Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Zajcica600 je nick te punce..kmalu se bomo ob srečanju z njo,prijemali za gumbe kot nekoč ko smo srečavali dimnikarje.. :P :P :P

zadrge si mislu..... je pa nevarn da kej poč ja.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče..če taka kura kot ti sedi gor..in ne pacaj tu...kje je zdaj KGB..CIA..UDBA..da to zbriše...in da opomin za offtopic.. :P

jaz nism pinki kura... sem navadna ... :topic: pacat si pa ti začel s knofi ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne priznam :).... zajcico videl na zadnjem zicu zelene kvake..... od ostalih poznanih pa bolj svoh... tudi za kavo ni bilo kandidata/tke dans :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in en full dober stroj...sem videl tablico lj-maus (je kdo s foruma? ) na Tržaški pri križišču z Oražnovo ulico okoli pol sedmih :P :P :P

bohve kdo je biu :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na poti iz Celja do Prebolda sem "spremljal" motoristko, ki je jezdila zelenega Kawasakija (mislim, da zx6r). Katera od tukaj?

Ja, se te spomnim...sem te prehitela, nato si mi sledil...glede mojega mopeda pa...malo si se zmotil, vozim Kawasaki zx10r 2011 !!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo to pink punco na pink motorju? Očitno "zažiga" kjerkoli se pojavi...

Jst mam pa buč pive zadej zavezan, pa me nihče ne... :l_01:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Simple men danes v Postojni z Benellijem? Zakaj nisi ustavu na kavo?

Sej sem za nazaj ko sem se z rid vračal bil sam samcat na kavici

no pa drugič častim 2x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videl cel kup motorjev :)

Je bil kdo danes v Tepanjih v smeri proti Bistrici, ob 16:40 na CBR 1000 2008+ s številko "8" spredaj?

In še par na HRC CBR 1000 2008+ pred Konjicami ob 16:45 (v smeri Konjic) v belih kombinezonih :)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videl cel kup motorjev :)

In še par na HRC CBR 1000 2008+ pred Konjicami ob 16:45 (v smeri Konjic) v belih kombinezonih :)?

Mhm. :grim

CBR-ko s sopotnico je vozil moj prijatelj, za njim pa jaz + sopotnica na FZ6S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mhm. :grim

CBR-ko s sopotnico je vozil moj prijatelj, za njim pa jaz + sopotnica na FZ6S.

Se spomnem, v črni opremi na modrem FZ6S ^^.

Vidva sta pa zlezla prek kolono pri semaforju, ne pri prvem, ampak pri drugem za petrolom :D.. Ste se lepo pelal :OK:

Sam sem bil na žalost v eni izmed "škatel" :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm šu ne Jezersk, pa je blo tud precej motoristov...mogoč ker od vs? En oranžen naked, sva se 2x srečala, ena fazerka, ena repsolka... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm šu ne Jezersk, pa je blo tud precej motoristov...mogoč ker od vs? En oranžen naked, sva se 2x srečala, ena fazerka, ena repsolka... :)

Jz sm biv tud v tistih krajih okol tretje ure popoldan biv sem pa z ktm supermoto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že zjutraj si šibal mimo avtobusne na Vrhniki, potem sem vidla motor (takrat sta bila prazaprav že dva .) ) pred Paviljonom, baje da sta šla ta dva motorja mimo tudi v Karlobagu, pa še potem proti večeru čez Postojno. Rdeče-bela Yamaha; smo zgleda meli skoraj enako pot...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus? Okrog 12:50 na Kozini prot Postojni?

okrog 16:30 so me prehiteli , 2 CBR in ena novejša R6 z MS registrsko Od Kozine do OMV v Postojni. že dolgo se nism tako lepo vozil :D

Kdo od tukej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj en s bemflu 1000r :grim tudi prebijal zvočni zid iz smeri prebolda-marije reke proti šempetru:)

če se je komu včeraj zdelo da se počas pelja zaradi ene R1 na celjskem, savinjskem rajonu, se voznik opravičuje Lp.:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!