Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Včeraj na Brezovici pri paviljonu videna zajčica v družbi zelenca, pa kar nekaj vas je se blo na relaciji lj-ride :) sam gas :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker junak je danes okoli 19ih dobil kazen od plavih v Lipah pri Črni vasi? Bla pa grupa 3 m otoristov in prvi je bil mogoče prehiter in pa po zadnjem se je matru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vcer videni v postojni joni, wix, pa mogoce miha (k ne vem kak nick ma tuki).. na ridah ene 4je, aja pa u kozini tut ene par komadov, sam ne vem ne motorjev ne fac.. :Pha ha ha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jest sem bil prehitr včeri tko da nevem koga sm srečal, razen ridah v sje neki blo..... matr me je gonila :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega danes srečal na Colu, mogoče kdo iz foruma ? :hmm:

post-25300-0-43420700-1346328156_thumb.jpg

Igor

post-25300-0-17902400-1346328209_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes viden Cartman-ov mopi . . . v Postojn na tržaški . . . . . sihurnu si kofetku! :OK:

na Tržaški delam, in zelo redko kofetkam. . Kje kofetam ti že veš. In s kombiji težiš ob neprimernih urah.

Učeraj ful folka na cesti. Juretovo FZ sem videl na Postojnskem OMV. Rumenega Cestako Hondo pa na ridah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igor... tegale sm tud jest na colu srecu :)..... Hvala za kofe :)..... wix, ne me napeljevat k nasilju ! :)

Skratka, srecu .. igorkr.... in dve motoristki v cerknici, hvala za dolgo debato :)... Med plavanjem na rakitni pa nobenega.... In druscino raznovrstnih bmw-jev na italijanski strani gorice, 2 z kr tablico !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videni motolover na črnem kalu

Rumeni cestak na ridah, MarkII in Dami34 na OMW Postojna

A katera od tukaj ka sem jo danes cel cajt srečeval na poti že čez Kras, Črni Kal, Ride, Postojna in zadnjič prehitel pred Vipavo?

Honda CBR 125 KP registracija ?????

In še mnogo drugih videnih ...

Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pred FGG parkiran crn Z750 z akrapovicem pa MS registracijo? Okrog 12 sem pa malo pred lpp-jem srecal nekoga na srebrni rs-ki, sva se pozdravila na semaforju, potem si na brodu pri merkatorju zavil desno?

Njega ni na MS...je pa doskat njegov moped parkeran pred FGG :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAMI34, danes, vipava, ura 18:45, pljela šina! :P

Sm hotu Igorjakr prehitet, on je rebernice cepu po AC js pa po ta stari :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 17h dva Ducatija KP-reg. skakljala po Igorjevem gradbišču pod Colom...kasneje opažena na Lanišču pred Kalcami...(gps odpovedal???? :P )

Jaz in moj "žlahtnik" sva hotela najprej proti Črnem vrhu, pa sem se ustrašu dežja... potem pa po krajši poti na Kras...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz in moj "žlahtnik" sva hotela najprej proti Črnem vrhu, pa sem se ustrašu dežja... potem pa po krajši poti na Kras...

he he he..krajša pot na Kras...:P (vse poti vodijo čez Ride :) )

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večkrat vidm dekle na črnemu nakedu, črnih pajkicah, črni čeladi na Škofljici, ko zavija po stari cesti proti Šmarju zvečer predvsem, katera od tu? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večkrat vidm dekle na črnemu nakedu, črnih pajkicah, črni čeladi na Škofljici, ko zavija po stari cesti proti Šmarju zvečer predvsem, katera od tu? :D

Podobno sem srecal v Celovcu zadnjic, na belem nakedu, lokalka, ucke z dol past, bi jo takoj ozenu! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!