Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

KWAK :cry: ... sm vrgu uć na OMW ... ampak sem spremljal promet :P ... sm mislu, da bo voznica pred mano dawa žmigauc, pa ga ni :P in sm šu na rajde :lol:

ok .. sori k te nism pozdravu, zato mi lahko kavo plačaš :lol:

Hja čuj, takoj ko sem zagledal tebe, sem kelnarci kričal eno kavo, da ko bi parkiral, te bi že čakala na mizi, kurc pas me zajebal in sem jo moral sam spit :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem se pa vozil skozi Črnuče skupaj z črnim Z750 na prednjem blatniku nalepka 46, KP tablica...kdo iz tuki? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes viden rdeč motor na Grossglocknerju z mariborsko registracijo tik pod Edelweisspitze na parkirišču spodaj, nekje ob 9.30 uri. Kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali si bil … ma ko jebe ali si tukaj ali ne

2 podobna k ustrezata opisu smo tud dans srečal od Idrije do Mosta na soči, sta podobno vozila, pa prehitevala u škarje v naselju... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vceraj v PO wix, jakob, nejcgs in gasper :D sicer je blo se neki drugih motoristov, ampak zarad utrujenosti nism registrirala :P

nejc, gasper- hvala za dobrodoslico! :grim je fajn k je spet "normalno" po slovensk komunicirat :P ha ha ha :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons od Domžal proti šentjakobu za mano vozila Sharp Ninja. Jst sm bil brez tablice ker se mi je pred Naklem odlomu nosilc :glare: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons od Domžal proti šentjakobu za mano vozila Sharp Ninja. Jst sm bil brez tablice ker se mi je pred Naklem odlomu nosilc :glare: .

Sem te glihkar po slikci identificirala, da si bil vrjetn ti.....v prekršku (zard tablce), sm pa misla d ti zato manka, k po naselju divjaš....dvakrat v prekršku :nono: (jz pa za tabo :krneki:, sm mal mn).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dobr da sm slišu ko mi je odletela. Sem jo mel v kestl torbi. Ja kva pa nej? ni blo šans jo za silo nazaj obest.

No ja naselje..... ubistvu greš uglavnem mim naselja ,sam omejitev je pa butasta tam.komot bi blo 70 do semaforja.Sej to je moj konc pa prbližn vem kam se postavjo taplavi.

Popravljeno . Popravil jozexj6
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dobr da sm slišu ko mi je odletela. Sem jo mel v kestl torbi. Ja kva pa nej? ni blo šans jo za silo nazaj obest.

No ja naselje..... ubistvu greš uglavnem mim naselja ,sam omejitev je pa butasta tam.komot bi blo 70 do semaforja.Sej to je moj konc pa prbližn vem kam se postavjo taplavi.

Ja dj se zdj vn vlečt zdj ts,ts :bum: (bom rajš tih :krneki: ) ......jz se pa še učim kam se v tem koncu postavlajo, se še nism čist asimilirala, pa raj ne izzivam, razn če mam kanonfutr pred sabo kt dns :evilgrin:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons od Domžal proti šentjakobu za mano vozila Sharp Ninja. Jst sm bil brez tablice ker se mi je pred Naklem odlomu nosilc :glare: .

Sem te glihkar po slikci identificirala, da si bil vrjetn ti.....v prekršku (zard tablce), sm pa misla d ti zato manka, k po naselju divjaš....dvakrat v prekršku :nono: (jz pa za tabo :krneki:, sm mal mn).

če ne bi jst vozu 52 na tempomat spredej bi vidva tenko piskala če bi bil radar ... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj,

ene pol ure nazaj (cca 6:50) iz Medvod proti LJ sva se neki časa skupi vozila z rdečo CBR 900rr. Si vidu kolk je una gospa na celovški v črni yaris-ki trobla pa mahala pa se drla čez okn čist alergična na motoriste ...kolerična ženska ki ga že dolg dolg ni vidla... :grim

