Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Ze zjutraj videna zajcica v ljubljani.. potem pa dolgo nobenega, skoraj do ilirske, tam ste se pa kar usuli... Po krasu vas je bilo bolj malo, popoldne pa na omw kar nekaj :).. hvala motoristu na rumeni fazerci, in motoristu na b-kingu za dobro debato... in tud ostalim za furco do idrije :)... Sem mislil da sem jaz postar, pa nisem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keiko in igorkr sta morda bila včeraj ob 12.25 med Logatcem in Vrhniko? Pa ena črno bela repsolka z zeleno čelado čez 7 min. na Planini? Na ridah pa sem v pozdrav potrobil dvema na klopceh, en starejši enduro pa en sestni. Navkljub času za kosilo in visoki temperaturaturi nas je bilo kar nekaj na cesti, redki niso pozdravili, morda zato ker niso kapac 2 sekundi vozit z eno roko?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes srečal neko dečvo v rdečem ledru in rožički na čeladi .... ziher je bla naša "hudičkasta" forumašica. :P Malce kasneje pa tudi enega GSR-600 z pobarvanimi feltnami, se mi zdi, da je tudi forumaš, če tole kje bereš se pofočkaj. Sicer pa je bilo ta vikend motorjev na cesti itak ko boga, vsi so pridno mahali. :)

:blush: rožičkasta ja :) hehe...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Sicer pa je bilo ta vikend motorjev na cesti itak ko boga, vsi so pridno mahali. :)

Drek pa "vsi pridno mahali". :BUA: Se mi že kar zamal zdel in sem sam čakal, da me moja vpraša, kaj hudiča tolk maham, če pa se to kot kaže ne počne več...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En rumeno-črn GS vsak dan dela skomine na koncu Rimske v LJ :)

To je najbrž @container, ki pa je bolj malo aktiven. Oz. v glavnem jamra na temo "zdrobljen kardan" :grim Hecen možakar.

Vidim, da se moram res mal na motor zvalit, zdej me pa že res zanima tale zajčica heheheh.

Sicer pa prejšnji pondelk, menda 23., od Petrine do Krčkega mosta en my-moon z NM tablco. Js upam, da nimaš elektrike in interneta doma, ker sicer boljši izgovor za potovanje v dimu in vetru, ko je bil most zaprt za motocikle, ne obstaja. Upam, da si se srečno vrnil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jup.

Boš dal, Igor, še en "jup"? - srečal smo se v Sp. Rečici nekje okrog pol...mmmm...štirih...se mi zdi. Ti spredaj, Keiko zadaj, vmes pa neki avto. No, prepoznal sem Keiko. Sta jo navirala s Pavliča (zdej vem), js pa gor.

Ja, s severa so grozili z dežjem, zato sem tudi js pobegnu s Koroške, drugače sem nameraval preverit, če je na Golici še toliko ovinkov, kot zadnjič :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drek pa "vsi pridno mahali". :BUA: Se mi že kar zamal zdel in sem sam čakal, da me moja vpraša, kaj hudiča tolk maham, če pa se to kot kaže ne počne več...?

Jaz pozdravljam ^_^ No ja - seveda je predpogoj da registriram - včasih sem na semaforjih malo šašava :P

Včeraj naju je malo pred Jezerskim luštno pozdravil tudi nek kolesar - je prav zavzeto mahal :OK:

Popravljeno . Popravil Keiko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keiko in igorkr na OMV Postojna v sob okoli 12:30?

S fastrackom sva kak meter stran sedela. Nisem bil zih al sta al nista taprava.

(da ne bo kdo trdil, da sem neotesanec, ki ne pozdravi :P)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keiko in igorkr na OMV Postojna v sob okoli 12:30?

Vsaj jst ne. V soboto se šel peljat šele po 14.30

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, v nedeljo sem mislil. :blush:

Keiko in igorkr na OMV Postojna v NEDELJO okoli 12:30?

Shinobi70 ... še mal, še mal :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe ste si dali dela, a na koncu le prišli do pravega dneva in ure :P

S fastrackom sva kak meter stran sedela. Nisem bil zih al sta al nista taprava.

(da ne bo kdo trdil, da sem neotesanec, ki ne pozdravi :P)

Ja sej - pozdraviš čez dva dni šele, pa še takrat vse pobrkljaš .)

Nazadnje bom ugotovil, da sploh nisem bil v Postojni ta dan...

No - tukaj pa jaz lahko potrdim - če že nisem vidla vaju (oz. vedla kdo sta), sem pa sigurno opazla uno lepo živo zeleno kwako na parkingu! :OK:

Popravljeno . Popravil Keiko
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me veseli, da smo končno prišli zadevi do dna. Malo manj me veseli, da sem se javno blamiral.

Se pa vsem zahvaljujem vnaprej, da me ne boste zajebaval, ko se kje srečamo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 10.30 Sash98 in ne vem kuk še na petrolu Dolgi most....... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me veseli, da smo končno prišli zadevi do dna. Malo manj me veseli, da sem se javno blamiral.

Se pa vsem zahvaljujem vnaprej, da me ne boste zajebaval, ko se kje srečamo :P

Ne se bat, ko bodo plugi sneg rinli, bodo drugačne risanke.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me veseli, da smo končno prišli zadevi do dna. Malo manj me veseli, da sem se javno blamiral.

Eeh - verjetno bolj kot jaz s tistim pisanjem zadnjič da kdo mi je mahal v križišču (pa je bil Bizixx :whistle: ) se verjetno ne moreš :P

Morda je kdo od tu tisti, ki mi je danes zjutraj delal družbo od Brezovice do Viča? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!