Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Danes popoldan en s tuno po Tivoliju :eek: ... jao da te Zoki vidi :D

Kaj, če bi ga videl? Povozill bi ga, pa bi bil problem rešen :OK: .

Da ne bom :topic: , včeraj videne dve tamale yamahce (125) na poti proti Polhovemu gradcu, za njima pa en čoperček, tudi neke male kubikaže. Čas: okoli 14:30.

LP Robert

Popravljeno . Popravil trebor
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trebor, 9:00 Lavrica?

Kolikor se spomnim :hmm: , se danes nisem nič vozil z motorjem. Ne, se nisem :angry: . Zjutraj sem šel celo peš z ženo na :kava: v 200m oddaljen bife. Potem sem se pa pripravljal na odhod na morje, z avtom :BUA::bum: . In do nedelje me ne boste videli na motorju :cry: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videni motolover na črnem kalu

Rumeni cestak na ridah, MarkII in Dami34 na OMW Postojna

A katera od tukaj ka sem jo danes cel cajt srečeval na poti že čez Kras, Črni Kal, Ride, Postojna in zadnjič prehitel pred Vipavo?

Honda CBR 125 KP registracija ?????

In še mnogo drugih videnih ...

Igor

Videni motolover na črnem kalu

Rumeni cestak na ridah, MarkII in Dami34 na OMW Postojna

A katera od tukaj ka sem jo danes cel cajt srečeval na poti že čez Kras, Črni Kal, Ride, Postojna in zadnjič prehitel pred Vipavo?

Honda CBR 125 KP registracija ?????

In še mnogo drugih videnih ...

Igor

S hondo CBR 125 sm bla pa jz :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Parček honda cbr 600 plus honda hornet + luštna motoristka na Kawasaki er6 na OMW v postojni, potem pa skupina motoristov iz Celja in to bi blo to za danes... Na črnem kalu vse tiho. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Irenčko danes na mojem gradbišču pod Colom malo pred trejo ???

Čakala prva v koloni, da smo s kopačem jašek prebili :P

Kam si pa rožičke skrila ???

Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NejcGS . . . . viden pr vaških! Hvala za pijačo!

Dami34 . . . . viden v pozi čakanja . . . . .hmmmmmm men se zdi da si mene čaku! :grim :P :P Kdor čaka . . . ta dočaka! .)

Dex . . . .na ridah . . . .ni hotu z nami . . . .na kofe . . . .je padu v debato!

Snoopy . . . . . viden v Logatcu . . . . brez mopija . . . . . dal za kavo! :D

Popravljeno . Popravil osa rider
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 16 h, skozi Križ pri Sežani dva naked-a (mislim da Aprilia Shiver in Agusta Brutale, LJ targe).

Kdo od tukaj ?

Na Brutale sem bil jaz, na Shiver pa prijatelj, ki pa ni prijavljen tu gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOrej danes je blo kar pestro.....

najprej videna Keiko v kobaridu na pertolu (hotu pristopit samo nisem hotu za tabo na wc pol pa smo mi že šli)

v postojni videna črnozlata R1,kasneje tudi pred kozino,igorkr v spremstvu R1 pred krožnim v divači,pa mislim da cikadina (sklepam po dajtoni) na kalu,aja pa v spremstvu črnega z-ja....če sem koga pozabu sori :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se pa maus-u ne morem izognit. včeraj V Postojni na pumpi pa potem na črnem kalu pa še kasneje na ridah.

Dans pa na konc drevoreda v Logatcu. Naslednič ti moram dat za kofe. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včer proti večeru na unmu parkingu pred Vrniko (Logatec-Vrhnika), viden NejcGS z mavričnim kozolcem, vozu za nama do odcepa za AC,,,,sicer nism zihr, k oprema neki ni štimala :hmm: . MihaJ na ridah....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Parček honda cbr 600 plus honda hornet + luštna motoristka na Kawasaki er6 na OMW v postojni, potem pa skupina motoristov iz Celja in to bi blo to za danes... Na črnem kalu vse tiho. :D

bos mogu bit bolj natancen glede er6, ker zdej jih je pa ze kr precej.. z lustnimi voznicami :D

Irenčko danes na mojem gradbišču pod Colom malo pred trejo ???

Čakala prva v koloni, da smo s kopačem jašek prebili :P

Kam si pa rožičke skrila ???

Igor

sam res, a si jih dala dol? ker ce ja, pol sm te vidla pred vrhniskim klancem.. sm se ze sprasevala a sm kej zabluzla al kaj.. :ninja::hmm:

Jest se pa maus-u ne morem izognit. včeraj V Postojni na pumpi pa potem na črnem kalu pa še kasneje na ridah.

Dans pa na konc drevoreda v Logatcu. Naslednič ti moram dat za kofe. :blush:

kolk je pa to lepo da priznas, da bos naslednjic dal za kofi ;) :notworthy:

sicer pa dans res kr guzva na ridah..

me pa zanima, kdo za vraga se je v logateku z mano u stric pelu, preden me je prehitu, in mi pomahu k da se poznava ze 100let :eek: se opravicujem, ce se res tolk poznava, sam js si tega pleha res ne zapomnim.. :surrender: :slap::whistle:

aja, keiko, naslednjic pa lahko za 5 min postanes ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se pa maus-u ne morem izognit. včeraj V Postojni na pumpi pa potem na črnem kalu pa še kasneje na ridah.

Dans pa na konc drevoreda v Logatcu. Naslednič ti moram dat za kofe. :blush:

bol počas se pel, da bom lahko odzdravu :)

za kufe pa le daj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!