Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Sobota popoldne Maus na tržaški :)

Sva kr neki časa skupaj vozila šele danes meni vseka da je bil to lahko maus iz motosveta :ninja: JAo...

Anyways na tistih par kilometrih sva bila vsak po 1X izsiljena iz strani srednje generacije :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota popoldne Maus na tržaški :)

Sva kr neki časa skupaj vozila šele danes meni vseka da je bil to lahko maus iz motosveta :ninja: JAo...

Anyways na tistih par kilometrih sva bila vsak po 1X izsiljena iz strani srednje generacije :BUA:

Verjetno sem bil jaz ;) ... itak po Tržaški vozim počasi in previdno, se ne guram med avtomomile, ker sem bil že miljontaužnkrat izsiljen, izrinjen pa čeprav se vozim med 50-60 km/h ... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja po registraciji sodeč vsaj, sam nisem bil ziher... :)

Tam od bivše gostilne babica je iz leve deklina prpeljaja prav počasi :)

upam, da nima še kakšn take tablice :P ... lohka bi vseen za kufe nakazu :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zasačen Likealexsay

Kraj zločina: Pred Postojno (proti Razdrtemu)

Ura: okoli 16.30

PRIZNAJ, mi vse vemo :):P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je pred cca 2h mal "driftal" mimo OBI proti Mcdonalsu ?

Komentari kere sem slisal so bili prav butasti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

robert a ti mal dz dans ponagaju. Sm stal u vrsti za urbano pa te vidu pr tvojmu kolegu

Zakaj bi mi dež ponagajal :smoke: ? Potem, ko sem se odpeljal, sem šel po daljši bližnjici domov, čez celo mesto :grim :yea1: . Je bolj pasalo, kot psu palica, hehe. Pač sem bil moker, nič novega pri meni :yes: .

Če si bil tam, zakaj me nisi pocukal za rokav, da bi šla na pijačo? Pivo bi preventivno odgnalo vlago (klin se s klinom izbija, pa to) :whistle: :beer1: :beer2: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi mi dež ponagajal :smoke: ? Potem, ko sem se odpeljal, sem šel po daljši bližnjici domov, čez celo mesto :grim :yea1: . Je bolj pasalo, kot psu palica, hehe. Pač sem bil moker, nič novega pri meni :yes: .

Če si bil tam, zakaj me nisi pocukal za rokav, da bi šla na pijačo? Pivo bi preventivno odgnalo vlago (klin se s klinom izbija, pa to) :whistle: :beer1: :beer2: .

LP Robert

nism hotu motit. :grrr . Itk pa me ze fajn namocil brez deznika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism hotu motit. :grrr . Itk pa me ze fajn namocil brez deznika

Motil, ker sem s sodelavcem govoril? Saj je on tudi motorist, tisti Vstrom, ki je bil tam parkiran, je njegov. Bi kakšno pametno razdrli, hehe.

Da ne bom :topic: , danes dopoldne viden mat črn Z na Dunajski proti centru. Se je kdo vozil tam :hmm: ?

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj Maus v Tacnu,pred gostilno Košir z šše enim črnim za njim.......zlat je bil sam ta prvi :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 13h v Domžalama Črna strela na nekem rižu :lol1: . Si bila ti? :D :D :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eto danes v Postojni na OMVju srebrna honda vfr.

In v LJ opažen Maus (v motoristični zlati barvi), kako gre proti rdečemu avtu :D Pa še skoraj bi ga povozil :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimaš se kej vštric z mano vozt :bum:

:xx:

Sej se nebi bilo treba, če bi ti kej špegle uporabljala pa bi me videla že od daleč... :bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!