Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Ob 18:45 videna Zajcica med vožnjo po Tržaški. Zakaj se pa nisi ustavila poleg? Ne grizem, poleg tega sem bil pa še privezan, hehe.

Lp Robert

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BB prou lepo pozdraula na ridah :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tle je se govora o motorju??

a79, pa kdo bo babo gledal, če je motor zravn, cccccc :grim

Dns en moder Z-nekaj pred UE Trebnje, me je tok zdražu, d sm mogla kr domov it :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se god prepozna????

danes v brezovici si me prehitel po desni strani :wallbash: . . . . . . sm bil z belim kombijem . . . . :blink:

vozu si po obvoznici proti domžalam . . . . . porazna vožnja :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

da ne komentiram . . . . naprej!

pa srečno na cesti z takimi manevri!!!!

post-15855-0-78022100-1342642220_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BB prou lepo pozdraula na ridah :D

kdaj si pa bil tam?? ker sm bla 3x tam ;) ha ha ha

ta drugic je bil tam tut rumeni cestak, pa se par drugih, k jih ne poznam.. :D

ob 20.30 videna zajcica v druzbi fanteta z zeleno kawo mal pred oz. za vrhniko ;) he he he, sta tko lepo zaljubljeno pricala.. :evilgrin: :wub: :wub:

aja, pa u postojni irenca s sopotnico :D

Popravljeno . Popravil BinaBana
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dons bom bil jaz na ridah ob 15.40 omw 16.oo in viki 17h.... :grim sharpninja bi rekla črn kozolc na cesti :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dons bom bil jaz na ridah ob 15.40 omw 16.oo in viki 17h.... :grim sharpninja bi rekla črn kozolc na cesti :lol:

a to pol pomen, da vsi pridemo al raj bezimo s ceste?? da nas ne povozis :ninja: :evilgrin: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj si pa bil tam?? ker sm bla 3x tam ;) ha ha ha

ta drugic je bil tam tut rumeni cestak, pa se par drugih, k jih ne poznam.. :D

ob 20.30 videna zajcica v druzbi fanteta z zeleno kawo mal pred oz. za vrhniko ;) he he he, sta tko lepo zaljubljeno pricala.. :evilgrin: :wub: :wub:

aja, pa u postojni irenca s sopotnico :D

2x si mi pomahala, 1. ko si šla navzgor po ridah (ja vem, gledaš mlajše pa lepše :D)

2. jaz navzgor, tik pod vrhnjim ovinkom, ti pa dol (je šlo pa hitr..redbul piu)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele vidu lepo bejbiko na motorju z roza ogledali ter cvetjem na čeladi. Izgledaš super! Registracija CE. Motorja sploh nisem pogledal, ker sem bil preveč zaposlen z ogledovanjem motoristke :P:)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele vidu lepo bejbiko na motorju z roza ogledali ter cvetjem na čeladi. Izgledaš super! Registracija CE. Motorja sploh nisem pogledal, ker sem bil preveč zaposlen z ogledovanjem motoristke :P:)

HEJ HEJ!!! Hvala, da opaziš!!! Moj princ torej=Kawasaki ZR7!

S Cresa dsanes. Sicer pa ta moment moja oddaja na Zelenem valu

Lepe 8 v reg. tablici!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEJ HEJ!!! Hvala, da opaziš!!! Moj princ torej=Kawasaki ZR7!

S Cresa dsanes. Sicer pa ta moment moja oddaja na Zelenem valu

Lepe 8 v reg. tablici!

Hej! Punco na motorju vsak opaz, če je tko lepo naštimana pa sploh. :P Pol sm vaju hotu že počakat, sam to bi že zgledal malce sumljivo hehehe. Zamudu sem tvojo oddajo, bo kšna ponovitev ali pa mi lahko pošleš kakšen posnetek?

LP :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okoli 19.30 nekdo na rdeče-beli R1 s sopotnico v zeleni majci... po bližnici od fužin do litijske... VOZ SE PO SVOJI STRANI! :jezen si šou tko name v ovinku k da je cel svet tvoj :BUA:

:bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej! Punco na motorju vsak opaz, če je tko lepo naštimana pa sploh. :P Pol sm vaju hotu že počakat, sam to bi že zgledal malce sumljivo hehehe. Zamudu sem tvojo oddajo, bo kšna ponovitev ali pa mi lahko pošleš kakšen posnetek?

LP :)

Sem zdajle v živo, možno, da zadnjikrat,

naslednjič pa kava! SAm pomahej, pa ne voz mi v mrtvi kot :), hahahaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mausa nism vidla!! ;)

Malo pred osmo spet ena Repsolka pred Minutko v Postojni, pred Mantovo pa siva Hornetka (če sem prav vidla :) ).

ta repsolka je bla ze ucer tm parkirana!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele vidu lepo bejbiko na motorju z roza ogledali ter cvetjem na čeladi. Izgledaš super! Registracija CE. Motorja sploh nisem pogledal, ker sem bil preveč zaposlen z ogledovanjem motoristke :P:)

Drugič še motor poglej ... se splača pogledat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele vidu lepo bejbiko na motorju z roza ogledali ter cvetjem na čeladi. Izgledaš super! Registracija CE. Motorja sploh nisem pogledal, ker sem bil preveč zaposlen z ogledovanjem motoristke :P:)

HEJ HEJ!!! Hvala, da opaziš!!! Moj princ torej=Kawasaki ZR7!

S Cresa dsanes. Sicer pa ta moment moja oddaja na Zelenem valu

Lepe 8 v reg. tablici!

nisem ziher, ampak a je možno, da sva se mi2 enkrat srečali v labi, ko "si ti" kupovala kolenske ščitnike jaz pa sem poizkušala škornje, potem pa "si ti" šibala naprej na morje? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keiko okol malpreh prot večeru čez ride... :grrr

Ja a tudi ti si bil tam? :)

Posipam se s pepelom - od vseh v silni množici, ki je bila včeraj na Ridah, sem uspela prepoznat le BinoBano ^_^

Poleg tebe gandi nisem vilda (a je preverjeno bil tam) tudi Kmeta2 .) Dam za kafe da se odkupim za ignoranco!

sam nas je gladko odpikala in šla naprej :grrr

Nisem, prsežem! Sem šla samo tankat v Postojno, potem klicala Bino če me počaka da se oglasim nazaj grede, pa je rekla da se že odpravljajo do Rakitne - Bina je kriva da sem šla namesto nazaj do Rid potem naprej do mojih :whistle::P

Popravljeno . Popravil Keiko
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okrog 17:00 gsx750f in še en za njim z GS?

Kaj se je treba v krožiščih trpat mimo avtov ? Ziher vaju je kaj v ridah čakalo, e? :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem ziher, ampak a je možno, da sva se mi2 enkrat srečali v labi, ko "si ti" kupovala kolenske ščitnike jaz pa sem poizkušala škornje, potem pa "si ti" šibala naprej na morje?

Seveda :kva2: !!!! Spomnim se, ko si kupovala tiste hude Alpinstarsove škornjčke :)...

Nekaj službenega si imela v Litiji :)... Zelo sem vesela, da se srečava, pa čeprav zaenkrat le virtualno. Kadarkoli boš tod okoli, prosim pokliči, vabim (vsaj) na :kava: kavico. Telefonsko sem ti pustila na PM :)

Aja- ščitniki so v motorističnih hlačah iz kačje kože, vijolične barve. A kroj še najbolj paše na kak Goldwing ali kako prestižno potovalno kravo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!