Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Včeraj okrog 13h v bližini Žužemberka, moder motor, sem ti blendala iz avta... 2 ovinka naprej je bila na tvojem pasu ogromna povožena sova :cry: ...

Ker si mi pomahal, si mi polepšal dan, pogrešam moped as hell... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm, da sm vidu yogurtko včer ob 16 pr Smeltu v LJ, (vem kolk je bla ura k sm bil parkiran pa po mobiju štefnaru :) pa seveda en kup ljudi sreču do rakitniškega jezera in nazaj v LJ :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr ene par motorju med postojno in crnim kalom. En mozak s superdukom, sorry za napoto. Pa mausa ni blo tam. Sm prsparal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dosti jih je blo ta vikend videt vozit po Črnem Kalu.

Js pa na moji bogi 125ccm hondici ko so 750 in več kubične mašince vozile mimo mene. :D

Je pa blo veselo, so vsi pozdravljali, seveda odzdravu nazaj.

Je pa tam okoli Materije u smeri proti Ilirski Bistrci stal en starejši bmw, je lih vlečna ga dajala gor ko sm šou mimo.

Kdo od tle ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelena ninja 250 pred dvorano v rožni dolini danes?

Zelena ninja 250 pred dvorano v rožni dolini danes?

Ja sem biv.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 15.30 pri tramvaju dve fuuuul lepe CBRke (obe za moj okus drk material). Ena črna z oranžnimi feltnami :OK: in ena Sic58 replika model 07 :notworthy: . Škoda, da se nisem mel cajta ustavit, da bi si jih ornk ogledu. Res imata lepe motorje fanta!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ob 16.30 BMW-RT reg. KR fluoro čelada in oprtač na uvoz/izvoz/voz Razdrto, 200m proti PO med ostalimi DAMI34, pa opoldan na Sočergi Yamaha XT reg. MB, pred menoj, si na forumu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ob 16.30 BMW-RT reg. KR fluoro čelada in oprtač na uvoz/izvoz/voz Razdrto, 200m proti PO med ostalimi DAMI34, pa opoldan na Sočergi Yamaha XT reg. MB, pred menoj, si na forumu?

Si ziher za fluoro čelado in oprtač?! :grrr poglej albume

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ziher za fluoro čelado in oprtač?! :grrr poglej albume

ma sej pravim da je blo na AC dolgčas, da se mi je kar iskrilo pred očmi, pole sm pa vidu kar nism vidu. A sm se dovolj dobro ven zvleku? tl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 15.30 na relaciji Mislinja-Velenje viden enduraš (GS?), ki ga je zasledoval in nato tudi ustavil policist s provido (temna Laguna). Kako sta rešila zadevo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18.53 pri 9-ih stopinjah in že v mraku opažen nejcgs na vrhniki k je svinjal z oljem po cesti.. :D

Servis se bliža pa je treba olje spravt ven iz mašine, pa je to najlažje med vožnjo

v hladnem ko semeringe mal skup potegne.

Samo tako lahko dosezem porabo olja cca 4dcl na 10000km. ;-)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 15.30 pri tramvaju dve fuuuul lepe CBRke (obe za moj okus drk material). Ena črna z oranžnimi feltnami :OK: in ena Sic58 replika model 07 :notworthy: . Škoda, da se nisem mel cajta ustavit, da bi si jih ornk ogledu. Res imata lepe motorje fanta!!!

če se ne motm, prva od kolega repsolka v karbonu, se prodaja :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!