Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Meni se pa ta zapis od KeC-a zdi malo žaljiv. Gre morda za predsodke do "potovalnih krav"? ... nestrpnost?

Kaj, če so možakarji prepotovali dolgo pot in v nekem trenutku niso točno vedeli kam zaviti? Iz zapisa ni razbrati nekih neumnosti...prehitevanj v škarje, izsiljevanje prednosti... Na ovire v prometu je pa dobro gledati strpno saj vsi lahko nekoga oviramo, še bolj tisti z avtodomi, traktorji...

Dolgo pot? Do iz Mb do Slunja? Mogoče za nesposobneže.

Aha zavijanje in prehitevanje brez smerokazov niso neumnosti? Ustavljanje brez razloga (ni danega smerokaza) na sredi voznega pasu na regionalki ni neumnost? Pojdi še enkrat v avtošolo.

Meni pa se zdi hecno, da jih ni uspel prehiteti od Slunja do Zadra :)

Rekel sem nekje na relaciji med Slunjem in Zadrom. In ja je malo težje prehiteti takšne nesposobneže z 1,9dizlom v velikem in naloženem enoprostorcu. Seveda, ko pa sem to želel storiti, dal smerokaz in začel prehitevati je pa motorist brez smerokaza skočil pred mene in se pravil prehitevati pred seboj vozeče vozilo, ki ga pred tem na dokaj ravni in pregledni cesti ni mogel prehiteti v 10km. Jebat ga dovolj dolgo vozim motorje in avtomobile, da na cesti znam ločiti nesposobne voznike in ta dva sta sodila v to skupino pa če še tako iščete dlako v jajcu.

Kec tudi ni glih neka referenca za uber fino vožnjo!

Ni jih prehitel ker je bil on še bolj zmeden kot tista dva!

Hja no tudi tvoj nick ni ravno referenca za kakršne koli vsaj približno brihtne komentarje.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha zavijanje in prehitevanje brez smerokazov niso neumnosti? Ustavljanje brez razloga (ni danega smerokaza) na sredi voznega pasu na regionalki ni neumnost? Pojdi še enkrat v avtošolo.

...hehe, zgleda, da sta te prav načrtno živcirala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolgo pot? Do iz Mb do Slunja? Mogoče za nesposobneže.

Aha zavijanje in prehitevanje brez smerokazov niso neumnosti? Ustavljanje brez razloga (ni danega smerokaza) na sredi voznega pasu na regionalki ni neumnost? Pojdi še enkrat v avtošolo.

Rekel sem nekje na relaciji med Slunjem in Zadrom. In ja je malo težje prehiteti takšne nesposobneže z 1,9dizlom v velikem in naloženem enoprostorcu. Seveda, ko pa sem to želel storiti, dal smerokaz in začel prehitevati je pa motorist brez smerokaza skočil pred mene in se pravil prehitevati pred seboj vozeče vozilo, ki ga pred tem na dokaj ravni in pregledni cesti ni mogel prehiteti v 10km. Jebat ga dovolj dolgo vozim motorje in avtomobile, da na cesti znam ločiti nesposobne voznike in ta dva sta sodila v to skupino pa če še tako iščete dlako v jajcu.

Hja no tudi tvoj nick ni ravno referenca za kakršne koli vsaj približno brihtne komentarje.

Moj ni komentar ampak dejstvo in te očitno žuli a KEC!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...hehe, zgleda, da sta te prav načrtno živcirala.

in tebi se zdi to u iber fani ???

kec ti si pa bencinarja 3,0 v6 kupi ... :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj videna ena blondinka s supermototom iz Rogle :):OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans videni- tomaz (sori, nism si nicka zapomnla), primoz (nicka niti ne vem :P ), kewo, boris, pa se ene par, k ne paznam :D

Tomaž ali yamaha2025

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kec ti si pa bencinarja 3,0 v6 kupi ... :P

to je pa res en nedojeban motor. Prvošči človeku nek konkretnega. Nej bo 1,6TURBO, al pa vsaj 4500 V8 :D

Učeri okrog 17:00, gsx750f na OMV PO, z R1. Al ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vceri videna sara nekje na poti iz trbovelj na marijo reko.. ;)

btw- neki peska na cesti na kakih 2, 3eh ovinkih..

Binči...a si bla učeri na M.reki???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jup :D zakaj? si bil ti tut tm??

Ja seveda sem bil...Verjetno sem mal pred tabo šou...okol 17:40 sem šou. Škoda...evo pa bi se lahka vidla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj nevem točno al v metlečah al v šoštanju. jaz z R1

Bravo...točno tako. Kako si pa vedu,da sem jaz? A se poznava??? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri ste bili pa s Saro še v partiji na M.r.?

zdej odvisno kje si jo vidu u druzbi.. en cajt smo tut me skp sedele :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!