Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

dons v LJ na Celovški pred piromarketom na pločniku ena aprilija RS 125 zravn pa policajček s svojim benflnom (pisal kazen)

kdo od tle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Killroy, jest sm bil ob 19.45 tam, sm šu sam čez, ku sm vidu da ni nobenga sm šu v dom....

Killroy-dej mi tvoj MSN pošlji po PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej je treba pa samo se pogruntat KDO je bla  :)

2005022305_Aprilia%20MX%20125.JPG

motorček je bil cca. tak :yes: aprilia

jahala ga je tud ženska :yes: najprej je hotla zavit z gosposvetske na tivolsko proti tobačni (že bila na onem pasu), nato premislila in se prestavila na drugi vozni pas(kar med pesči po zebri :P ), kateri pelje prek na celovško :yes:

:hmm: mogoče se pa zdaj katera prepozna :D

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes skupina motoristov okoli 4ih iz litije proti ljubljani

nekaj čoperistvov tudi cestak....

kdo iz tle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2005022305_Aprilia%20MX%20125.JPG

motorček je bil cca. tak  :yes: aprilia

jahala ga je tud ženska :yes: najprej je hotla zavit z gosposvetske na tivolsko proti tobačni (že bila na onem pasu), nato premislila in se prestavila na drugi vozni pas(kar med pesči po zebri :P ), kateri pelje prek na celovško  :yes:

:hmm: mogoče se pa zdaj katera prepozna :D

jest vozim neki druzga :doze:

sva pa danes simom vidla pobča na ganc novi MXi--pa bi gla lahko brez tezav zamenjala za deklico :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes veliko dvokolesnikov.... hoj vsem 86tim ki ste peljali na tak ali drugačen način mimo mene ... ampak opažam, da je sezone konc (če se letošnji sploh lahko reče "sezona" ) in so se začele deponirati tablce... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na furi mb-radlpas-golica-dravograd-dolič-vitanje-sl.konjice-mb srečal kar nekaj motoristov........kdo od tukaj.............. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FUUUUURRAAAAAAAAAAAA :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

sem še kar v 10ih nebesih...

zjutraj (ob 11h) potrobil nekdo v srebrnem Renault Clio v Logatcu --- si bil ti?

v Podskrajniku srečal lušno skupino motoristov ene 7-8 vas... kdo od tukaj?

od Planine do Vrhnike vozil za enim čoperistom in dvema cestakoma...s presledki...sem mel orenk LT vožnjo pa smo se le sem pa tja dohiteli.. kdo od tukaj gor?

Na Drenovem Griču poblendal in pozdravil nekdo s sivo Renault 18..al 19... ti?

na Logu potrobil motorist ravno ko sem zavijal desno...Ti?

v glavnem... cel dan... fura gor dol, čevapi , zrezki klobase, fura sonček... :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehm... mogoče Kruse danes na rdečem Moto Guzzi-ju?

Prehitel me je v Postojni, potem sem ga jaz prehitel zunaj Postojne, ko je (tako se mi je zdelo :huh: ) z zanimanjem prisluškoval delovanju motorja (svojega, seveda). Kasneje se je očitno odločil, da motor deluje OK, ker me je dohitel, ko sem (kot običajno) cincal za enim avtomobilom. Peljal sem za njim in ko sem se ravno odločil, da bom izrabil njegovo "prodornost" v prometu, se je odločil, da nimava istega cilja :glare: . On proti Sežani, jaz pa na obalo.

In ko sem že videl slike črnega Harley Davidsona s Symru-jem... Sem mogoče danes taistega voznika na taistem motorju pozdravil nekje na moji poti na obalo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

juri z golde sem ti mahala v logatcu glih pr pumpi ko si en avto obvozu,

maus tebi sem ljubčke pošiljala a je blo v vrhniki

era teb sem pa tolk na brezovci mahala da me še zdej roka boli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanda...js sm ti tud tko mahu, da sm skor padu :love1:

Iz Postojne pa do Paviljona peljal za skupinico 5 motoristk in motoristov...zavili so na avtocesto jaz pa naravnost po Tržaški ... kdo od tukaj ?????

Srečal še ostalih 100 motoristov...kdo od tukaj :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

:ninja:

maus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Postojni tri dekleta z enakimi čeladami, zadnja na Horneti, vsa nejevolna z roko gestikulirala voznici v avtu pred seboj. Katera od tu?

Lep nahrbtnik B)

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz, pa nimam koga vprašat, če je bil, ker ga na poti, razen hrvatov, nisem srečal. Ne, motim se, zjutraj srečal enega na custom motorji, ki se je pred Ilirske Bistrico kot jaz prebijal skozi meglo, ko sem se pa vračal, pred šesto zvečer, sem malo naprej od Pivke proti Postojni vozil za nekom z PO tablico, potem je pa na križišču zavil v Postojno, jaz pa proti Razdrtem. Imel si sopotnico .) Kdo od tu?

