Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Med 11. in 12. uro skupina treh motorjev, ki so šli čez Soteško dolino (verjetno proti morju), mislim da so bli FZ6N in dva z750 :)

Nekje po 12. uri s smeri Domžale - Trojane na sivem FZ6S par :), naj se javita ^^

Lep pozdrav :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med 11. in 12. uro skupina treh motorjev, ki so šli čez Soteško dolino (verjetno proti morju), mislim da so bli FZ6N in dva z750 :)

Nekje po 12. uri s smeri Domžale - Trojane na sivem FZ6S par :), naj se javita ^^

Lep pozdrav :)

Fazer pa skuter? Al par na fazerki? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maus na ridah, sanda prot primorski, osa v logatcu pa še olala drugih vsepovprek hehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SharpNinja, danes, na Črnem Kalu v smeri proti Domžalam, si me prehitela...

Da ni bila smer proti Trzinu, slučajno?! :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maus na ridah, sanda prot primorski, osa v logatcu pa še olala drugih vsepovprek hehe...

se mi je zdel, da spet čuvaš rondo v Logatcu . . . . pa nism bil sigurn . . . . :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maus na ridah, sanda prot primorski, osa v logatcu pa še olala drugih vsepovprek hehe...

mene ni blo med njimi :unsure: :cry:

bom pa danes :naughty: :P:D :lol: :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cartman v Postojni, Osa v Kočevju, Pajkica u Novem Mestu (sejebasalastorticamikotdabokoncsveta) , Maus podvečer skoz Logatec...vse sem vidu vse :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cartman v Postojni, Osa v Kočevju, Pajkica u Novem Mestu (sejebasalastorticamikotdabokoncsveta) , Maus podvečer skoz Logatec...vse sem vidu vse :D

Kej mene si pozabil videti v Gorici ??? :hmm::lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj en "revež" med kamnikom in vranskem, ga je očitno en nabasal, mislim da je bila 07 cbr, sem se že mislu ostavit pa sem vidu "reveža" zraven policajev v stoječem stanju, pa sem odpeljal naprej! sam da si stal:)

Popravljeno . Popravil GDII
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SharpNinja, danes, na Črnem Kalu v smeri proti Domžalam, si me prehitela...

Če si se pa parkiral gor pred naseljem.....nism nit opazla kak motor je bil :blush:, vidla sm da morm mim hahahah....itak da prot Domžalam, sj so pred mano vozile :grim

Da ni bila smer proti Trzinu, slučajno?! :kva2:

Ja tud tm čez je blo treba it, enkrat zjutraj in pol za nazaj :grim

Drugač pa včer proti Primorski in potem zvečer nazaj cele kolone motoristov, takih normalnih :OK: in tud takih neuravnovešenih primerkov, k se očitno nimajo čist nč radi, ampak če jim paše, men še bl, dok še mene ne sklat zravn :bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si se pa parkiral gor pred naseljem.....nism nit opazla kak motor je bil :blush:, vidla sm da morm mim hahahah....itak da prot Domžalam, sj so pred mano vozile :grim

Ja tud tm čez je blo treba it, enkrat zjutraj in pol za nazaj :grim

Drugač pa včer proti Primorski in potem zvečer nazaj cele kolone motoristov, takih normalnih :OK: in tud takih neuravnovešenih primerkov, k se očitno nimajo čist nč radi, ampak če jim paše, men še bl, dok še mene ne sklat zravn :bum:

A to name leti? :)

Sem mislil, da te bo kaj ''rdeča prikazen'' zagrabila... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 16 ure skupinica..primorskih "turistov" proti rakitni...sem padel vmes..no..tisti ki ima andro na tablici..bemu...greh je tako dušiti Ducatija po tisti cesti.:P je kdo s tega foruma????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kej mene si pozabil videti v Gorici ??? :hmm::lol1:

Nism biu u Horici :(

aja, pa dns sm tut mrskej vidu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videni Keiko, Baykica, NejcGS, Suzuki, Gregor, tamala, barbara

Bayki :OK: :notworthy:

Slišani: kmet2, mark II

in en kup drugih motoristev

GKeko pred križiščem za razdrto okoli 14.45 ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala ene...mhm,,,vsaj ene dvajsetim motoristom, ki so me danes okoli 16h, malo pred Razdrtim, rešili pred "kontrolo prometa" :worship: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 16 ure skupinica..primorskih "turistov" proti rakitni...sem padel vmes..no..tisti ki ima andro na tablici..bemu...greh je tako dušiti Ducatija po tisti cesti. :P je kdo s tega foruma????

ja, jaz sem bil... sem pač malo vozu u skupinci, katera ni bla na volji za "akcijo"... sej sem se potem odpeljal naprej... je pa res greh tako dušit Ducatija...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!