Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

V ponedeljek 6.8. v Senju okrog 9ih videna dva dukatija GO tablica.

Kdo od tukaj???

Mogoče sem jaz ta dva videl 9.8 v Sarajevu (drugače pa druga dva dučeja s GO tablico :grrr ). Smo spali v istem hotelu, zjutraj sta bila ob odhodu bolj zgodnja :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kak član foruma v sredo 8. avg. na Mangartskem sedlu?

post-38249-0-37696600-1344707289_thumb.jpg

Jp! Ta je pa moja. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si šel peš na Mangart ker te ni bilo nikjer?

Jaz sem potem šel skozi Sella Nevea do Udine in nazaj...

S sopotnico sva se malo okrog razgledovala. Na razgledni točki sem bil.

Popravljeno . Popravil alen1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, v petek v Tomaju SandiGulje ob 19.30-19.45. Sem tolko mahu, da bi skorej pobmdemjaw ves teran tam po ovinkih. Pa jutre popoldan se vidimo na ridah, če bo kaj sreče. Nočka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, v petek v Tomaju SandiGulje ob 19.30-19.45. Sem tolko mahu, da bi skorej pobmdemjaw ves teran tam po ovinkih. Pa jutre popoldan se vidimo na ridah, če bo kaj sreče. Nočka.

ja, se mi je zdelo da si ti... si pa res na veliko mahal :yea1:

zdej, ko nimam dosti časa in ni več prevroče me spet precej vleče tja čez kras...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj zvečer ob 20,20 na OMV v postojni fant in dve deklici .. kdo od tukaj ? ( se nism nč izpostavljal k sem bil s konzervo :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Paklenici ob enajstih dopoldne na pumpi znan obraz iz Črnega kala na belem Z1000 ... sva rekla par besed, nicka nisem ujel ali pa sem pozabil.

Skratka napralo me je in to kar pošteno. par kilometrov ven iz Paklenice :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena na er6 modre barve v Postojni. Pa eden na TDM se je potrpežljivo peljal za mano čez ride.

ob 19:XX? Po moje je bla Keiko ki me je (če je bla ona) prehitela ko sem zavijal k pekarni.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekoga sem se spomnil sedajle! Na mejnem prehodu Babno polje okoli 16:00, moder ZZR 1400 in hrvaški policaj okoli njega, oba gledala zadnjo pnevmatiko. Premalo profila? Jst sem bil s srebrnim V-stromom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob 19:XX? Po moje je bla Keiko ki me je (če je bla ona) prehitela ko sem zavijal k pekarni.

No pol je vsaj ena skrivnost razrešena. Sem šel na bližnjo bencinsko tankat in se nekako znašel v Postojni. Zakaj točno sem se dve ure vozil nazaj v Lj mi tut ni jasn :whistle: Problem pa isti kot ob štirih popoldne. Tank je spet prazn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob 19:XX? Po moje je bla Keiko ki me je (če je bla ona) prehitela ko sem zavijal k pekarni.

Res je :)

Se mi je kar zdelo da mora biti nekdo iz tistih koncev - glede na minimalno opremo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na relaciji postojna-ride srečal delegacijo 4-ih 125ccm in se jim za kratek čas pridružil :)

predvidevam da člani tega foruma in ena od njih @prebacevka ?

Popravljeno . Popravil tintin
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na relaciji postojna-ride srečal delegacijo 4-ih 125ccm in se jim za kratek čas pridružil :)

predvidevam da člani tega foruma in ena od njih @prebacevka ?

ja ja točno tako :D hehe si bil kar vztrajen ko si vozil za nami hehe :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja točno tako :D hehe si bil kar vztrajen ko si vozil za nami hehe :D

Pol smo se tud mi na ridah vidl, štirje s 125ccm ste se glih odpravl :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol smo se tud mi na ridah vidl, štirje s 125ccm ste se glih odpravl :)

ja sej ko smo šli se vas je nekaj pripeljalo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes kar nekaj motoristov po stari cesti na relaciji Domžale - Brnik - Kranj - Radovljica - Lesce in obratno..

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jure, kaj si pozabil leče doma, jaz ti maham iz OMW.ja, da častim kafo, ti pa sam dalje :P

Ehh za Mausa ne bom zgubljal besed, je bil tko samovšečen, da tud pogledal ni, pa sem mislil, da Kwakarji skup držimo :(

Rumeni cestak je pa tud bil opažen, ko je tankal svojo pilco :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že drugič sem te srečal pr Žužemberku med ovinki, dones okol 13h ure,maš pa enake barve motor in sicer oražen Z750 pa kovček si mel gor... tukej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehh za Mausa ne bom zgubljal besed, je bil tko samovšečen, da tud pogledal ni, pa sem mislil, da Kwakarji skup držimo :(

KWAK :cry: ... sm vrgu uć na OMW ... ampak sem spremljal promet :P ... sm mislu, da bo voznica pred mano dawa žmigauc, pa ga ni :P in sm šu na rajde :lol:

ok .. sori k te nism pozdravu, zato mi lahko kavo plačaš :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!