Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

a men pa ne :cry: ...

Kdo se je učer za mano pelu od Tržaške, mim Železniške postaje in po Šmartinski ... kdo od tukaj :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja a tudi ti si bil tam? :)

Posipam se s pepelom - od vseh v silni množici, ki je bila včeraj na Ridah, sem uspela prepoznat le BinoBano ^_^

Poleg tebe gandi nisem vilda (a je preverjeno bil tam) tudi Kmeta2 .) Dam za kafe da se odkupim za ignoranco!

Nisem, prsežem! Sem šla samo tankat v Postojno, potem klicala Bino če me počaka da se oglasim nazaj grede, pa je rekla da se že odpravljajo do Rakitne - Bina je kriva da sem šla namesto nazaj do Rid potem naprej do mojih :whistle::P

priznam! tut js se posujem s pepelom.. drugic bom cez cele ride zavpila, da mam keiko na tulifonu in ce jo ce kdo pozdravit ;) :krneki: :010 :010 ha ha ha

sicer smo se pa takrat VSI pobrali z rid.. tko da ce b sla nazaj grede spet mimo, verjetno nebi vec srecala nikogar od unih k smo bli takrat tam.. :D :naughty:

Popravljeno . Popravil BinaBana
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zdajle v živo, možno, da zadnjikrat,

naslednjič pa kava! SAm pomahej, pa ne voz mi v mrtvi kot :), hahahaa

Jaaaaaj zamudu speeet! No zmenjen za kavo! Naslednič ko se srečamo! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja a tudi ti si bil tam? :)

Posipam se s pepelom - od vseh v silni množici, ki je bila včeraj na Ridah, sem uspela prepoznat le BinoBano ^_^

Poleg tebe gandi nisem vilda (a je preverjeno bil tam) tudi Kmeta2 .) Dam za kafe da se odkupim za ignoranco!

Nisem, prsežem! Sem šla samo tankat v Postojno, potem klicala Bino če me počaka da se oglasim nazaj grede, pa je rekla da se že odpravljajo do Rakitne - Bina je kriva da sem šla namesto nazaj do Rid potem naprej do mojih :whistle::P

Ma nas je blo celo reč pa vsi smo bli na Yamahah, poglej v sosednjo temo (kačje ride) pa boš vidla. Mogoče zato nis porajtala... :grrr

Kava pa obvezno!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vidla fotke ja :OK: Hehe očitno mam kwak-vision in vidim samo kwakce in njihove lastnike, ostali so pa malo zamegljeni :P Kafe velja!

Hvala tistemu na Repsolki, ki me je danes opozoril na radar v Cliotu, ki je tudi danes delal spomninske fotke na koncu Planine :grrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes na vrhniki rdeča yzf 125 okrog 6ih pa na drenovem griču v bifeju aprilia rs 125 MB registrska. Kdo od tuki???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včer relacija Grosuplje - Žužeberk - Trebnje - Bogenšperk - Grosuplje, na cesti niti enega motorista :mellow: kva ste vsi na dopustih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včer relacija Grosuplje - Žužeberk - Trebnje - Bogenšperk - Grosuplje, na cesti niti enega motorista :mellow: kva ste vsi na dopustih?

Ne!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

petek 20.7 v punatu partnerja oba na bmw-jih.. po pripovedi staršev njegov k1200, njen pa od rožic in zvezdic... prespala na 21.7 in verjetno bla zmočena na poti nazaj domov... prepričan sem da kdo od tu?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa dobr,a bo mene kdo kdaj vidu,al se morm na roza pobarvat ?? :P

V roza se pobarvi . . . .in "dildo-ta" nahrbtnik . . . . . . verjem vsi te bomo vidli!!! :grim :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa dobr,a bo mene kdo kdaj vidu,al se morm na roza pobarvat ?? :P

Zakaj pa ti mene nikol ne vidš, k se čez žiri na ride vozim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ti mene nikol ne vidš, k se čez žiri na ride vozim

k me ni nč doma...se mi pa zdi d sm te zadnč enkrat vidu,pa nisi bil sam,je bil še en s tabo.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k me ni nč doma...se mi pa zdi d sm te zadnč enkrat vidu,pa nisi bil sam,je bil še en s tabo.. :D

zna bit, no in zakaj nisi napisu a si bil ti :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons viden Ruf . . . .na ridah z nekim GS-om . . . . . vsaj mislim da si bil ti! .)

Če se ne motim . . . . HP2 . . . . . tud na ridah viden! .)

Kaj vidva sta skregana da vsak za svojo mizo seidita??? :evilgrin: :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons viden Ruf . . . .na ridah z nekim GS-om . . . . . vsaj mislim da si bil ti! .)

Če se ne motim . . . . HP2 . . . . . tud na ridah viden! .)

Kaj vidva sta skregana da vsak za svojo mizo seidita??? :evilgrin: :P

hp2, a vidiš, mal sva pojamrala pa sva bla takoj videna :OK: , skregat se pa še nisva uspela, ker se morva najprej spoznat, pol se lažje skregaš :fight2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!