Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

A za Dr-Jakoba je blo prelepo vreme???

Family day. Jih je zadnje čase skoraj preveč, teh family dnevov.. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Family day. Jih je zadnje čase skoraj preveč, teh family dnevov.. :(

Dobr no,zdej se pa že en drug izgovor spomn :P :lol:
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Celju....Dr_Jaki,MarkII......ah ne da se mi......v glavnem en kup :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa en po nogi posvinjan Kmjet2

a je spet šraufal?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je spet šraufal?

..... ne, tist flek ima ponavad od zenfa in majoneze, k mu iz hamburgerja vn kapne ..... :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... ne, tist flek ima ponavad od zenfa in majoneze, k mu iz hamburgerja vn kapne ..... :D

Ne, tist flek ma od packarije k mu jo je en barabin barabuh nametal gor z burnoutom :D

Ne, tist flek ma od packarije k mu jo je en barabin barabuh nametal gor z burnoutom :D

p.s. Nič ne priznam :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, tist flek ma od packarije k mu jo je en barabin barabuh nametal gor z burnoutom :D

p.s. Nič ne priznam :lol1:

tis pa precej neodločen :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr nas se reče cagav :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če tisti ki se pri teh temperaturah vozite, kaj uživate :?

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če tisti ki se pri teh temperaturah vozite, kaj uživate :?

Jz na polno,veš obstajajo tudi pod obleke ki imajo všite grelce in potenciometer z katerim reguliraš toploto....drugače pa na jadranki +13stopinj ko sem bil jaz dol 29,12

P.S. cesta brez praha in šodra,guma drži ko pes ježa :OK:

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če tisti ki se pri teh temperaturah vozite, kaj uživate :?

nkol nauš vedu,če nauš probou.
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz na polno,veš obstajajo tudi pod obleke ki imajo všite grelce in potenciometer z katerim reguliraš toploto....drugače pa na jadranki +13stopinj ko sem bil jaz dol 29,12

P.S. cesta brez praha in šodra,guma drži ko pes ježa :OK:

Če tok uživate v mrazu ne vem zakaj grelci in podobleke

P.S. pes ježa bolj slabo drži kakor vem iz izkušenj mojega psa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nkol nauš vedu,če nauš probou.

Ne bom verjemi, sem se dost nahladil ko sem bil mulc k sem se vozil v mrazu, ker ni bilo drugega prevoza, pod 15C men ni uživancija še sploh ne da sem na mopedu okoren zaradi oblek kot vitez, vi pa kar GASA, sam po pameti

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če uživam sedaj, ko je zima? :hmm:

Zame je pomembna kvalitetna obleka , da ni premajhne številke pa tudi preveč slojev obleke povzroča več težav kot bi si človek mislil.

Te dni so dnevi fenomenalni (sončni in brez oblakov) kaj naj bi si še želeli več,gume držijo brez skrbi,sem naredil te dni kar nekaj sto km z jet čelado (poštarsko) pa me je mraz še najmanj motil ,ljubljanska megla recimo je mnogo bolj zoprna najbolj pa kakšen avtombilist ki misli da vidi" nlp" pa se potem na cesti temu primirno obnaša. :whistle:

Priznam pa ,da če te zebe na motorju ni prijetno takih voženj je bilo v mladost zelo veliko....... no ja sem preživel B)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če tok uživate v mrazu ne vem zakaj grelci in podobleke

P.S. pes ježa bolj slabo drži kakor vem iz izkušenj mojega psa

1.) tvoje dojemanje mojih postov.......sej nisem rekel ,da uživam v mrazu,če kdo ve kaj je mraz in ga ma zadost vem to jaz,ko vsi slatko spite ponoč jaz gazim po hosti in odpravljam napake na daljnovodu,sam tok :glare: .....uživam v vožnji,in zaradi tega električna podobleka saj potem ne rabiš kup oblačil in si potem kot vitez v oklepu ampak je prijetno in na jadranki za zdrkat :P

Pes ježa.......mišljeno je bilo metaforično :)

P.S. a poleti ti je pa vroče :P .......kdaj se potem ti voziš?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če tisti ki se pri teh temperaturah vozite, kaj uživate :?

JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!! :P
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.) tvoje dojemanje mojih postov.......sej nisem rekel ,da uživam v mrazu,če kdo ve kaj je mraz in ga ma zadost vem to jaz,ko vsi slatko spite ponoč jaz gazim po hosti in odpravljam napake na daljnovodu,sam tok :glare: .....uživam v vožnji,in zaradi tega električna podobleka saj potem ne rabiš kup oblačil in si potem kot vitez v oklepu ampak je prijetno in na jadranki za zdrkat :P

Pes ježa.......mišljeno je bilo metaforično :)

P.S. a poleti ti je pa vroče :P .......kdaj se potem ti voziš?

ja...po mojem se vozi u međuvremenu, ko ni ne froče ne mraz....jz ne razumem zakaj se taki raje ne vozijo v avtu..ma klimo, ni prepiha ista temperatura poleti pa pozimi....pravzaprav...tisti, k ve ZAKAJ PES MOLI GLAVO SKOZ OKNO AVTOMOBILA...bo že razumel, zakaj potrpimo mraz, vročino, prepih, smrad...itd :D
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. a poleti ti je pa vroče :P .......kdaj se potem ti voziš?

Lažje se je poleti shladit kot pozimi segret a si ti ne zdi, zato poleti nimam problemov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lažje se je poleti shladit kot pozimi segret a si ti ne zdi, zato poleti nimam problemov

Jah, bmw farerji so v prednosti, ker lahko svoje piskre( cilindre) objamejo. Če ne se pa tresejo kot psi na kuzli, hahaha!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez par let pojo pa na ZDRAVSTVENIH FORUMIH pametovali o REVMI :P

Sayo sej veš da nisem glih pri tamladih,sem že globoko prot 40 in celo otroštvo sem na motorjih od zapenjanja sank pa gasa do travnikov snega pa gasa in smeha seveda,pa zaenkrat še nimam nobenih problemov in upam ,da jih z pravo obleko,obutvijo in čelado tudi ne bom imel.....no to kar se tiče revme pa sklepov....padci pri takih razmerah(mrzlo,šodr na cest..itd) pa itak vsak zase ve.........prilagodi vožnjo voznim razmeram!!!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!