Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

......drugac pa vidla na vrhnki, smer nazaj proti lj, pr petrolu crno strelo na mohitu in nejca ;) takrat sm se uspela pozdravt :D ha ha ha

sam nisi bila s svojim motorjem, a ne?

Kateremu frajerju si pa pustila da te je (za)peljal??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opažen Suzuki na Vrhniškem klancu v rahlem drncu proti Logatcu.

Jest sem biu že po "treningu". Je šu na nočnga (šiht) :P.

Predtem pa opažena Keiko na relaciji Godovič Ride.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gsxf750 sva midva včeraj skupaj vozila tudi do Rid, zgoraj si potem obrnil, pa danes si spet letel mimo proti Kalcam?

JP :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en stric se vozi po BTCju, mimo tržnice in desno zavije proti kristalni palači. siv kawasaki

upam, da se zaveda, da je danes nespametno prehiteval (po desni seveda) direkt na rondoju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ene fletna ob motorju na celovški, ko sem njenega frenda spraševal, kje najdem Ideo plus....kak motor je bil, sploh videl nisem :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar parkiran Z 750 pred kafičem Fortuna v Sukošanu in dvakrat medtem, ko kofe pijem, mimo modra R1z dvema na krovu.

Lp Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar parkiran Z 750 pred kafičem Fortuna v Sukošanu in dvakrat medtem, ko kofe pijem, mimo modra R1z dvema na krovu.

Lp Robert

a si se mogu mal pohvalit? Loleki, ravnokar sm oddrgnil magistralo :)

en kup ludi v Ridah, v Postojni pa Keiko, brez varnostne razdalje :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A-a jaz sem še doma, motor pa v garaži. Ravno gledam radarsko in bentim ker sem verjela napovedi in ostala doma. Očitno se grem lahko vseeno peljat ker zgleda da ne bo nič kaj dosti dežja :010

Sem včeraj pozabla napisat - SandiGulje dopoldne v Postojni, si se šel malo zlufat na motor, v civilu? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem včeraj pozabla napisat - SandiGulje dopoldne v Postojni, si se šel malo zlufat na motor, v civilu? .)

Ne, sem šou samo gume menjat, potem popoldne jih pa malo udelat... do Kobarida pa nazaj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami pred postojno, norc na rakitni in jure spet v postojni.

Učeri pa itak maus na svojem delovnem mestu :P, pa pred senožečami je bil en thumperju podobn :?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami pred postojno, norc na rakitni in jure spet v postojni.

Učeri pa itak maus na svojem delovnem mestu :P, pa pred senožečami je bil en thumperju podobn :?

Se mi je zdelo, da sta prihrumela Lajbn in zlata Dajtona...sam se mi ni dal obračat, kr drgač bi kafe morala plačat! :D
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Laybn in Dayatona kolenčkala po Kalu :? ... js sm pa jedu plačan sladoled :P ... dogodek .. sobota okoli 12:17 ure

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami pred postojno, norc na rakitni in jure spet v postojni.

Učeri pa itak maus na svojem delovnem mestu :P, pa pred senožečami je bil en thumperju podobn :?

:grim

če bi mal bol počas vozila bi še obrnil .. tko pa moja malenkost nima šans prot diujakom ... sej obrnila bi lohk tud vidva .. :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaka divjaka :unsure: prou lepo turisticno sva sla :P bi pa res obrnla ampak se nama je mudilo na piknik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto popoldne okrog 16h sta šla dva junaka dol s Črnivca, srečali smo se na enem ostrem ovinku, prvi je bil črn monster drugi pa ne vem kaj, en je imel oranžno čelado, več pa nisem vidla, ker sem bila zaposlena z ovinkom in peskom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto popoldne je bil eden malo preveč hraber pri prehitevanju na Mariji Reki... sem se moral čisto po desni pelat, da sem se mu umaknil - prišel mi je nasproti po moji strani v precej nepreglednem ovinku.

Ni blo cajta ugotovit kateri motor je bil. Ali si bil ti? Pamet v roke naslednjič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaaaaa jest sem bil pa vsepovsod........sam mam gumb.pa postanem neviden :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 16.30 v Velenju (tik ob Compacu) nekdo z GSom postopal ob marici, medtem, ko sta ga policaja "obdelovala". Kdo od tukaj? Kako si rešil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!