Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

zdej odvisno kje si jo vidu u druzbi.. en cajt smo tut me skp sedele :D

Pol zgleda, da sem spet najlepši del zamudil, ker nisem bil pravočasno gor :( Prišla sva s Spaskyjem ravno, ko ste šli dol...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni hotu zmotit romantike.

Danes viden Joni v Domžalah in to 2x. Pa bejba v roza pajkicah na črni Yamahi MT-03 - tudi v Domžalah. V Portorožu sem pa pomoje videl Keiko, ampak samo za sekudno. Ali si bila ti? Ride prazne ob preletu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuu, ti si pa un k je sam sedel?? ja zakaj pa nisi prsedu?? :slap: :blink:

Točno tako kot je wix reku :P Že tko sm vaju pozravil, pa sta gledala kot.... :love1: (šala).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah no alen1 nepretiravej če bo blo kj od tega res pol se nabi na omw-ju ustavlal bol bi raj kje drugje :pos: hehheheeehehn ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni hotu zmotit romantike.

Danes viden Joni v Domžalah in to 2x. Pa bejba v roza pajkicah na črni Yamahi MT-03 - tudi v Domžalah. V Portorožu sem pa pomoje videl Keiko, ampak samo za sekudno. Ali si bila ti? Ride prazne ob preletu.

tko kot ti a ne, k si prevec fin, da bi roko dvignu :smoke::BUA:

Točno tako kot je wix reku :P Že tko sm vaju pozravil, pa sta gledala kot.... :love1: (šala).

ah dej dej, raj priznej, da si se zbal, da bi mogu pijaco placat :P ha ha ha sicer pa, js sm te cist pozdravla.. :yes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes malo pred 14.00 videna Honda NSR 400 na relaciji Postojna - Planina, kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj Gandi viden v Idriski beli . . . . .gonu dučija na en celinder in bil tok važn, da je sam mimo mene pelu . . . . . pa še telefoniru si! :grim

Jebemtiš drugič bi pa lahko pozdravu! :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes iz smeri lj do celja na yamahi v kavbojkah po ac z povprečno hitrostjo 140, pralo ko v pralnem stroju, nekoga...od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Portorožu sem pa pomoje videl Keiko, ampak samo za sekudno. Ali si bila ti? Ride prazne ob preletu.

A-a nisem bila jaz.

Včeraj malo po 12h dve skupini motoristov od Grčarevca proti Kalcam (kaj jih je pralo :surrender: ) - ne vem če sem prav vidla - je bil Nejcgs vmes - brez kufrov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na relaciji med Masleničkim mostom in Gračacom nekoga na FZ6 burja fejst premetavala levo desno.

Pa okoli pol šeste zvečer okoli Trojan rdeč Tiger 995 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A-a nisem bila jaz.

Včeraj malo po 12h dve skupini motoristov od Grčarevca proti Kalcam (kaj jih je pralo :surrender: ) - ne vem če sem prav vidla - je bil Nejcgs vmes - brez kufrov?

ne-ne nisem bil jaz (če bi bil bi ti veselo mahal ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes viden Cartman-ov mopi . . . v Postojn na tržaški . . . . . sihurnu si kofetku! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsepovsod sm bil pa nobenga vidu :hmm: mogoče zato ker je bla noč :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pred FGG parkiran crn Z750 z akrapovicem pa MS registracijo? Okrog 12 sem pa malo pred lpp-jem srecal nekoga na srebrni rs-ki, sva se pozdravila na semaforju, potem si na brodu pri merkatorju zavil desno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!