Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Včeraj okrog 17.30 iz Ajdovščine proti Vipavi je plešastomoškapostava gonila svoj PIČIkel kt da sedi na KWAKI Z 1000 SX.... Sonce je pa tko žgalo,da bi lohk človek na miru stal pa bi vseen kalorije kuru..Možak se mi je čist enmal zasmilu..Upam,da je preživu....Le kdo bi to lohka bil??? :D :D :D:P :P :P

Nism vidu pičiklista, sem pa 2 motorista, k nista nit pozdraula, pa sem jim finger kazu in še vse kar je blo možno. Mogoče kera in keri od tuki? :D
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism vidu pičiklista, sem pa 2 motorista, k nista nit pozdraula, pa sem jim finger kazu in še vse kar je blo možno. Mogoče kera in keri od tuki? :D

:OK:

Finger gor al pa dol..Ampak pasal ti pa je ko sva te opihala mal,ko sva mim pelala.. :bounce: :bounce: :bounce: .Ni mankal dost,da bi goret začel..Tok si gonu v tisti vročini,da je za tabo iskre metal... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Finger gor al pa dol..Ampak pasal ti pa je ko sva te opihala mal,ko sva mim pelala.. :bounce: :bounce: :bounce: .Ni mankal dost,da bi goret začel..Tok si gonu v tisti vročini,da je za tabo iskre metal... :blush:

sej tut ti bi, če bi bežala pred vročino :P (huwala za pihanje) Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej tut ti bi, če bi bežala pred vročino :P (huwala za pihanje)

a si biu lih zdej ti na Tržaški u Postojni al ne? a maš šubert čelado?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejle ob 16ih sta se od petrola proti centru Kranja sprehajala nekdo na Versysu 1000 in ena črna deklina peški poleg...zanimiv prizor in seveda pogled :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bil ,ja bil je Suzuki na obisku pr men,sm ga mal namoču v morje,prijeten klepet,sploh bilo je fajn :OK:

DSC02310.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si biu lih zdej ti na Tržaški u Postojni al ne? a maš šubert čelado?

najbrž ne. ob 15.45 sm na omv kupu čike pol pa žwiz na ride. Šljem je pa od šarka belo črn.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo mi je danes mahal na semaforju pri IUV na Vrhniki? Si nekaj mahal in kazal - predvidevam da na radar? :blush: Ker potem sem tole "mahanje" predala naprej - mimovozečim :P Jah - sem pač zmeda - jaz radarja nisem vidla - kljub gledanju na vse strani kje bi lahko bil skrit - tako da hvala B)

Na Ridah smo na hitro počvekali z Rumenim in Ebony :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O največja zmeda na svetu :lol: že ko sva stala nasproti na semaforju sem ti mahal ko pa sva peljala čez križišče, sem ti kazal da ustavi na parkingu :lol: ni blo radarja, sam hotel sem z tabo rečt besedo dve ^_^

Še zmeraj ne morem verjet, da me nisi prepoznala, glede na to da sva se prejšnji teden 6 dni vozila skupaj :lol:

Hehehe ne morem verjet :blush: Posipam se s pepelom! :kva1:

Ma sem mela v spominu, da si rekel da se ta teden verjetno ne boš nič vozil in nisem niti pomislila da bi lahko bil ti. Se mi je zdelo pa čudno zakaj mi tako veselo maha(š) ^_^ Še dobro da me poznaš in nisi zameril moje "ignorance". Se ti odkupim s pijačko O:-)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa kaj je to tazga ce mam kuzija zadej vsi ste se zapicl v moj nahrbtnik

Vas sem srečal, ko ste jo šibal in gorenjskega konca proti Naklem. Lep gikser :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa men je učer en pr postojni tkole "pomahu" ... UUUUU pozdravu me je :OK: (js optimistka :D ) pol sm razmišlala da si je mogoče nogo pretegnu... ampak... da bi pa to pomenil da morm s ceste z mojim supr dupr sesalčkom :O pa tut pomisnla nism... :(

kdo je to bil?! :xx: da takoj razčistmo! :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bil Kdo od tukaj, s svojim ljubimcem na BMW GS reg. LJ LH-21, vceraj na Grossglockner-ju?

EN nasvet: Nauci se prehitevat, budala!

Popravljeno . Popravil Marjanček
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej smo se verjetno mi videli pri slapu malo pod GG. Modri V Strom.

Mater, bilo je super vreme.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto v kampu Pušča viden SLVR,častil per :OK: in še dokaz......

DSC02323.JPG

DSC02325.JPG

Zdej ne more več lagat,da ni bil on :P vsi dol SLVR deli zastonj pir :lol:

Danes se mi zdi viden Gandi z lepšo polovico mim mene Thamperja in Jonija46 nekje med Bohinjom in Bledom.. :hmm: Gaaaaaaandi a si bil res ti? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nema više ljubavi ... Pivo smo čez vikend popili in se danes odpujsali domov. :OK: Kmet se je res narisal na obisk in žena mu je celo motor posodila. :whistle::boobies:

Danes sem šel nazaj zopet po stari cesti čez Delnice, Bosiljevo in Vinico ... srečal mnogo motoristov, preveč za naštevat. Pomahal tudi enemu maksi skuterisu, takoj zatem sem parkiral in si roko vtaknil med fejst vroče rore, da se je razkužila! :D Še dobro, da sem bil tako hiter, saj bi si jo drugače moral odsekat! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!