Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Danes popoldan,v Poljanski dolini pri semaforju kjer popravljajo cesto, skupina šestih sedmih motoristov, vsi pridno pozdravili, tudi sopotnica. Kdo od tukaj?

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldan,v Poljanski dolini pri semaforju kjer popravljajo cesto, skupina šestih sedmih motoristov, vsi pridno pozdravili, tudi sopotnica. Kdo od tukaj?

LP Cvetoo.

Jest ne, sva se pa srečala nekje pri Postojni pa ne preveč dobesedno vzet, ker sem včeraj pozabil vzet bilobil :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest ne, sva se pa srečala nekje pri Postojni pa ne preveč dobesedno vzet, ker sem včeraj pozabil vzet bilobil  :?

:D :D

Ma daj ti malo bolj počasi vozi. Saj te tudi jaz nisem imel časa pogledati, ma je bio v gozdu nad jezerom. :?

Lp Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej SymRu, dam ti za pir, če mi zaupaš o čem si razmišljal danes, ko si bil na križišču slovenske in tivolske. Sem ti mahal in te gledal ti pa nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeri v nedeljo kawasaki team na OMV v Ljutomeru z MB reg. tablicami???

in Honda Cbr 1000 R v repsol barvi v križevcih pri ljutomeru????????'

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učer šu u rakitno z eno gilero 125 endurca rdeče farbe,pa zanč tut enkat pa na rakitn sm te prehitu,kkšn iz tle? LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, spredaj predelane XXe pa nisi videl... Tisto je bil moj sodelavec, ki mislim, da je tudi na forumu, sam nisva nikoli govorila o tem kak nick ima... (aja XXa je bila moja). Sla sva pa na rakitno - jebiga ni cajta za kaj resnejsega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, spredaj predelane XXe pa nisi videl... Tisto je bil moj sodelavec, ki mislim, da je tudi na forumu, sam nisva nikoli govorila o tem kak nick ima... (aja XXa je bila moja). Sla sva pa na rakitno - jebiga ni cajta za kaj resnejsega.

Sej sem videl tudi tebe, samo nisem dobro videl kater motor si imel, mislim da je bil črn?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, spredaj predelane XXe pa nisi videl... Tisto je bil moj sodelavec, ki mislim, da je tudi na forumu, sam nisva nikoli govorila o tem kak nick ima... (aja XXa je bila moja).

Sej sem videl tudi tebe, samo nisem dobro videl kater motor si imel, mislim da je bil črn?

hehehehehe :D ... vprašanje leta. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sem videl tudi tebe, samo nisem dobro videl kater motor si imel, mislim da je bil črn?

a obstaja tudi kaksna druga barva za motorje? Vse ostalo so samo priblizki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšen teden v soboto ponoč se je nekdo s črnim frčoplanom peljal iz smeri Zagorje proti Trojanom. Brez čelade, ker jo je menda nekje na poti izgubil. Sedaj se pa sprašujem a sem bil to jst al ne, ker se nč ne spomnem :drunk: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a obstaja tudi kaksna druga barva za motorje? Vse ostalo so samo priblizki...

Ne štekam lih kaj mi hočte povedat ampak OK. Ti si rekel: "Aja, spredaj predelane XXe pa nisi videl" Jaz sem hotel povedat, da se te ne spomnim in da sem videl samo Multistrado. Zdi se mi pa, da je pred njo bil nekdo z črnim motorjem pa mislim da brez maske, nevem katere znamke je motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na 3M-u tri čoperji, kdo od tle, sicer pa kje ste bli vsi ostali? Sej še ni tko mrzlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na 3M-u tri čoperji, kdo od tle, sicer pa kje ste bli vsi ostali? Sej še ni tko mrzlo

He he,od kdaj pa SV spada pod čoperje... :P Enivej, dons okol 17:40 sva se z enmu črnmu Banditom 1200 po Celovški podila...kdo od "naših" ? :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he,od kdaj pa SV spada pod čoperje... :P Enivej, dons okol 17:40 sva se z enmu črnmu Banditom 1200 po Celovški podila...kdo od "naših" ? :)

Lp

ej človek zakaj nisi poklicu, pa bi še jst uletu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej človek zakaj nisi poklicu, pa bi še jst uletu!

:topic: He he..sorči :friend1: Sam dokler sneg ne zapade prvič, je samoumevno da se vsako sredo dobivamo na 3M :yes:

Popravljeno . Popravil Killroy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne štekam lih kaj mi hočte povedat ampak OK. Ti si rekel: "Aja, spredaj predelane XXe pa nisi videl" Jaz sem hotel povedat, da se te ne spomnim in da sem videl samo Multistrado. Zdi se mi pa, da je pred njo bil nekdo z črnim motorjem pa mislim da brez maske, nevem katere znamke je motor.

Problem je bil samo s tem, ker nisi bil preprican, da je crn motor... I took it personaly :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na 3M-u tri čoperji, kdo od tle, sicer pa kje ste bli vsi ostali? Sej še ni tko mrzlo

Ostali smo pičke pa ne hodimo vče tja, ker je mrzlo :P

Sva se z Rude Boyjem oglasila pred fuzbalom ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a obstaja tudi kaksna druga barva za motorje?

JA, obstaja.... Rdeca :P

Aja :slap:

Vceri vidu en crn motor. Kdo s tuki?

;)

Popravljeno . Popravil Kruse
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!