Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Keiko naslednjič plis ustavi na ridah k men še sedaj v ušesah piska od bininega žvižganja za tabo....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bos mogu bit bolj natancen glede er6, ker zdej jih je pa ze kr precej.. z lustnimi voznicami :D

sam res, a si jih dala dol? ker ce ja, pol sm te vidla pred vrhniskim klancem.. sm se ze sprasevala a sm kej zabluzla al kaj.. :ninja::hmm:

kolk je pa to lepo da priznas, da bos naslednjic dal za kofi ;) :notworthy:

sicer pa dans res kr guzva na ridah..

me pa zanima, kdo za vraga se je v logateku z mano u stric pelu, preden me je prehitu, in mi pomahu k da se poznava ze 100let :eek: se opravicujem, ce se res tolk poznava, sam js si tega pleha res ne zapomnim.. :surrender: :slap::whistle:

aja, keiko, naslednjic pa lahko za 5 min postanes ;)

Hehe zadnje čase je res povečanje luštnih voznic er6 na naših cestah. Posledica tega je potem vožnja vštric in mahanje, nato pa študiranje v stilu: Ali je bila to punca s katero sem govoril pred Yamaho servisom ali je to mogoče druga in sem ravnokar izpadel kot največji možen čudak.., my bad! :OK:

No drugače pa danes res veliko motoristov... na severu velika večina tujcev, mi je pa v spominu ostala skupina iz KR na poti proti Tolminu ter ER6 iz Hotedrščice proti Logatcu z kar dinamično vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe zadnje čase je res povečanje luštnih voznic er6 na naših cestah. Posledica tega je potem vožnja vštric in mahanje, nato pa študiranje v stilu: Ali je bila to punca s katero sem govoril pred Yamaho servisom ali je to mogoče druga in sem ravnokar izpadel kot največji možen čudak.., my bad! :OK:

No drugače pa danes res veliko motoristov... na severu velika večina tujcev, mi je pa v spominu ostala skupina iz KR na poti proti Tolminu ter ER6 iz Hotedrščice proti Logatcu z kar dinamično vožnjo.

he he he, sm kr taprava :P;) lepo je vedet kam te dat.. ker mi ni slo skupi, od vseh poznanih, crna r1-ka pa crn kombinezon pa celada z rdecim.. ves da nisi bil na servisu u opremi.. sicer pa lepo, da se spet lahko preganjas po cesti ;) in hvala za mahanje, si me kr mal zmedu :slap::lol1:

aja, pa ce ta dinamicna voznja tut name leti- jah zal, kaj naj ti recem, dost sm ze sfinancirala policaje.. :BUA: :BUA: res ne bi se kake kazni za hitrost dobila.. ce jih morm ze za parkiranje skos placevat :wallbash:

Popravljeno . Popravil BinaBana
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOrej danes je blo kar pestro.....

najprej videna Keiko v kobaridu na pertolu (hotu pristopit samo nisem hotu za tabo na wc pol pa smo mi že šli)

v postojni videna črnozlata R1,kasneje tudi pred kozino,igorkr v spremstvu R1 pred krožnim v divači,pa mislim da cikadina (sklepam po dajtoni) na kalu,aja pa v spremstvu črnega z-ja....če sem koga pozabu sori :)

Res sva bila midva z lajbnom :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kasneje tudi pred kozino,igorkr v spremstvu R1

Priznam, sicer z R1 sva slučajno imela isti ritem že od Črnega Kala...

Drugače pa videni Maus, KeC, Rumenicestak s spremljevalko (2x), Keiko, Bayki, Kmet in Kmetica, .... skratka gužva :)

Popravljeno . Popravil igorkr
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto okoli 11h srebrna Gold Wing + sopotnica LJ registracija od Tržiča proti Ljubelu in čez v A se je pelu ko Rossi na vsakem ovinku iskre :OK: res človek obvlada avtobus v piko. A JE KDO OD TUKAJ ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včer proti večeru na unmu parkingu pred Vrniko (Logatec-Vrhnika), viden NejcGS z mavričnim kozolcem, vozu za nama do odcepa za AC,,,,sicer nism zihr, k oprema neki ni štimala :hmm: . MihaJ na ridah....

sem bil taprav. A te je zmotilo ker ni blo še kovčka na motorju (top case) al me še nisi vidla v črnam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he he, sm kr taprava :P;) lepo je vedet kam te dat.. ker mi ni slo skupi, od vseh poznanih, crna r1-ka pa crn kombinezon pa celada z rdecim.. ves da nisi bil na servisu u opremi.. sicer pa lepo, da se spet lahko preganjas po cesti ;) in hvala za mahanje, si me kr mal zmedu :slap::lol1:

aja, pa ce ta dinamicna voznja tut name leti- jah zal, kaj naj ti recem, dost sm ze sfinancirala policaje.. :BUA: :BUA: res ne bi se kake kazni za hitrost dobila.. ce jih morm ze za parkiranje skos placevat :wallbash:

Hehe me veseli da se nism zmotu, ker sem si zadnjič pred servisom bolj slabo zapomnil tvoj motor ter opremo. Nekaj drugega me je popolnoma zmedlo... :blush::OK:

Lepo bodi in pazi kje parkiraš!!! :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"

he he he, sm kr taprava :P;) lepo je vedet kam te dat.. ker mi ni slo skupi, od vseh poznanih, crna r1-ka pa crn kombinezon pa celada z rdecim.. ves da nisi bil na servisu u opremi..

