Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Kakšni motoristi pa so bli to, če si jih z avto ujel??? :BUA:

Ja prov počas nism šu no.... :blush: ...oni pa tut niso šli prov hitr :whistle: 190km/h je biv top speed... :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, v torek, med Bolkom in Hruševljami(PO), če se ne motim, rumen-Ducati-SandiGulje, zadnja luč je na dopustu. Drugače pa na Ridah prazno, na OMV prazno, priznam, sem bil pozen. Ride so pa MASTNE, pozor!

Zadnja luč na dopustu? ma potem pa si je najbrš lih včeraj vzela fraj, morm prevert glede na to da me skor vsakič tema ujame...

Hvala, da poveš... častim cedevito ko se kej srečamo :kva1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšni motoristi pa so bli to, če si jih z avto ujel??? :BUA:

zelo vsakdanji, Kar je po svoje fino.

Včeraj okrog 16:00 me je pred "Tomijevim ovinkom" (na relaciji PO-ride je to levi ovinek čez prevoj, takoj mimo živo zelene hiše na levi) prehitel par na CBR. Lepo tekoče Nice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HyperJack danes mogoce v blizini Novega mesta ?

:grim

Sam ob tisti uri ko si ti objavil post, še nism bil glih bliz NM.ja...sem bil malo kasneje, z družbo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobr da je dons en šlepar (aka GSA) vozu pred mano, sicer Mausiča zarad silne bleščave sploh ne bi opazila in bi spet izpadla skrajno neotesano in slabo vzgojeno, ker ne bi odzdravla.

Juhej, dec, še se svetš k pumpežova rit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bila z enim super fantom, ki vozi rdečo CBR 1000RR Fireblade, na pijači v Dravogradu.

Mogoče tudi tu (to sem pa pozabila vprašat :P)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bila z enim super fantom, ki vozi rdečo CBR 1000RR Fireblade, na pijači v Dravogradu.

Mogoče tudi tu (to sem pa pozabila vprašat :P)?

Na Badoo.com boš lažje pecala. :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je :) Kje sva se srečala?

pri nekem prehodu za pešce :D nis mogla z roko pozdravt ker si mela vrjetn dela s sklopko :P bla je pa ena črna ninja če se je spomnš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tm na unmu hribcku, med brezjem in radovljico, je pa mene u nedeljo okol 15.30 matru letecman.. tko da vsi k ste v tistem prnorel mim in zihr mel vec kot 60 na stevcu, se mi lahko zahvalte :-P barabe motoristicne!! pa se prou zamotla sm ga :)

sicer pa rosse20, lepo da sm te na moje ime je motorist prepoznala, da zdej tuki vem kera si :D he he he

aja, pa kdo od tuki s slike? zanimivo mi je, da si prsu tako razdaljo v taki opravi.. hm..

post-28333-0-98414200-1344550222_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa že parkrat opazil eno lušno pošast pod blokom. Po Celovški v Lj. se vozi ena na roza motorju, včasih čist v roza opremljena. Kdo si :) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri nekem prehodu za pešce :D nis mogla z roko pozdravt ker si mela vrjetn dela s sklopko :P bla je pa ena črna ninja če se je spomnš :)

Ste bli trije če se prav spomnim? :)

Sicer pa pozabla napisat da sem isti dan na Ridah vidla Mausa, ki se je martinčkal na klopci .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-20225-0-99330700-1344548497_thumb.jpg

Tale pa ni čist frišna, včer sm bla s tabelim vesoljčkom (beri: F800R) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!