Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Off topic pa vseeno....velik rajš mam govejo juho z domačimi rezanci,kos govedine ,tenstan krompir pa motoviuc.... :grim aja,vidu nisem pa nobenga z motorjem not :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Off topic pa vseeno....velik rajš mam govejo juho z domačimi rezanci,kos govedine ,tenstan krompir pa motoviuc.... :grim aja,vidu nisem pa nobenga z motorjem not :grrr

Pr taki disciplini k jo majo,bi Bine to težko dovolu..Si bil pa postrežen s hrano,ki ti jo je motoristka kuhala!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thja, razlika med dobrim in super kuharjem je to, da zna dober kuhar kuhat dobre jedi, super kuhar pa lahko iz navadnih jedi naredi poslastico.

Da ne bom offtopic: Mene noben ni vidu k sm šraufu APNko???

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

un šolarček z enim dvovaljnim ita skuterom na trzinski obvoznici ....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ene 15komadov Gold Wingov na Kočevskem petrolu..lepo je blo vidt toliko postrojenih potniških ladij..sam se pozna da je že mraz, ker ste nekaj brezglavo tekali čez cesto :P?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ene 15komadov Gold Wingov na Kočevskem petrolu..lepo je blo vidt toliko postrojenih potniških ladij..sam se pozna da je že mraz, ker ste nekaj brezglavo tekali čez cesto :P?

Šli so plačat malico za celo šolsko leto na eno od kočevskih šol. Več je povedanega v Slovenski kroniki od 11:17 dalje.

LP Robert

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ene treh na Rudniku pred Leclercom ena bela "Golda", mal starejša se mi zdi ..... ampak iz srca ... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

un šolarček z enim dvovaljnim ita skuterom na trzinski obvoznici ....

Nč ne vem o kakem skuterju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bizxxx priti kalu, NejcGs pr Vikiju, pa NejcGs na omv, pa Johny na omv, pa oba na ridah :P pa Keiko, po ridah navzdol ob 16.30 cca?

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh, danes jih je pa bilo kr neki na cesti:

ko je sonce posijalo so se očitno kwaki odmrznili in šli mal na potep :-)

videni Maus, Dami34, (kot kaže zamudi Keiko), pa Joni46 in Simple men, Bizixxx, Mare, .... pa ogromno bavarcev :-))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en ktm celjska reg na omv v dolu ... pri lj .. pa no propeler's ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri vikiju parkiral zraven Keiko in viden Igorkr.

Kaj si se tudi ti ravno odpravljal na motor ko smo mi šli - sva se še pozdravla?

Bizxxx priti kalu, NejcGs pr Vikiju, pa NejcGs na omv, pa Johny na omv, pa oba na ridah :P pa Keiko, po ridah navzdol ob 16.30 cca?

Se mi je kar zdelo da bi znal biti ti .)

uh, danes jih je pa bilo kr neki na cesti:

ko je sonce posijalo so se očitno kwaki odmrznili in šli mal na potep :-)

videni Maus, Dami34, (kot kaže zamudi Keiko), pa Joni46 in Simple men, Bizixxx, Mare, .... pa ogromno bavarcev :-))

Smo nardili Kwak-invazijo :P

Nejc povsod si bil, pa se nikjer nisva srečala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dami, pa nejc, to sta mojga dvojnika vidla, jest nec ne priznam :).......... no vidu sem nejca, damija, bizixa....................... dj pa ze popravte mopede, se pocutm kt polet :) !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst se počutm kt polet, sm ceu dan po Lublan pa okolci letu, pa me ni noben vidu. "Zdej pa dost" sm reku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si se tudi ti ravno odpravljal na motor ko smo mi šli - sva se še pozdravla?

Ne, zraven tvojga motorja je bila ena modra XJR parkirana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!