Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Danes opazil tudi da imajo na Štajerskem koncu zelo slabo kulturo pozdravljanja, vsa čast redkim izjemam.

LP

Leteči

Pa si se prepričo ,da so ble vse štajerske reg.tablice. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj naredo en krog iz mb čez dravograd-velenje-sl.bistrica -ptuj-mb in me je že na koncu bolela roka od pozdravljanja.Sem skor prepričan ,da je blo včeraj skor 90 % motomarsovcov na svojih konjih. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj naredo en krog iz mb čez dravograd-velenje-sl.bistrica -ptuj-mb in me je že na koncu bolela roka od pozdravljanja.Sem skor prepričan ,da je blo včeraj skor 90 % motomarsovcov na svojih konjih. :OK:

tudi jaz na tej relaciji :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče smo se srečali. :?

Jaz sem tisti ko je z obema rokama maho in pozdravlo bikere. :OK: :D :D :lol1:

Popravljeno . Popravil johan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To maš tud prav,ja.Približno pa je. :D

štajerci smo pač prasci. and we're proud of it. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špil spravi se v ednino, prosim !  :P

ti si že drugi danes, ki mi je rekel, da sem se zredil.. :lol1:

vzamemnazajtistooštajercihprevečneprijavljenegaorožjajetunaštajerskem

užaljenimplačampivopress

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 14.40 sem na Slovenski cesti v Ljubljani srečal možaka na BMW GS 1150, ki je imel na rezervoarju znak od Tomosa. Spominjam se, da ima nekdo na forumu takšen motor (z omenjenim znakom). Kdo je torej bil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 14.40 sem na Slovenski cesti v Ljubljani srečal možaka na BMW GS 1150, ki je imel na rezervoarju znak od Tomosa. Spominjam se, da ima nekdo na forumu takšen motor (z omenjenim znakom). Kdo je torej bil?

To je Blaž. V reportažah "Tunis" tudi Tomos imenovani. Pravi, da če BMW labele zamenjaš, motor po svetu bolj na miru puščajo. (BMW=Break My Window).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ob 15:30 iz Logatca proti odcepa za Ride je vozil za mano Modra fazerca 600 (letnik 04-05), predelani ausphi z srerno Shubertko. Kdo iz tle ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na relaciji Ilirska Bistrica-Knežak kar nekaj motoristov, jest sm bil na rdeče-viola NSRi v črno-rdečem kombinezonu, redno pozdravljal :OK:

Dva en na Africa Twin če se ne motm pa sta stala pri hotelu Turist

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šentjur v soboto okoli 14h. Blondina v Spykovem kombinezonu na Buellu CE registracije (mislim da Fireboltu) :worship: . Morda katera od tukaj?

V vsakem primeru noro :OK: !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šentjur v soboto okoli 14h. Blondina v Spykovem kombinezonu na Buellu CE registracije (mislim da Fireboltu)  :worship: . Morda katera od tukaj?

V vsakem primeru noro  :OK: !!!

To pa je mogoče ena bijonda, ki ima več kot 50 let, pa postavco za umret :P Se ji vidi, da vsak dan preteče 10km. Njen mož tudi motorist, ki ima harley-a. Letos so bili skupaj z mojim prijateljem na morju nekje na Hrvaškem oziroma jih je tam spoznal. Šjora pa velika le kakšnih 160 cm, pa ful drobna in vozi tako zverinco, ki je nasplošno tudi za sedet kar visoka, tako, da skoraj ne doseže tli, z obema itak ne. Lep primer, da če se hoče, je možno marsikaj vozit .) No tako mi je bilo povedano, šjora bila ful atrakcija tudi na morju. Bjonda in zver :D

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šentjur v soboto okoli 14h. Blondina v Spykovem kombinezonu na Buellu CE registracije (mislim da Fireboltu)  :worship: . Morda katera od tukaj?

V vsakem primeru noro  :OK: !!!

buell, tale spodaj levo? (šoferka bjonda, v družbi HOGovcev, slikano nad Splitom)?

post-685-1128321337_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

buell, tale spodaj levo? (šoferka bjonda, v družbi HOGovcev, slikano nad Splitom)?

Ta ni pravi. Videni je bil oranžno/črne barve!

Če je pa ženska res nad 50 (obraza nisem videl, ker je imela čelado gor :ninja: ), potem pa "svaka ji čast" za postavco :grupni: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa je mogoče ena bijonda, ki ima več kot 50 let, pa postavco za umret :P Se ji vidi, da vsak dan preteče 10km.  Njen mož tudi motorist, ki ima harley-a. Letos so bili skupaj z mojim prijateljem na morju nekje na Hrvaškem oziroma jih je tam spoznal. Šjora pa velika le kakšnih 160 cm, pa ful drobna  in vozi tako zverinco, ki je nasplošno tudi za sedet kar visoka, tako, da skoraj ne doseže tli, z obema itak ne. Lep primer, da če se hoče, je možno marsikaj vozit .) No tako mi je bilo povedano, šjora bila ful atrakcija tudi na morju. Bjonda in zver :D

Pozdrav od Roberta

To bjondo videl v Novalji letos :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto pri tobacni ujel skupinico treh motoristov na cb 1300 Suzuki GSX 1200 ta tretjega sm pa pozabu pa skupaj smo se peljal

do crnuc kjer ste se ustavl v havani kdo od tle

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!