lp U

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namen te teme je po moje recimo, da ko uletim v Hajdino malo prehiter, ker me je strah ful bremzat in mi je žal, da sploh ne vem koga sem želel povabit na kavo --> da se najde nekdo ki pol napiše aaaaa, oranžen čop na črni ninji je pa ... :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Shogun
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes en lepših prizorov. Okrog 9.00 po dunajski (iz centra proti obvoznici), dve cbr REPSOL, ena zraven druge (vsak po svojem pasu, da ne bo pomote), tko lepo na izi kot se za vožnjo po mestu spodobi. Brez merjenja kur*ev z avtomobilisti in kazanja, da gre tudi po zadnjem na polno po mestu. Bravo, polepšala sta mi jutro. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali si bil … ma ko jebe ali si tukaj ali ne ampak tako kretenske vožnje kot sta jo uprizarjala dva voznika potovalnih krav s sopotnicami, mb tablicami in očitno brez vsakega občutka za vožnjo pa nisem videl že od kar pomnim. V petek okoli poldneva na relaciji med Slunjem in Zadrom sta uprizorila vožnjo na nivoju 90 letnih babic z dioptrijo cocacola podnov.

Zadnja leta se prav čudim, ko berem prijave na motosvetu, kako nekateri vsakodnevno nabašejo na nesposobne voznike, ki delajo pizdarije, izsiljujejo, vijugajo levo desno, obračajo polkrožno in kaj vem kaj še vse. Sem bil prepričan, da je to odvisno od tega kako ima človek poštimano v glavi, na cesto ne grem dirkat in ni panike če moram kdaj malo bremzati in če ne morem prehiteti ravno tisto sekundo ko se pripeljem za avto in nekih dram sploh nisem več doživljal. Pa očitno temu ni tako in se na cesti najdejo ljudje, ki tam nimajo kaj početi.

Tema dvema voznikoma bi rad sporočil, da naj si raje omislijo avtodom. Sodobni avtodomi brez težav dosegajo takšne hitrosti s katerimi sta s svojimi popularnimi kravami ovirala promet. Imajo tudi žmigavce in so verjetno lažje dosegljivi kot na vajinih kravah saj jih niti enkrat nista uporabila. Zaradi štirih koles so v ovinku tudi malo bolj stabilni ker vijuganje kot sta ga uprizorila na izvozu iz hitre ceste je dostojno hudo nalitega štajerca po večdnevni čagi. Sodobni avtodomi so celo dovolj močni za kakšno prehitevanje počasnejših vozil česar vajine naložene kravetine očitno ne zmorejo saj potrebujeta za prehitevanje očitno približno toliko kot polno naložen boing 747 za vzlet. Predvsem pa ko zavijajo s ceste to storijo tako, da se ne ustavijo sredi pasu in potem pri 5km/h na uro počasi odmotajo na ogromno parkirišče. Res tako grozne vožnje nisem videl že zelo dolgo. Me ne čudi, da se zadnja leta pobijajo razni 50+ letniki, ker če so njihove sposobnosti podobne temu, je to zrelo za odpis. Če ste v tej skupini in ste naredili izpit pred 30 leti in si po kakšnih 25 letih spet omislili motor za zdravljenje krize srednjih let ne misliti, da znate voziti in vam iskreno polagam na dušo, da se udeležite kakšnega tečaja varne vožnje ali pa raje prodajte te vaše krave in naredite uslugo vaši družini (ali pa tudi ne).

Jst se pa proti t.i. krizi srednjih let zoperstavim tako, da grem v Panovec za kako urco laufat in da me hčerka na irokezo obrije. Bolj zdravo kot P početi, a ne? Srečno vožnjo pa 1000 oči vam želim drage in dragi moji.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se pa ta zapis od KeC-a zdi malo žaljiv. Gre morda za predsodke do "potovalnih krav"? ... nestrpnost?

Kaj, če so možakarji prepotovali dolgo pot in v nekem trenutku niso točno vedeli kam zaviti? Iz zapisa ni razbrati nekih neumnosti...prehitevanj v škarje, izsiljevanje prednosti... Na ovire v prometu je pa dobro gledati strpno saj vsi lahko nekoga oviramo, še bolj tisti z avtodomi, traktorji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kec tudi ni glih neka referenca za uber fino vožnjo!

Ni jih prehitel ker je bil on še bolj zmeden kot tista dva!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes en lepših prizorov. Okrog 9.00 po dunajski (iz centra proti obvoznici), dve cbr REPSOL, ena zraven druge (vsak po svojem pasu, da ne bo pomote), tko lepo na izi kot se za vožnjo po mestu spodobi. Brez merjenja kur*ev z avtomobilisti in kazanja, da gre tudi po zadnjem na polno po mestu. Bravo, polepšala sta mi jutro. :worship:

A ne kolk človek mal rabi,da se mu polepša jutro :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!