Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

NejcGS na OMV ob petih al kaj vem kdaj. Skoraj sam ... Pa Dami in Tatjana, hvala za odlično :kava:

pssst ne okol govort, da sm z bawarci kawo piu :P
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pssst ne okol govort, da sm z bawarci kawo piu :P

Ma sej že ptiči čivkajo,da nas maš rad :grim
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NejcGS na OMV ob petih al kaj vem kdaj. Skoraj sam ... Pa Dami in Tatjana, hvala za odlično :kava:

nič skoraj, kr bil - sem se moral mal poment s pametnim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav pred tabo z modro čelado. Samo nisem bil 100% da si ti (sem bil 99%) :)

Drugič te sigurno za rokav potegnem ... :P

no le dej pa d kako rečemo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti ne poznam ljudi od kle, tko da ne morm vprašat ali si bil ti, ampak vseen, a se je kakšen motosvetovc s črnim Z750 v bližini Tržiča vozil včerej? Sem ga že parkrat vidu, pa ne vem kdo je... sva se pa srečala u podbreški gmajni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti ne poznam ljudi od kle, tko da ne morm vprašat ali si bil ti, ampak vseen, a se je kakšen motosvetovc s črnim Z750 v bližini Tržiča vozil včerej? Sem ga že parkrat vidu, pa ne vem kdo je... sva se pa srečala u podbreški gmajni

Če je biv zelen je biv zih "mama" :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez teden vsak dan, okoli 8.50 po Župančičevi mimo Štefanove v Ljubljani, blond bejbika z čopom na Duku. :) Tko fajn skačeš čez tistega ležečega. Uf :blush: :blush: ..Mogoce katera motosvetovka? :blush::OK::004

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Celovški okoli 14.30 videna zajčica s gixxerjem ter njen spremljevalec Rossi. Upam, da ni koga od vas dobil radar na Vrhniki, smer Logatec, stal je na desni strani od petrola naprej čez križišče, na desni je avtobusna, naprej ob cesti pa parking, točno tam, zeleni kangoo, ura okoli 15.31.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večkrat vidm dekle na črnemu nakedu, črnih pajkicah, črni čeladi na Škofljici, ko zavija po stari cesti proti Šmarju zvečer predvsem, katera od tu? :D

hmmm hmm. lahko bi bila jaz, samo da ni črna čelada ampak rdeče-črno-srebrna al neki takega. če je GO registracija - sem jaz :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na soški cesti v bližini odcepa za Most na Soči Dinamik s sopotnico? Nas je bilo cel kup, ki smo se kotalili proti GO na obisk k Baykerci.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trebor ja jst sem bil ja hehe.....,skoraj mi je roka odpadla.....,pa še v rahlem desnem ovinku smo se srečali :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na Bledu na Petrolu okoli 13:00 tista deklica, vsa v pink barvi. Matr...tisti firnki, našiti na kombinezon pa (vsaj men) ne zgledajo...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dopoldan v novem ronduju pri žalah črn par na črnem suzukiju, modra CBRka po šmartinki okrog enih, repsolka in bela naked pri križu v mariji reki in bela naked yamahica s kufrom zadaj in pilotka v belem A* dresu (smer Vransko-Žalec). Kdo od vas?

Popravljeno . Popravil sergini
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami34 v Postojni in Alen1 na Ajševici

Hmm... Ne bi reku.

Popravljeno . Popravil alen1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!