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja na AC te res ni za ujet - reveza gones da se mi kar smili ;-)

joni46 se je res odrezal - prišel extra v postojna da je dal za kufe :-)

Ja bohpomagej, imam pač daljše prestave B) B)

Še enkrat hvala Joni46 in pa danes neznanemu junaku s Hondo z dvojno sklopko, ki je tako lepo presenetil. Poklon in špeglite se ostali!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dj se pa ze mal umirte, sj vam nisem dozivljenske kave placu :)...

Skratka dones srecal, nejca, treborja thumperja..... to je to za sredino tedna :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LJ registracija, GS black line na moto parkingu v Marakešu. Kdo od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rototototo... čs pujsa s Trebeljevega mal pred 19h smiley-transport026.gif

.... wruuuuuuuuuuuuuuuum leti mim modra raketa... mel si modro belo alpinestars jakno... sj bi te skor ujela... sam se mi je en avtu nasračku uspred :xx: pa nisem mogla prehitet :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učeraj proti večeru videna thrumper in nejcgs, pr vaških kje pa :)

bil, bil tam :grim

si bil ti s tisto skupino k je imal eno črno čoperistko zraven??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil, bil tam :grim

si bil ti s tisto skupino k je imal eno črno čoperistko zraven??

Sokolje oko :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okrog 17.30 iz Ajdovščine proti Vipavi je plešastomoškapostava gonila svoj PIČIkel kt da sedi na KWAKI Z 1000 SX.... Sonce je pa tko žgalo,da bi lohk človek na miru stal pa bi vseen kalorije kuru..Možak se mi je čist enmal zasmilu..Upam,da je preživu....Le kdo bi to lohka bil??? :D :D :D:P :P :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šla ja, sva se srečala?

a ti ne opaziš nasproti vozečih vozil med vožnjo?

Ja, skora sredi ovinka sva letela en mim drugega, ti z očmi uprtimi v ovinek - zato nisi videla

enga drobcenega GS-a brez kufrov k ti je blendal.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti ne opaziš nasproti vozečih vozil med vožnjo?

Ja, skora sredi ovinka sva letela en mim drugega, ti z očmi uprtimi v ovinek - zato nisi videla

enga drobcenega GS-a brez kufrov k ti je blendal.

GSov je kot peska in tvojo mavrico brez kufrov pa komaj opaziš...

Še posebej, ker brez kufrov si še malce hitrejši... Captain Slow :P

[media=]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti ne opaziš nasproti vozečih vozil med vožnjo?

Ja, skora sredi ovinka sva letela en mim drugega, ti z očmi uprtimi v ovinek - zato nisi videla

enga drobcenega GS-a brez kufrov k ti je blendal.

Sem vidla učer več motoristov na tisti cesti sam ne vem kater si bil, en gs je bil gor mal pred vrhom, ko sem bila v levem ovinku in potem tisti oster desen. Enkrat vem, da je nekdo blendal ampak ne vem več kater in kje :) Aja pa dol je en blendal, ko so policaji za sabo pospravljali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!