Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

ma eni se slučajno tam srečamo .. jaz jih pol ne poznam hehehehehe ... :P

pole pa tle sprašujejo a si bil to ti .. pa si mogu tam vprašat hahahahahahaha

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem za ta post, pisal sem s telefona in potem vse pobrkljal :wallbash::stupid: . Pogrel me je IDIOT na neken črnem motorju, ki je na Zaloški pri petrolovi črpalki v Mostah prehiteval čez dvojno polno črto in nato nasproti vozečega obvozil po njegovi desni strani. Upam, da ta KRETEN ne bo še koga vzel s seboj v grob, ko bo kje naredil veliko štalo.

LP Robert

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...razn dveh črnih Zjev , k sta se pol pojavla tud na ridah, en se je prou neki štulil in rinil zraven Groma, mi na pumpi ni padl v uč.

Moj je bil tist ta črn :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja un črn, k je bil bul črn od unga tačrnga zravn :grim .....danes pa ni neke gužve dvokolesnikov po cest, sm en 6valjni bemfl (srebrn) v Domžalah, drgač pa mir in tišina B)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja un črn, k je bil bul črn od unga tačrnga zravn :grim .....danes pa ni neke gužve dvokolesnikov po cest, sm en 6valjni bemfl (srebrn) v Domžalah, drgač pa mir in tišina B)

a j kj čudnga,če je pa k u pečic u kombinezonu...včer sm zgubu vsaj 5 kil k je tolk tekl od mene.. :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hp2: a j kj čudnga,če je pa k u pečic u kombinezonu

word :), mal arhaično. Pršu dans dam, parkiru spil pol litra vode, pod hladn tuš pa 4 pire čez, pa niti nekrat na sekret (wc po domače) sreču pa v Kranjski Goru ene estonce, nice conversation, grejo še dlje pa planirajo skor 2 mesca furat okol :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoraj vsak dan videna Zajčica600 po Ljubljani. In skoraj vsak dan ima drugačne spodnje dele kombinezona :P:kva2: , ki so strašno lepi :OK: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristka, ki sem ti delal družbo včeraj zvečer v Planini... medtem, ko si čakala prevoz.... a si tud kej na motosvetu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristka, ki sem ti delal družbo včeraj zvečer v Planini... medtem, ko si čakala prevoz.... a si tud kej na motosvetu?

je nisi imel cajt to tam vprašat? :eek:

to je pa tko k se z njo pogovarjaš, gledaš malo pod vrat, z mislimi pa ....... :grim

(k pa dam prideš se pa zaveš da ne veš imena, ...... )

Popravljeno . Popravil nejcgs
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je nisi imel cajt to tam vprašat? :eek:

to je pa tko k se z njo pogovarjaš, gledaš malo pod vrat, z mislimi pa ....... :grim

(k pa dam prideš se pa zaveš da ne veš imena, ...... )

ha, ti pa res ne napišeš enga posta brez da bi zagovarjal svoje ene in iste teorije... :kva1:

...drugače pa ja, sem pač pozabu povprašat o motosvetu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek dva z GO na Stelvio. Hornetka in ...

Kdo od tu?

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj (okoli 12 ih) sem šel od Planine čez ride za enim parom na (mislim da) Hondi :hmm: ... lepo je šlo skozi ovinke. Ustavila sta se potem malo pred Postojno. Kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MENE PA ZANIMA .. keri je včeri prisedu k naši mizi v postojni :) pa kdo je njegov kolega BIONDI Z CHOPPER-JEM YAMAHA :) ... PO 18:30

Tega ne vem, sem pa jaz sedel za sosednjo mizo za tabo. :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes že skoraj v mraku na ridah srečani:

- najprej en na rdeči R1

- malo za njim maus

- takoj za njim BinaBana (mislim, da se nisem zmotila)

- malo za njo pa še nekdo, ampak ga nisem videla, ker sva se ravno odpeljala

- potem pa je za nama vozil nekdo na nekakšnem skuterju(?) ali ne vem...

kdo od tu (razen maus-a in BineBane)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem pa tisti nesrecnik ki je danes popoldne v druzbi dveh deklet in enega kolega sraufal svojega crnega kawlna od postojne naprej proti idriji.. :) vsem ki ste ustavili se moram zahvaliti za ponujeno pomoc - zadevo sem porihtal (dovod bencina uplinjaca prvega cilindra je bil zabit), kljub temu pa sem obrnil in sel domov, v Pulo pa gremo z avtom. Babe so izgubile voljo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem za ta post, pisal sem s telefona in potem vse pobrkljal :wallbash::stupid: . Pogrel me je IDIOT na neken črnem motorju, ki je na Zaloški pri petrolovi črpalki v Mostah prehiteval čez dvojno polno črto in nato nasproti vozečega obvozil po njegovi desni strani. Upam, da ta KRETEN ne bo še koga vzel s seboj v grob, ko bo kje naredil veliko štalo.

LP Robert

Ma ne moreš da vrjameš, tudi moj eboran je enak Trebor

a j kj čudnga,če je pa k u pečic u kombinezonu...včer sm zgubu vsaj 5 kil k je tolk tekl od mene.. :D

Jst pa nabil pr´Čadu!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 20.30h ujev z avtom ekipo motoristov na cesti Ljubelj-Podbrezje. Uglavnem cestaki, če je bil kdo med vami, naj se mi prosim javi!?

Tajči91, ti si bila sigurno!! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kewo je norc, hehe.

Lp Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, v torek, med Bolkom in Hruševljami(PO), če se ne motim, rumen-Ducati-SandiGulje, zadnja luč je na dopustu. Drugače pa na Ridah prazno, na OMV prazno, priznam, sem bil pozen. Ride so pa MASTNE, pozor!

V petek dva z GO na Stelvio. Hornetka in ...

Kdo od tu?

Scarabeo

Morda modra Hornet s LeoVince?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!