Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

ja sej sm jih uporablala...sej sm ti plac nrdila da boš šel MIMO... ti si se pa vštric prlimu... no comment... uglavnm ne maram, da mi kdo za ritjo voz in pa vštric...

da ne bo off topic... trebor lih od doma na zaloško spelu hmm okol pol 5h? in mi ušel pred nosom ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eto danes v Postojni na OMVju srebrna honda vfr.

In v LJ opažen Maus (v motoristični zlati barvi), kako gre proti rdečemu avtu :D Pa še skoraj bi ga povozil :D hehe

In kdo je bil parkiran zraven srebrne honde VFR,bemti sam mopije vidte,pravih motorjev pa ne :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 13h v Domžalama Črna strela na nekem rižu :lol1: . Si bila ti? :D :D :D

To je bila sipina rižota.

60410993.jpg?d41d

Srečno, STRJLA :004

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 9:45 pred Vranskem (po stari cesti), v smeri proti Trojanam, verjetno skupaj vozila črn Kawasaki z1000sx in zelen Kawasaki zx10r 2011. Zx10r prehiteval gasilski trovornjak, za njim pa še dva motorja, od tega je bil eden Gs1200. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej sm jih uporablala...sej sm ti plac nrdila da boš šel MIMO... ti si se pa vštric prlimu... no comment... uglavnm ne maram, da mi kdo za ritjo voz in pa vštric...

da ne bo off topic... trebor lih od doma na zaloško spelu hmm okol pol 5h? in mi ušel pred nosom ;)

Včeraj sem šel od doma 15:55 proti Mostam. Saj nisem preveč divjal, da me ne bi mogla dohitet :grrr , tako, da si imela vse možnosti, da me dohitiš. Če si bila pa v konzervi, je pa druga pesem :grim .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Trzinu k sva stala na rdeči en na stranski cesti (s sopotnico) mahal k zmešan in pol še trobil, pomahala nazaj, čeprav pojma nimam kdo si bil :blush: ....pr vikiju maus (itak) in še trije, pa še en miljavžnt drugih popoldne.....zjutraj v tisti megli in mrazu proti LJ pri Grosupljem dohitela samo enega na rumenem kozolcu in sva si potem po megli skup utirala pot do LJ. Aja pa na pumpi v Postojni srečala svoje EXKamerade.....fajn vas je blo vidt spet.

Popravljeno . Popravil SharpNinja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pri Karlobagu srečal Lipstick-a // Vezalko .. neka ušminkirana shiverca z akrapoviči in LJ tablico, revit narodna noša ... sumljivo! :D

Priznam, kriv kot me obtožuješ :closedeyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil včeraj na Rogli, okrog 15.00.

No, včeraj sem se peljal za enim do nekje 3/4 poti, potem sem ga prehitel.

Proti vrhu sem naletel še na Z1000.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, včeraj sem se peljal za enim do nekje 3/4 poti, potem sem ga prehitel.

Proti vrhu sem naletel še na Z1000.

Jaz nisem srečal nikogar, je bila pa kar občutna temperaturna razlika med Zrečami in Roglo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj v Senju :črn SX, pa bejba z zelenim ZX10 okrog 13 ure? Parkirala v barčku zraven nas, ko smo ravno odpravljali?

Mogoče Sand66?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidu Treborja,Angi,IgorjaKr,U51(palačinko),Minco......kje.....pred žarom in v gostilni :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdo je bil parkiran zraven srebrne honde VFR,bemti sam mopije vidte,pravih motorjev pa ne :P

Vido vido tud nekaj bavarskega, ampak ta srebrna VFRka je izstopala :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj v Senju :črn SX, pa bejba z zelenim ZX10 okrog 13 ure? Parkirala v barčku zraven nas, ko smo ravno odpravljali?

Mogoče Sand66?

Zelenc je bil tak? Zakaj nisi prišu bližje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 9:45 pred Vranskem (po stari cesti), v smeri proti Trojanam, verjetno skupaj vozila črn Kawasaki z1000sx in zelen Kawasaki zx10r 2011. Zx10r prehiteval gasilski trovornjak, za njim pa še dva motorja, od tega je bil eden Gs1200. :)

Juuhhuu! A ti pa v gasilcu? Je bilo kaj narobe s prehitevanjem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelenc je bil tak? Zakaj nisi prišu bližje?

Nism bil zihr..pa ravno smo se pakirali, nas je čakala še dolgo pot po gozdovih....smo do Senja preveč časa zapravljali :D

mata kufe v dobrem :P za naslednjič

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj v Senju :črn SX, pa bejba z zelenim ZX10 okrog 13 ure? Parkirala v barčku zraven nas, ko smo ravno odpravljali?

Mogoče Sand66?

Ja,ja jz...(no tista bejba,ki se je vmes že oglasla)........je pa moja žena
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HI! A je bla voda za kopat?

ps, sandu66 pa hvala za :drunk: .

Kopal smo se !!!...ampak ni blo za kopat....,baje na tistem mestu izvira sladka voda zato tak bbrrrrr....
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!