"

BinaBana,skoraj vse drzi kar si napisala,samo barva motorja pa ne vem ce je crna.

sej ves kaj pravjo. Ni vazn kake barve je motor, vazn da je crn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem bil taprav. A te je zmotilo ker ni blo še kovčka na motorju (top case) al me še nisi vidla v črnam?

Kozolc se mi je zdel nekam mjhn, kt d mu neki manka......pa ponavad si v tisti bemflski noši :grim ......sm se mi je zdel, d boš taprav, ker si pr uvozu na AC skor z motorja padu tok s mahal, ampak te ne jz ne moj nisva mogla čist zazihr zindenficirat.

@nxyz: vozila....hmmmm, v soboto od morja sm se bl vlekla, ker sem šla stavt neki tko nemogočga, kt d se lohk celo pot peljem do max. 100 na uro brez da bi mi pred vsakim dolgim ovinkom padu mrak na oči in bi se mi odpulil....no iz same trme mi je ratal, sm ne bi več, hvala, ker sm skor poginla od dolgcajta :yawn: .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne smeš dat fotk gor, moraš iz glave baje napisat in opisat.

Prav,če se kdo prepozna ,naj se prosim še z glave opiše in napiše oz. pripiše :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons popoldan si z rumenim K1200S vozil za mano iz Postojne, imel si sopotnico, CE tablce. Hvala hvala hvala hvala 100x, polepšal si mi dan, teden, mesec, kar hočeš.... Res sem vesela in upam, da se še kdaj srečava. :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes nekaj pred šesto v Postojni, smer Lj, 2 Triumph Bonnevilla, drugi mislim da je bil T100, rdeče-bel tank, če se ne motim, se mi zdi da LJ registracija, kdo od tu? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej videna Keiko v kobaridu na pertolu (hotu pristopit samo nisem hotu za tabo na wc pol pa smo mi že šli)

Hehe ja ma sej prej sem dolgo čakala za tankat - spet sami tujci pa je malo trajalo - bi lahko takrat prišel zraven .)

aja, keiko, naslednjic pa lahko za 5 min postanes ;)

Bina sem se ustrašla silne gneče - raje nisem niti gledala če je kdo znan ker če ne bi itak spet slišala koga vse nisem vidla, :P

Keiko naslednjič plis ustavi na ridah k men še sedaj v ušesah piska od bininega žvižganja za tabo....

No pa slišim tudi očitno ne :blush: se bom poboljšala... ^_^

..............................................................

Je kdo od trojice s katerimi smo včeraj dopoldne čvekali v Idriji tu gor na forumu?

Popravljeno . Popravil Keiko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons popoldan si z rumenim K1200S vozil za mano iz Postojne, imel si sopotnico, CE tablce. Hvala hvala hvala hvala 100x, polepšal si mi dan, teden, mesec, kar hočeš.... Res sem vesela in upam, da se še kdaj srečava. :kva1:

ni se mi treba zahvaljevati,ker si res enkratno odpeljala ride malogdaj srečaš žensko da tako lepo pelje očitno imaš uredo inštruktorja :OK:kar tako naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, zelo lepo je dobit poklon od kakšnega neodvisnega, veš. Se mi je še cel večer dogajalo od veselja... mi veliko pomeni. :kva2: Inštruktor pa se v glavnem sam spredaj vozi, sem samouk. Glede na to, da sem sveža na dveh kolesih, se imam veliko za zahvalit temu motorju, ki mi to omogoča. Hvala, ker si potrpežljivo gledal mojo predstavo. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BelaStrela...

Poklon je seveda zelo lepo dobiti...

Ste pa ženske na motorju sploh ene posebne carice, saj seveda pozitivno iztopate.

Že dejstvo, ženska na motorju..., da pa še vozi dobro in se ob tem še spozna in ve nekaj o motociklu je pravi Bingo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Irenčko danes na mojem gradbišču pod Colom malo pred trejo ???

Čakala prva v koloni, da smo s kopačem jašek prebili :P

Kam si pa rožičke skrila ???

Igor

oja res je, ki pa ti biu? a tm delaš, nism vedla... rogeci so šli dol za en cjt hehe preventiva. ma nč bat pridejo nazaj, je pa zanimiu k odkar jih nimam me ben ne pozna oz vid hehe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oja res je, ki pa ti biu? a tm delaš, nism vedla... rogeci so šli dol za en cjt hehe preventiva. ma nč bat pridejo nazaj, je pa zanimiu k odkar jih nimam me ben ne pozna oz vid hehe :)

Prav pred tabo z modro čelado. Samo nisem bil 100% da si ti (sem bil 99%) :)

Drugič te sigurno za rokav potegnem ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!