Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

he he he, zadnje dni videnih kar nekaj motoristk/ov..

zadnjic keiko, k je sibala mim krizisca za razdrto proti morju- ji trobim, ona pa nic :P ha ha ha

vceri na vrhu rid zajcica neki obracala al kaj delala, nataska na omw postojna potem pa se nejc gs in basbas, v kozini mezgec (ne vem kak nick ma tuki, ce je sploh na forumu), pa na ridah (spet) ata osa, basbas in nejcgs, pa pol na vrhniki, se mi zdi, da sm vidla bizixxx-ovga ducota parkiranga pred mantovo.. okol 21.30 al pa se kasnej.. sej ne vem.. dam prlezla ob 23ih :D

Popravljeno . Popravil BinaBana
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he he, zadnje dni videnih kar nekaj motoristk/ov..

zadnjic keiko, k je sibala mim krizisca za razdrto proti morju- ji trobim, ona pa nic :P ha ha ha

vceri na vrhu rid zajcica neki obracala al kaj delala, nataska na omw postojna potem pa se nejc gs in basbas, v kozini mezgec (ne vem kak nick ma tuki, ce je sploh na forumu), pa na ridah (spet) ata osa, basbas in nejcgs, pa pol na vrhniki, se mi zdi, da sm vidla bizixxx-ovga ducota parkiranga pred mantovo.. okol 21.30 al pa se kasnej.. sej ne vem.. dam prlezla ob 23ih :D

Psssssst pa okol govort!!!! :whistle::whistle::whistle::whistle:

Sm korenine spustu na klopci . . . . k sm tebe čaku!!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2x flyby čez ride in potem na OMVju v Postojni videna ena huda punca (so ji zrastli rogi iz čelade). Sklepam da je bla Irencko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tudi jaz sem jo videl v nedeljo okoli 11.30h na ridah, pa še potem zvečer okoli 20h na Vrhniki. Pink "obleka", medvedek nahrbtnik, nekaj v pink stilu na motorju...

Style ala Barbie girl hehe.

Vročina naredi svoje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2x flyby čez ride in potem na OMVju v Postojni videna ena huda punca (so ji zrastli rogi iz čelade). Sklepam da je bla Irencko :)

bla ja, sam nč huda :) hehe naša zmer :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzuki gs500 včeraj od trzina proti kamniku??? kdo od tukaj ? tablica pa za dol past :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam nisi šla skup z onim drugim motoristom v smeri proti KP.

res je, on j šu na morje jst pa v službo... enim j luštn, drugi mormo pa delt hehe... drugič :)

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popoldansko kofetkanje s HyperJackom in Cofko Cof-om :OK: Dobila v dar dve zeleni kwakici :010

Ko smo se počasi odpravljali me je nasmejal wix - si se tko luštno pripeljal pozdravt, da te res nisem mogla spregledat hehe :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popoldansko kofetkanje s HyperJackom in Cofko Cof-om :OK: Dobila v dar dve zeleni kwakici :010

A si bla na OMW Postojna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popoldansko kofetkanje s HyperJackom in Cofko Cof-om :OK: Dobila v dar dve zeleni kwakici :010

Ko smo se počasi odpravljali me je nasmejal wix - si se tko luštno pripeljal pozdravt, da te res nisem mogla spregledat hehe :D

Tole manjka prejšnemu postu :P

----------------------------------------

Jure mi je na ridah nekam zmedeno deloval, mislim da tistih slabil pol tone železa ni glih zanj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si bla na OMW Postojna?

Aha.

Prej sem pozabla napisat da sta fanta rekla da je mimo peljala Sharpninja, v lokalu pa mislim da je zraven nas sedela tudi Tici?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahahha :)

sem bla ja :P

Člouk prov ne more verjet, pa da bi vedu, bi te jaz dregnu, če ti mene nisi mogla :P... aja sori, se spomnem, da si bila v Rugby debati :P:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahahah ma kdo pa koga ki kaj prepozna nooo

me boš drugič drengu pa je :P hhahahah

ja kaj čmo .. ko pa je debata o dobrem športu pa fotografiji pa motorjih hahhaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno ste vsi kofetkal na OMWju......razn dveh črnih Zjev , k sta se pol pojavla tud na ridah, en se je prou neki štulil in rinil zraven Groma, mi na pumpi ni padl v uč. Na ridah se jih je pa pol kr nabral, neki novih, neki starih in neki s čudnimi motorji (jure čist nerazpoznavn na uni krači, kasneje dohiten v Logatcu v krožnem).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tici, teb bom pa naslednjič iz Vikiburgerja napol obgrizen hamburger v čelado vrgu, da me boš opazila... če sm Keiko že zaparkirat mogu :P Dons je bil prav fajn dan... vidu sem vas pa itak milijon...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno ste vsi kofetkal na OMWju......razn dveh črnih Zjev , k sta se pol pojavla tud na ridah, en se je prou neki štulil in rinil zraven Groma, mi na pumpi ni padl v uč. Na ridah se jih je pa pol kr nabral, neki novih, neki starih in neki s čudnimi motorji (jure čist nerazpoznavn na uni krači, kasneje dohiten v Logatcu v krožnem).

Ja glej nekam sem mogel parkirat :)...se ob Italjankah dobro počuti k je navajen ene od doma ;)...se opravičujem, se ne bo več ponovilo. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!