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons na cesti srečal veliko motoristov, še posebi od Logatca mal naprej, kjer se pol zavije proti Planini. Jst sm tm bliz tistega križišča stal, ker mi je benza zmanjkal :slap:

no na srečo mi je Dimmni Burek zrihtu dostavo benza, tko da sm pol lahko pršu do Rid in pol nazaj proti Lj!

tnx tut enmu na triciklu, ki je pomahu, če je vse ql!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm bil jaz, pa mi nisi nič odsignaliziral da naj ustavim in sem peljal naprej... sori.. ko sem pol mal razmišljal... al koga čakaš, al je šla sopotnica za grm al je pa res kej blo.. upam, da nisi predolgo stal ob cesti.. ko se vidva dam za pivo, ker nisem ustavil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GrCaR, tud jaz sem te videl ja... Sem razmišljal če bi se ustavil pa ker mi nisi pomahal al pa dal kakšen znak sem šel naprej... Se mi je pa mal čudno zdelo ja. No, jaz sem imel črn supermoto če se mogoče spomniš... Za dol sem te pozdravil pa si me nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm bil jaz, pa mi nisi nič odsignaliziral da naj ustavim in sem peljal naprej... sori..  ko sem pol mal razmišljal... al koga čakaš, al je šla sopotnica za grm al je pa res kej blo.. upam, da nisi predolgo stal ob cesti.. ko se vidva dam za pivo, ker nisem ustavil.

GrCaR, tud jaz sem te videl ja... Sem razmišljal če bi se ustavil pa ker mi nisi pomahal al pa dal kakšen znak sem šel naprej... Se mi je pa mal čudno zdelo ja. No, jaz sem imel črn supermoto če se mogoče spomniš... Za dol sem te pozdravil pa si me nazaj.

ah ni problema! sm že bureka takrat kontakteru, pa so mi šli po benz, tko da vseen hvala! če pa bureka ne bi blo, bi pa že pomahu, da bi se kdo ustavu ;)

ej Jurij, k se vidmo dam jst za pivo, ker si bil pripravljen pomagat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

juri z golde sem ti mahala v logatcu glih pr pumpi ko si en avto obvozu,

maus tebi sem ljubčke pošiljala a je blo v vrhniki

era teb sem pa tolk na brezovci mahala da me še zdej roka boli

Vem, vem... da si mi mahala :grim :OK: ja a ne.. kok sva bogi, k sva si tko mahali ena drugi,.. :lol1: :slap: . Sam te res nism prčakvala, k si sedela za svojim dragim vzadej :) .

Popravljeno . Popravil era
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proti večeru na klančku pred Vrhniko v smeri Ljubljane bulane ravno speljavala dva motrciklina. Ena modra TDMa in na njej modro odeto dekle. Karmi mogoče?

Nakar smo se peljali skupaj do Mantove, kjer sem odbremzal levo za Horjul.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

juri z golde sem ti mahala v logatcu glih pr pumpi ko si en avto obvozu,

Iskreno povedano - ponavadi pogledam na pumpo, ker je zmeraj kak motorist za pozdravit, zadnjič sem pa gledal izključno na nasprotni pas, kdaj bom lahko pičil mimo avtov.. sej vem, da je tam še polna črta, pa je že ravnina in se mi ni dal še 15m čakat... te pa tukaj pozdravljam nazaj. Sem se pa spomnil nate, ko sem v Podskrajniku srečal tisto skupinico motoristov in sem pomislil, če si med njimi..

...ej Jurij, k se vidmo dam jst za pivo, ker si bil pripravljen pomagat :OK:

no, bova dva spila, da se ne bova prerekala okol runde, pa bo. Drugič pa več sreče na cesti (pa v tank poglej pred furo.. al pa na kazalc.. ;) (jest ga nimam pa moram v tank škilt.. :blush: tko da sem zadnjič 10m za pumpo brez benza ostal in sem rinil rikverc.. :blush: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, bova dva spila, da se ne bova prerekala okol runde, pa bo. Drugič pa več sreče na cesti (pa v tank poglej pred furo.. al pa na kazalc..  ;)  (jest ga nimam pa moram v tank škilt..  :blush:  tko da sem zadnjič 10m za pumpo brez benza ostal in sem rinil rikverc.. :blush:  )

no ql! Ja drugič bo treba res v tank mal pogledat, ker ta elektronski kazalc tko mal na prbližn kaže! drugač sm pa glede na kilometre mislu da mam še za enih 50 km, sam zgleda da takrt nism čist ceu tank napolnu, tko da je zmanjkal tistih par litrov :blush:

Ah, važn da sm dubu dostavo benza, da sm se lahko odpelu na ride, pol pa še domov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!