Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Viden motor od Alen1, on pa se skrival na toplem ... Pa si mi ti en motorist :P Bom začel dvomit o vseh tistih tvojih kilometrih :P

Igor

Škoda da nismo z vsemi prostor časa dovolj ukrivili s karakterji da bi se na isti kvantni točki najdli :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nak, ni bil alen pač pa moja malenkost. Izkoristil izredno lep dan in ne prehladne ceste. Ker nisem ravno najbolj reden gost na forumu, ali lahko vprašam, kaj se je pa zgodilo z desno stranjo tvojega živinčeta?

Lp, Janez

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dve endurci ko sem se vračal popoldne iz postojne... aja pa " no propelerčk's seen on de roud .." :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Viden motor od Alen1, on pa se skrival na toplem ... Pa si mi ti en motorist :P Bom začel dvomit o vseh tistih tvojih kilometrih :P

Nič se nisem skrival. Zaradi moje sm mogu it notr :P

Nak, ni bil alen pač pa moja malenkost. Izkoristil izredno lep dan in ne prehladne ceste. Ker nisem ravno najbolj reden gost na forumu, ali lahko vprašam, kaj se je pa zgodilo z desno stranjo tvojega živinčeta?

Lp, Janez

Midva sva se verjetno pozdravila noter pri vikiju. Tvoja MT je bila pa parkirana zraven mojega na desni strani od keiko kwak pa na levi strani :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo nardili Kwak-invazijo :P

Nejc povsod si bil, pa se nikjer nisva srečala.

Jah, se dogaja ;-(

Danes pa videna samo 2 motorista in ena motoristka. Seveda so prevladali bavarci :-))))))

Glede na moker dan sem danes pricakoval polno kwak na cesti-pa ni bilo nikjer nobene ???

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, zraven tvojga motorja je bila ena modra XJR parkirana.

A - sem vidla ja.

Nak, ni bil alen pač pa moja malenkost. Izkoristil izredno lep dan in ne prehladne ceste. Ker nisem ravno najbolj reden gost na forumu, ali lahko vprašam, kaj se je pa zgodilo z desno stranjo tvojega živinčeta?

Odgovorim drugje da ne bo spet off topic

Danes celo nisem vidla nobenega .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okol 16:30 - 16:45 650GS Dakar, čist hud, po Dolenjki proti centru. Še dobr da sm se dopoldan mal pelala, če ne bi kr prsedla :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, amico cedevita : "riječi ti se pozlatile" a nisem bil jaz :(

po pa treba na kakšen điro čimprej!

Glede na znamko in tip motorja, je bil danes ob 11.50h zasačen s56g v Solkanu pri Fordu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, amico cedevita : "riječi ti se pozlatile" a nisem bil jaz :(

po pa treba na kakšen điro čimprej!

Ni zime za eskime. V nedeljo ham&eggs za zajtrk, pole pa lahko. Tel. št. je v profilu.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nek kanarček, se je v Domžalah v bližini tosame afnal in vijugal med prekinjenimi črtami na cesti. Pred tem pa peljal po ac in na izvozu za Domžale peljal za avtom iz katerega sem mahala in nič ni videl, važič :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, a to si bla ti ?... nimam navade mahat nazaj avtomobilistom :)... nisem se afnal, testiral novo pridobitev na taljanki :)...... Sicer, kje se krivate, do postojne in nazaj... nikogar ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidu neko bando na OMW ob 3h zjutri,pol pa še na ridah z avti,sam so mogli bit motoristi saj so meli vsi neke kapce Kawasaki in jakne Suzuki,po tleh so ležale motoristične pnevmatike in na njih sedeli prav ti z kapcami......čudnooooo je blo za videt,čudnooooo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidu neko bando na OMW ob 3h zjutri,pol pa še na ridah z avti,sam so mogli bit motoristi saj so meli vsi neke kapce Kawasaki in jakne Suzuki,po tleh so ležale motoristične pnevmatike in na njih sedeli prav ti z kapcami......čudnooooo je blo za videt,čudnooooo :lol1:

a ti je pivo v glavo stoplo al kaj? A polcaja pa nisi vidu na ridah?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 16ih na Lavrici pri Hoferju v smeri proti Rudniku nekdo na KTM Duke 690?, pa potem kmalu za njim še nekdo na črnem motorju... Ali je bil bel? :hmm:In pa na Škofljici dva maxiskuterista :)

Popravljeno . Popravil Yoghurt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!