Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Dami34 v Postojni in Alen1 na Ajševici

pred Postojno, da smo bolj točni, sam si žgal ko zmešan, k se ti je na paljačinke mudilo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred Postojno, da smo bolj točni, sam si žgal ko zmešan, k se ti je na paljačinke mudilo

žgal ??? :hmm: Pa ravno včeraj sem šel zavestno na izi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žgal ??? :hmm: Pa ravno včeraj sem šel zavestno na izi ...

podzavestno se ti je mudilo :P
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učeraj na črnem kalu kar nekaj konjenice...se kdo prepozna?

hpim0284.jpg

hpim0283.jpg

hpim0282.jpg

Popravljeno . Popravil _luke_
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keiko v Noviem vinodolskem včeraj popoldan ;) Pa sm mahou, pa si bla čist v cesto zatopljena :P

Nič opazla :blush: (seveda nič novega zame :P ). Sicer bi seveda tudi jaz mahala nazaj. Očitno je tisto cukanje tako preusmerilo mojo pozornost zgolj na motor :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je to motor, ki je včeraj večer malo pred 22.00 po Aškerčevi pripeljal in potem na Rimsko zavil ?

menda je to Rimska

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je to motor, ki je včeraj večer malo pred 22.00 po Aškerčevi pripeljal in potem na Rimsko zavil ?

menda je to Rimska

lahko pa tudi ni (Rimska al pa motor) :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes me je pri kraju Žirje (men se zdi) pozdravil en v srebrnem volkswagnu. Sori, ker sem prepozno odreagiral in ti nisem mogu odzdravit, ker to se mi redko zgodi, da avtomobilist pozdravi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učeraj okoli 17.30 v Hotedršiči viden HyperJack, pa še irokeza je bla za njim, sta bla ane?

:grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ekola, uprasala strica googla- jup jup, guilty as charged!! :surrender: :surrender:

drugic me lahk dregnes, ne pa se finga delat pa mim jit k da me ne poznas.. :blink: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 18h je za mano vozila od Dvora do Kočevja črna VFR-ka z LJ registracijo in grbom, pilot pa je imel fluo brezrokavnik in Rev'it jakno. Kakšen forumaš?

Škoda, da si pri Kočevju odvil za LJ, motor je res lep stroj in bi si ga sicer še malce pobližje pogledal! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ekola, uprasala strica googla- jup jup, guilty as charged!! :surrender: :surrender:

drugic me lahk dregnes, ne pa se finga delat pa mim jit k da me ne poznas.. :blink: :krneki:

si bila v družbi..nisem hotel motiti..:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes mi pinkasta polepšala dan..okoli pol druge ure pred Dolgim mostom :P in en narcisek...sem videl tablico lj-maus (je kdo s foruma? ) na Tržaški pri križišču z Oražnovo ulico okoli pol sedmih :P :P :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na poti proti planini viden rumencesak?? pa na oti iz kozine proti Črnmu kalu viden en zelo hiter in za njem zelo hitra policijska škoda.. upam da te ni lovil pa da se je vse doro končal na omv v postojni lojz....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes mi pinkasta polepšala dan..okoli pol druge ure pred Dolgim mostom :P in en narcisek...sem videl tablico lj-maus (je kdo s foruma? ) na Tržaški pri križišču z Oražnovo ulico okoli pol sedmih :P :P :P

Pozna kdo to pink punco na pink motorju? Očitno "zažiga" kjerkoli se pojavi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo to pink punco na pink motorju? Očitno "zažiga" kjerkoli se pojavi...

Zajcica600 je nick te punce..kmalu se bomo ob srečanju z njo,prijemali za gumbe kot nekoč ko smo srečavali dimnikarje.. :P :P :P

Popravljeno . Popravil Sash958
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!